Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziad5

Czy pójdą?

Polecane posty

Need For Speed ProStreet. Teraz pytanie troszke innej kategorii. Otóż juz wiem z dema czy gra mi pójdzie, i chodzi tylko oczywiscie jak zawsze z demami nie da sie zmienic detali bo wywala do windy, car detail jest na high, gra zwalnia gdy na ekranie jest dużo wozów, srednio jest wtedy 10-15 klatek/s przy normalnej jedzie gdy z 2-3 auta zostawie w tyle jest srednio 20-25 klatek, a jak wszsytkich wyprzedze (normalka, przy takim poziomie trudnosci) mam 30 + klatek/s (sam sie zdziwiłem). A to jest demo, a jak wiadomo demo jest slabiej zpotymalizowane niz full, i pytanie brzmi czy w pelnej wersji gdybym zmiejszył detale samochodów, gra by działała lepiej? Czy wogule opłaca mi sie kupować tą gre :P

AMD Sempron 2800+ 2 ghz, 512 RAm, GF 6200 <<rulez :D

To chyba odpowiedni dział?

Hmm... na tym sprzęcie, dziwię się że miałeś 30 FPS, przy ustawieniach HIGH :) W pełnej, raczej lepiej nie będzie.

Jak nie wierzysz, moge ci dac screena(FRAPS), sam bylem zdziwiony... To jak opyla sie kupic xD?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na kompie Athlon 3000+, 2Gb ram i Geforce 9600gt Mass Effect będzie działał mi na maksa? Bo chce skorzystać z wyprzedaży, gdzie będzie kosztować 80zł

masz za słabego procka by na full ci chodzilo ja mam athlona 5200+ i jak pozniej sprawdzalem historie procka to bylo 100% (czasami mi sie nawet wylaczala gra i pisalo ze za slaby procek czy cos w tym stylu ale napewno zwiazane z prockiem byl ten bład)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Mo to co, postanowiłem, że załatwię sobie w końcu tego PoP'a i sam sprawdzę, czy mi pójdzie, a potem kupię własnego."

No wiele osób tak robi, tylko żeby nie było tak że po instalce ... crack no cd itp :P

Zapraszam na targowisko... Mam tam na sprzedaż parę ciekawych tytułów :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A będzie mi chodzić nfs carbon (mam słabego kompa :P )? Jak tak to na jakich detalach najlepiej?

Mój komp:

Proc: Intel Pentium IV 2.66 GHz

RAM:512mb

grafika: Ati Radeon X1300 256mb pamięci

WIN XP

Ja na AMD Sempron 2800 + 2 Ghz, 512 RAm, Gf 6200 (128 mb RAM), grałem na srednich. I bodaj cos mialem na full, więc wiesz :D

Mam pytanie (już 2 raz je zadaje), czy opłaca mi sie kupic do tego sprzętu ^^ NFS ProStreet, w demo ladnie pykam, czasami dochodzi do 30 klatek (sam sie zdziwiłem moge dac screena/y), (w demie car detail jest na full ;], i nie da sie tego zmienic) czy jak demo chodzi to full tez tak bedzie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...