Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Olympus Actionus - gdzie diabeł mówi "kartę poproszę"

Polecane posty

Generalnie popieram zdanie Shakera. Choć tak naprawdę mnie wisi kto ma ile artefaktów, bo ja sam gwiżdżę na ich posiadania ;P - w końcu sam metal jest super, ale skoro już mamy ustalać to opowiadam się za limitem trzech. I popieram to, żeby te były jakoś związane z patronatami swoich bogów a nie wchodziły na podwórko innego ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma mowy - po to są prezenty, by ich używać - ot chociażby zagwiżdże, to Tytokus na orle (czy sokole) przyleci i da mi hp +40% ;]

Dobra - widzę, że dyskusja trochę się rozwinęła, więc dalej:

Za pomysłem ograniczenia do trzech artefaktów:

Shaker;

Black Shadow;

Tytokus.

Przeciw:

Ja.

Rozumiem też, że nie będzie większej przeszkody z rozdzieleniem dotychczasowych artefaktów na "prawdziwe" artefakty i prezenty?

Trochę to jednak ogranicza nowe pomysły, bo trzebaby stare artefakty wywalać, aby mieć nowe... Albo ktoś by się pytał "ej, a ty skąd to masz?".

Ktoś więcej chce zająć stanowisko?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do artefaktów: proponuję zostawić rozsądną ich liczbę, np. 10, ALE dla herosa, jak już ktoś gdzieś wcześniej wspomniał, w tym 3 dla naszego bóstwa, które nawiązują do jego patronatów (np. u Markosa Karafka Panowania Nad Czasem). Holzen oddałby wtedy nadwyżki Viiserowi i miałby - jak wszyscy inni bogowie - trzy artefakty (czyli tak jak chce większość). Oczywiście artefakty, które posiada heros nie powinny być przesadzone, a jeśli już to używane bardzo sporadycznie. Myślę też, że czasem bóg mógłby od swojego przybocznego pożyczyć na moment Opończę Światłości +3. To, co otrzymał od boga heros, to mogą być tzw. "prezenty".

Co Wy na to? (Jeśli ktoś nie ma herosa to coś się tam wymyśli).

Albo jeszcze inaczej! Może zamiast lub w ramach tych trzech artefaktów na boga ustalić coś takiego, że jego wierny lud w podzięce za stworzenie i opiekę etc. ofiaruje swemu bóstwu Cośtam - mocy to jego nie zwiększa, bo i tak ją ma ogromną, ale może to być jakiś przedmiot, którym można zaszpanować na imprezce w chacie Blade'a. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jutra nie odzywam się-wyjeżdżam na 2 tygodnie. Obiecuję, że po tych 2 tygodniach jak najszybciej się odezwę.

Dodam, że Gzyms i Behemort jako jedyni mogą trochę zmanipulować Nereidą, Namiką, Konishi, Meadow i Lordem-ale nie za mocno.

PS. TAK wygląda Lord-całego pokażę później^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem w podziemnym, szczelnie zamkniętym labiryncie...

- Te małe żabinsyny są zbyt głupie, by zrozumieć, że te ściany się nie rozlecą.

Owszem, część warst ścian się rozleciała, ale żaboludy, ich kwas i czary nie dawały rady przebić się przez wzmocnione jonową powłoką, polem elektromagnetycznym i polem antymagicznym tytanowej warstwy, a każdy, który jej dotknął, został natychmiast upieczony przez uranową powłokę znajdującą się bezpośrednio za nią.

Nagle do dowódcy podbiegł magazynier.

- Uff... Puff... Sze...fie...!

- Czego?!

- Mam... złe wieści...

- Mówże!

- Gorzała się... skończyła...

- WSZYSCY ZGINIEMY!

- I felt a great disturbance in the Force... as if millions of voices suddenly cried out in terror... and were NOT suddenly silenced...

A ja proponuje przyznanie acziwa za to boskie wyczucie zakłóceń w mocy - jak dla mnie - genialnie napisane! :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - gdy przeczytałem pierwszy raz ten tekst padłem ze śmiechu :D Teraz również dlatego też popieram ideę przyznania "acziva" behemortowi. Od razu mówię, że za jego opis się nie zabieram... zostawiam to w waszej gestii. Ja tylko udzielam swojego głosu poparcia ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko jedna uwaga - jeśli to możliwe, wolałbym żebyście sami rozprawili się ze swymi odbiciami. Będziecie mogli wykazać się kreatywnością, a poza tym wyjdzie realniej. W końcu odbicia powinny działać podobnie jak wy :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.cdaction.pl/index.php?autocom...showentry=20443

Forum Actionum Presents

A Olympus Actionus Quest

Directed by MarkosBoss and behemort

Przeznaczenie?

Los?

Zatracenie!

