Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziad5

Czy pójdą?

Polecane posty

Jak myślicie czy ten zetaw nadaje się do poządnego grania za cenę :2395zł

1.Procesor AMD Athlon64 X2

6000 +BOX @MB/3.0GHz/S-AM

2.Płyta Gigabyte M56s-S3/ n Force

560/PClex/GB LAN/So

3.Pamięć DDR2 Samsung 1GB

PC 800(2X)

4Karta ATI RADEON 4650 PALIT

512MB DVI HDMI

5.Dysk Samsung HD502IJ 500GB

7200 16MB SATA-II

6MODECOM HARRY

7.DVD +/- RW SAMSUNG

SHS-223Q LIGHTSCRIBE

BLACK

8.Klawiatura MODECOM MC-6101

9.MS Windows XP Home Edition

SP3 Polish- 1pk

10.Mysz MODECOM MC-910 Laser

11.MONITOR LG LCD 22"

W2234S-BB

Jak myślicie wybrać ten wyżej wymieniony zestaw ,czy może ten pod podanym linkiem(http://www.komputronik.pl/Komputery_PC/Sensilo_MX_230_VHB_B001_/pelny,id,58666/)

Ja dałem za mojego kompa 1300zeta bez monitora to sobie porównaj

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napi(o)r powinno ci pujśc.Dla kolegi poszło i to na bardzo starym kompie:2256ramu.1GHz Duron procesor i Geforce 2.

No dobra,ale potrzebuje monitora,a pozatym pewnie zaoszczędziłeś na oprogramowaniu i wychodzi cena niemal równa do twojej.

No dobra,ale ja potrzebuje monitora,a pozatym pewnie zaoszczędziłeś na systemie operacyjnym.

No dobra,ale ja potrzebuje monitora,a pozatym pewnie kupiłeś kompa bez systamu operacyjnego.Więć obie ceny praktycznie nakładają się na siebie.

Jak myślicie czy ten zetaw nadaje się do poządnego grania za cenę :2395zł

1.Procesor AMD Athlon64 X2

6000 +BOX @MB/3.0GHz/S-AM

2.Płyta Gigabyte M56s-S3/ n Force

560/PClex/GB LAN/So

3.Pamięć DDR2 Samsung 1GB

PC 800(2X)

4Karta ATI RADEON 4650 PALIT

512MB DVI HDMI

5.Dysk Samsung HD502IJ 500GB

7200 16MB SATA-II

6MODECOM HARRY

7.DVD +/- RW SAMSUNG

SHS-223Q LIGHTSCRIBE

BLACK

8.Klawiatura MODECOM MC-6101

9.MS Windows XP Home Edition

SP3 Polish- 1pk

10.Mysz MODECOM MC-910 Laser

11.MONITOR LG LCD 22"

W2234S-BB

Jak myślicie wybrać ten wyżej wymieniony zestaw ,czy może ten pod podanym linkiem(http://www.komputronik.pl/Komputery_PC/Sensilo_MX_230_VHB_B001_/pelny,id,58666/)

Ja dałem za mojego kompa 1300zeta bez monitora to sobie porównaj

No dobra, ale ja potrzebuje monitora i zapewne zakupiłeś kompa bez systemu operacyjnego.Wiec obie ceny wręcz nakładają się na siebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dałem za mojego kompa 1300zeta bez monitora to sobie porównaj

No dobra,ale ja potrzebuje monitor i pewnie zakupiłeś kompa bez systemu operacyjnego.Wiec obie ceny wręcz nakładają się na siebie.

Zapoznaj się z zasadami cytowania - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczace gry Mount & Blade, zastanawiam się nad jej kupnem. Teoretycznie spełniam wymagania, ale chciałbym wiedzieć czy na moim sprzęcie da się w to komfortowo i płynnie grać i jeżeli już to na jakich detalach. Może ktoś grał na podobnym sprzęcie? Nie chcę wywalić kasy w błoto :P Z góry dzięki za pomoc.

AMD Athlon Processor 3000+ 2.01 Ghz

512 MB RAM

Radeon X550

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie, gdyz moj kuzyn ma sprzet:

AMD Athlon 64 X2 6000+

4gb RAM

GeForce 8600GTS

no i zainstalowal sobie Red Alert 3...gra ma wymagania

Procesor: 2,2 GHZ

RAM: 1 Gb

Grafika: 128 MB, SM3.0 (wymagania z numeru 12/08 - polonizacja)

No i ustawil na najwyzsze detale i gra mu bardzo scinala...i czy ta gra moze scinac na tych detalach na takim sprzecie??...CoD5 chodzi na nim na wysokich...czego to moze byc wina??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie Left 4 Dead pójdzie na średnich nie najgorzej.

Mount & Blade pochodzi także na średnich detalach.

C&C 3 nie przebolejesz. To wina silnika, który po prostu na wysokich detalach włącza swoją "blokadę płynności".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość traffic520

Mam zamiar kupić sobie Sega Rally za 20 zł i nie jestem pewien w 100% czy mi pójdzie nie chodzi mi już o max detale ale żeby sobie popykać w miarę bez zacinki mój blaszak AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 3600+ 1.91 GHz 1.00 GB RAM karta graficzna NVIDIA GeForce 8500 GT

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, dlaczego GTA San Andreas ma na moim kompie 25 fps, a Need for Speed? Undercover dochodzi góra do 30 fps. Przecierz GTA jest o wiele starsze od NFS.

p.s.

prędkość sprawdzałem za pomocą Fraps_2.94, czy to normalne że jak tym programem nagrywam filmik to prędkość spada np. w NFS Undercover nawet do 5 i co to znaczy jak licznik fps zamiast żółtego robi się czerwony nawet gdy prędkość jest taka sama

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałbym pytanie do grających w Stalker Clear Sky. Czy znacznie zwiększyły się wymagania sprzętowe w porównaniu do zwykłego Stalkera? Niby sprawdzałem oficjalne wymagania i stronę Can you run it i wyglądało że ruszy, ale też czytałem, że to ściema i realne wymagania są sporo zwiększone. Więc czy jest sens kupować na taki sprzęt:

AMD Athlon 64 3000+

karta GeForce 7600 GS 256MB Gigabyte

1GB RAM

Wiem że do gier to złom, ale na statycznym oświetleniu zwykły Stalker działa całkiem dobrze nawet na średnio wyższych detalach, ale wolę się upewnić co do działania Clear Sky.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie czy pójdzie na moim laptopie Oblivion, bo kilka minut temu przyszła paczka i boje się instalować żeby się nie zawieść, uprzedzam, że na moim mini piecu GTA IV na średnich chodziło bo nie mogłem zmniejszyć (cięło się ale dało się grać;)) a undercover chodzi bez przycinki na low detalach.

Oto specyfikacja:

Fujitsu Siemens

Intel Core Duo 1.6

2 gb ddr2

karta zintegrowana do 368 mb

directX 10 (nov)

Szyba (a właściwie okno:P) z Visty z SP1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na :

Athlonie XP 2200+ 1.82 Ghz;

Radku 9200 64 MB/128 bit;

1 GB RAM-u

Pójdzie Half-Life 2?

Jeśli można prosic to orientacyjnie rozdziałka i detale.

Z góry thx.:)

PS. Czy ktoś mógłby odpowiedziec na moje pytanie w temacie o Americas Army? Proszę, bo to dla mnie ważne.

:):):)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...