Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziad5

Czy pójdą?

Polecane posty

Nie o to mi chodzi(ło). Ma 512 MB RAM a b3rt porównywał do 256 MB RAM, więc dobrze, że ma te dodatkowe 256 MB RAM.

Pójdzie mi nowy PoP??

Mam:

AMD Athlon 64 3000+ 2,01 GHz (no cóż, jednordzeniowy)

1 GB RAM

GeForce 6600 PCI Express 256 MB RAM SM 3.0

Wszędzie walą - dwurdzeniowy, dwurdzeniowy, dwurdzeniowy. A mnie to... Chodzi mi o praktykę, a ta jest zupełnie inna.

Czy w praktyce pójdzie mi chociaż na minimalnych Prince of Persia (nie liczę na inne detale)??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widać, ze rodzice ci mocno skąpią na nowy sprzęt.

Mógłbyś sobie darować takie komentarze. Nie wszystkim rodzice kupują nowego kompa, wyobraź sobie :angry:

Jeszcze do Napi(o)r'a. W przypadku U2 myślę że najlepszym rozwiązaniem będzie odpalenie sobie dema. Takie demko zajmuje 350 mega, więc ściągnięcie nie powinno być raczej problemem. A tak jak już powiedziałem - pójdzie Ci na bank, ale też na pewno będziesz miał slide-show. Czy mniejszy, czy większy - to już musisz sam sprawdzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] ale widać, ze rodzice ci mocno skąpią na nowy sprzęt.

Skąpią czy nie... niektórzy (np. ja) nie ciągnę kasy od rodziców, wolę sam uzbierać. Kupiłem kompa rok temu pracowałem na niego po lekcjach i w weekendy. Wcześniej miałem athlona 901 mhz, 320 RAM (SD RAM) i GF 4 MX 440 (64Mb) ->> Grałem na nim w most wanted na min bez lagów 38 FPS i choc reszta osiedla miała wypas sprzęt to jakoś nie stękałem ( ani nie pisałem do CDA z prośbą o sponsoring :lol: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w gruncie rzeczy też nie. Ale przyznam szczerze, że jeśli oczekujesz od komputera czegoś więcej niż odpalanie starych, zasłużonych tytułów, to spraw sobie nowy komp. O ile masz wystarczające środki.

No to pójdzie mi w praktyce nowy PoP?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w gruncie rzeczy też nie. Ale przyznam szczerze, że jeśli oczekujesz od komputera czegoś więcej niż odpalanie starych, zasłużonych tytułów, to spraw sobie nowy komp. O ile masz wystarczające środki.

No to pójdzie mi w praktyce nowy PoP?

Moim zdaniem powinien pójść na niskich detalach w miarę płynnie. Na moim kompie mogłem grać w Assassin's Creeda nawet na średnich detalach a nowy POP też jest na tym samym silniku więc...

Mój komp to:

Athlon 64 3000+ 2,2 GHz

GF 6800XT 128 MB

1 GB RAM

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien pójść ci KotOR. Na niskich, a może i na średnich.

Gha?? Gggaa? Teraz mogę się bać tylko o zgodność karty, ale jeśli wszystko będzie dobrze, to chyba sobie zagram i w PoP, i w AC. O kurdeeeeeeeeeeeeeeee................

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAFEL Jaka cena tego zestwu? Moin zdaniem do grania w nowe gry ten 9500 się niezbyt nadaje (to tylko moje zdanie nie wiem jak twierdzą inni :rolleyes: ) XP jest tańszy i moim zdaniem lepszy od Visty Basic, lepiej poszukać z XP na pokładzie :D Co do procka: 2,0 to z lekka przymało choć niektórym to starcza( tak samo z twardym dyskiem 250gb rozsądny rozmiar) Na temat płyty gł. się nie wypowiadam bo się w tym nieorientuje

Nowy PoP

Obsługiwane Karty Graficzne:

ATI? RADEON? X1600/1650-1950/HD 2000/3000/4000

NVIDIA GeForce? 6800/7/8/9/GTX200

To znalazłem w necie, 6600 może nie ruszyć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien pójść ci KotOR. Na niskich, a może i na średnich.

Gha?? Gggaa? Teraz mogę się bać tylko o zgodność karty, ale jeśli wszystko będzie dobrze, to chyba sobie zagram i w PoP, i w AC. O kurdeeeeeeeeeeeeeeee................

Kotor 1 chodzi całkiem nieźle... Ale 2 pójdzie? no może lekko klacić oczywiście?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość traffic520

a ja ma pytanko i innej beczki ale może ktoś będzie znał odpowiedz dlaczego gierka chodzi płynnie na sprzęcie chodziarz ten nie spełnia wymagań sprzętowych jeszcze jedno na co się głównie zwraca uwagę przy zakupie kompa szczególnie do gier na procesor kartę graficzna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hym, ja liczę na taki przypadek w nowym Prince of Persia odnośnie mojego komputera.

Pdstawa - 2 GB RAm. A potem - przede wszystkim dwurdzeniowy procesor, a w każdym rdzeniu przynajmniej 2 GHz, no i OBOWIĄZKOWO dobra karta graficzna obsługująca Dx10 na pokładzie, np. Radeon HD4850.

Szpanujesz sprzętem, BioHazard. Nie lubimy tego rodzaju pytań. A tak poza tym na wysokich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...