Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziad5

Czy pójdą?

Polecane posty

Pewnie pójdzie na średnich w rozdzielczości 1024x768. Czyli jest dobrze. Zobaczyłem gameplay i mam OGROMNĄ chrapkę. Chcę mieć chociaż jakąś pewność, że to mi odpali i w rozdzielczości 800x600 nie będzie specjalnie się wieszać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Twoim miejscu, Princefan, kupiłbym tego PoP-a i zobaczył, a nawet, jakby nie chodził, to gdy kupisz/zmodernizujesz komputer, to masz grę nr 1 do przejścia. Uwierz mi, sam mam parę gier tak kupionych (TDU, SEGA RALLY, STALKER Cień Czarnobyla w premierowych edycjach), 2 z tych 3 tną niemiłosiernie na najniższych detalach (STALKERA nawet trochę przeszłem:)), a w TDU musiałem skasować cywilne auta i inne takie pierdółki, żeby pograć płynnie na minimalnych... i grafę wymienić oczywiście.

PS. TDU wymaga Radeona 9800XT i Athlona 2800, ja odpaliłem i grałem na Radeonie 9600pro i Athlonie 2200, to myślę, że w PoPa w 640*480 lub 800*600 na najniższych detalach byś pograł...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na : Duron 1200, 768mb RAM, GeForce FX5200

bedzie dzialal (a jesli tak to na jakich detalach):

1. NARC

2. Psychonauts

3. Imperial Glory

4. Viva Pinata

(wiecie juz jakie bedzie mial wymagania Lord of the Ring: Conquest??)

Trzy pierwsze napewno, Viva Pinata wogóle.

v1r00z distance na 1 tylko? :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viva Pinata ci nie pójdzie, ale pozostałe gry jak najbardziej i to nie najniższych detalach. chociaż jakbyś miał lepszy procesor, to mógłbyś i Viva Pinata odpalić bez jakichś tam większych problemów.

Ponawiam pytanko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za słaby procesor. Co prawda, mam ten sam problem z PoP, ale juz jest rozwiązany, podobno z jednordzeniowymi procesorami nie jest tak źle, choć teraz męczy mnie sprawa karty. No, ale cóż nowy procesor to podstawa, inaczej będzie to pokaz slajdów, niestety, a nie gra. Ale myślę, że taki w miarę dobry procesor jednordzeniowy, na którym pociągniesz Viva Pinata, będzie kosztować koło 100 - 150zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ChomikSc

Ja napiszę tak: grałem też w demo crysisa na tej karcie graficznej, athlonie 2200 xp+ i 1280 ramu. Nie da się ustawić detali większych niż low, bo radeon 9600pro obsługuje shadery 2.0, a żeby włączyć medium lub high, karta MUSI obsługiwać shadery 3.0. Jeszcze coś. Na moim kompie w 1024*768 Crysis osiągał 15-20 fps i dało się grać. Ale po wymianie karty na gf 7600gs... Na low i medium tekstury się kaszaniły równo, nie dało się grać, tylko na high była normalna grafika. Ale 5-10 fps... Ale zdziwiło mnie równo, że gra poszła na radku 9600, bo podobno wymaga shadery 3.0.

sorry ze tak późno ej:D

gra wymaga właśnie 2.0 wiec chciałam sprawdzic cczy będzie chodzić :D

no mi chodzi fajnie, tylko nie pasuje mi ta grafika troche (na LOW)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pewnym sensie możesz.

W pewnym sensie? Rozwiń myśl

Sharp

Cod na full na 1024x768 (wiem bo na moim słabszym sprzęcie tak lata)

PoP: Czy wszystko na full to nie jestem pewien ale bez AA...w sumie to na max powinno latać

GTA na medium ,na high nie licz grafika za słaba z lekka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Need For Speed ProStreet. Teraz pytanie troszke innej kategorii. Otóż juz wiem z dema czy gra mi pójdzie, i chodzi tylko oczywiscie jak zawsze z demami nie da sie zmienic detali bo wywala do windy, car detail jest na high, gra zwalnia gdy na ekranie jest dużo wozów, srednio jest wtedy 10-15 klatek/s przy normalnej jedzie gdy z 2-3 auta zostawie w tyle jest srednio 20-25 klatek, a jak wszsytkich wyprzedze (normalka, przy takim poziomie trudnosci) mam 30 + klatek/s (sam sie zdziwiłem). A to jest demo, a jak wiadomo demo jest slabiej zpotymalizowane niz full, i pytanie brzmi czy w pelnej wersji gdybym zmiejszył detale samochodów, gra by działała lepiej? Czy wogule opłaca mi sie kupować tą gre :P

AMD Sempron 2800+ 2 ghz, 512 RAm, GF 6200 <<rulez :D

To chyba odpowiedni dział?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...