Jesteście pewni siebie. Twierdzicie, że możecie wszystko, bo jesteście przecież bogami. Niestety, nie macie racji - dla każdego z Was przygotowano ścieżkę z dziesiątkami rozwidleń. Gdy wybierzecie złą odnogę, zboczycie ze ścieżki prowadzącej do Waszego oczyszczenia i wewnętrznego zbawienia i zagubicie się. Nie dane Wam będzie wtedy dojść do celu Waszej podróży, bowiem dostępny on jest jedynie dla kilku z Was. Każdy czyn przybliża lub oddala kres tej wędrówki, a Wy możecie nawet o tym nie wiedzieć. Bądźcie więc rozważni przy podejmowaniu decyzji. W tej krainie nie istnieje przeznaczenie - drogę, którą podążysz, wybieracie sami, nic nie jest zapisane z góry. Skazujecie i zbawiacie samych siebie. Jesteście gotowi, by przekroczyć mistyczne bramy Naggythanu - Klepsydry Zatracenia?

Wspaniałą grafikę,

Najnowsze technologie,

Zaawansowane AI,

Nieliniową kampanię połączoną z trybem multi,

Dziesiątki zadań pobocznych,

Innowacyjny system dialogów "Mów co chcesz",

Setki decyzji do podjęcia,

Fabułę wyjętą spod piór mistrzów,

Możliwość poznania przeszłości miasta i jego mieszkańców,

Setki doskonale odwzorowanych lokacji,

Realistyczny system fizyki,

Podlegające zniszczeniom otoczenie

I wiele więcej...

...zapewni Ci niesamowita przygoda "Divine Divinity",

w której miast świat, będziesz próbował zbawić samego siebie...

by behemort & MarkosBoss
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze zapytam, bo robimy listę, kto weźmie w nim udział (oczywiście zachęcam)?

Pogrubieni już się zgodzili.

Kursywa - mało prawdopodobne.

Abyssal

Bajcurus

Barto

Casulono

Damirastus

Dante

Glatryd

Naoko/Heaven lub Konishi

John Blade

Jane Brown

Lunarion

Murulius

Moith

Ravenos

Selena Auroriańska Way

Shadow

Stil (Biały Kieł)

Tytokus

Kazama

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^ Jak nie może mnie być na liście? Zapisuję się.

Zaawansowane AI? Czybyś wstawił skrypt UPSMONa z ARMA2 gdzie jeden wystrzał ściąga na ciebie tabuny wroga? :P Generalnie żartuję, ale czyżby druga już zapowiedź tego questa twierdziła, że tenże jest "PREPARED!" i niedługo możemy spodziewać się jego początku? :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam, że absolutnie nie życzę sobie ŻADNEJ kompanii towarzyszącej bogini kierowanej przez BlackMoon. W kłeście ma by tylko Heaven czy tam inna Konishi i basta, o!

Podziękował.

@up

Kłest jest tym razie "prawie" prepared. :)

@down

A ja też napisałem post o tej ręce i na niego nie odpisujesz... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robię wszystko, by mój już się skończył, ale część w ogóle nie odpowiada i nie wiem, co z nimi zrobić, pominąć czy jak? W każdym razie to już ostatki, naprawdę...
Albo na przykład z twojego ostatniego podpisu nie wiem za bardzo co ja mam odpisać :P Yh, poprawka... zauważyłem, że jednak akcja trochę poszła do przodu więc zaraz postaram się coś wykombinować i pozwolę wyrazić swoją nadzieję, że jednak koniec się zbliża... ale nie OA ^^
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<Krzyczy do Behemorta> Mnie panie, mnie zapisz! Proszę...

Czekam na koniec kłesta Gzymsa i chcę już dołączyć do zabawy.

------

Czy realistyczna fizyka = możliwość niszczenia otoczenia? Tak z ciekawości pytam.

-----

Be Prepared?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodani.

Co do rozwalania wszystkiego - będzie mnóstwo okazji, ale nie przesadzajcie ;]

Pogrubieni już się zgodzili.

Kursywa - mało prawdopodobne.

Abyssal

Bajcurus

Barto

Casulono

Cygnus

Damirastus

Dante

Glatryd

Naoko/Heaven lub Konishi

John Blade

Jane Brown

Kazama

Lunarion

Murulius

Pymp

Ravenos

Selena Auroriańska Way

Shadow

Stil (Biały Kieł)

Tytokus

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Behemort, nie mam tylu postacie i nie zmieniam ich tak często jak pewna osoba ale wiedz,że jakiś czas temu(przed wakacjami) pojawił się dość obszerny post i karty postaci w których wróciłem Pympa do roli boga, pamiętasz taki smok,agresywny i trochę niezrównoważony. Moith został moim herosem,wiesz taka małą zamiana. Czy mógłbyś poprawić to na liście?

----------

EDIT

Cygnus! Tylko ja mam prawo wysyłać na stos! Za karę idziesz na karnego jeżyka, tyle lat ile masz minut, ALE JUŻ!

Zresztą ty masz inne ideały niż zły władca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...