Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziad5

Czy pójdą?

Polecane posty

Przestańcie się orientować wymaganiami pudełkowymi. Zrób tak: w Dziale "Gry" poszukaj "GTA IV". Powinien być tam temat, w którym pisze coś w stylu poprawa działania. Zastosuj się do tamtej porady. Jak będziesz miał chęci, to poszukaj w plikach archiwalnych na stronie sterowników zaprojektowanych pod GTA IV. Zainstaluj je. Po jednym zabiegu będzie chodzić na niskich detalach dość dobrze, po dwóch - na nisko - średnich. Chyba, że masz Vistę, to "good bye, cruel world".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy GTA IV pójdzie mi na poniższej konfiguracji na najniższych detalach?

P IV 3GHz

GF 8600 GTS 256 MB

1 GB RAM

Ciężko przewidzieć. Raczej nawet jak by poszło, to nie ma sensu w to grać. Nawet na niskich będzie "zarywać" niemiłosiernie... Po tych poprawkach działania może cóż bardziej ruszy, ale wątpie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest szybszy sposób sprawdzenia czy dana gra ci pójdzie, ale trzeba znać angielski :)

Nie wiem czy ktoś już nie dawał linka do tego, nie chce mi sie przeglądać 200+ stron.

Wybieramy z listy grę i czekamy na rezultaty... odpalcie strone w IE, najnowszy Firefox nie za dobrze z tym działa :(

http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja. Czy na takim sprzęcie płynnie będzie chodzić nowy Prince?

AMD athlon 5200+ X2

2 Giba Ramu :)

GF 8600GT 256MB

Jak ma ktoś podobny konfig to wdzięczny będę jak się odezwie.

Powinno pójść na średnich, także możesz spokojnie kupować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na MassEffecta, lub CoD4 mogę liczyć na tym sprzęcie, czy też nie? ;]

Athlon 2500+

1,5GB RAMu DDR

GeForce 7600gs

CoD powinien pójść spokojnie (naprawdę dobrze zoptymalizowana gra) - mam trochę mocniejszy procesor i więcej RAMu i śmiga na średnich bez przycinek, o ME możesz niestety zapomnieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy GTA IV pójdzie mi w rozdzielczości 1280x1024 na średnich/niskich detalach na tym kompie?

INTEL Core2 Duo 2,66GHz E7300 LGA775 3MB BOX

GIGABYTE GA-EP35C-DS3R P35 CH8 GBLAN SATAII ATX

GEIL DDR2. 2x2GB PC6400 (PC800 BLACK DRAGON

ATI HD4850 512MB SAPPHIRE DDR3 DVI TOXIC FBOX

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nurmengard

Ja chciałbym wiedzieć czy następujące gry pójdą na danej konfiguracji:

Procesor: Dual core E2180 1.8

Ram 1GB

Karta: ATI radeon X1650 512Mb PCI

Prince of Persia

GTA IV

Far Cry 2

Ps: chociaż na minimalnych

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na najwyższych bez problemu. Ja mam dużo słabszy komputer, bo nie ma dwóch rdzeni i gra mi na najwyższych dość płynnie.

Aha, jeden z użytkowników napisał temat o tej samej treści myśląc, że mu szybszej odpowiedzi. temat został szybko skasowany, bo już jeden taki jest. Odpowiadam mu tutaj - PoP pójdzie na średnich detalach i Hi-res teksturach, GTA IV na niskich, CoD 4 na najwyższych detalach, a Far Cry 2 na średnich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Princefan sorry i bez obrazy ael albo sie nie znasz albo sobie jaja robisz skoro mówisz, że Nurmengard pogra sobie wogólę w GTA 4!minimalne to 1,5Gb ram a po drugie karta chyba też jest za słaba , a nawet jeśli ruszy to się nie będzie dało po prostu grać. Jeśli cie uraziłem to sorry ale niektóre rzeczy które piszesz to nieprawda. Pewnie złamałem regulamin, ale nie mogłem się powstrzymać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak jakbyś mi wm0owił, że mi nowy PoP nie pójdzie, bo nie mam dwurdzeniowego procesora. Jest tak, ale przy dobrych chęciach i jemu, i mi te gry pójdą. I nie będą się ścinać.

Aha, a co do GTA IV, zastosuj się do porad, jakie napisano w tym dziale, nie temacie. Odciążysz kartę i będzie dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Nurmengard

No to tak ja mam kompa takiego jak w sygnie po niżej i mi GTA IV idzie na detalach 1280 na 780 średnie detale ale ja mam trochę mocniejszego proca a co ciekawe to mi GTA IV wykrywa 490 mb na karcie garf. myślałem że będzie mniej :D a co do Far Cry to ci powinno pójść a co do Prince of Persi nie wiem ale nie liczł bym na jakieś cuda PoZdRo :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...