Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Warhammer 40.000: Dawn of War (seria)

Polecane posty

Nie jestem pewnien czy dobrze to rozumiesz, ja na początku nie wiedziałem jak rozumieć cap w zmianach, ale w końcu doszedłem że:

"have a squad cap of x" znaczy że danego oddziału/jednostki można mieć naraz co najwyżej x.

"Increased support cap cost from X to Y" Oznacza że ilość wykorzystywanego miejsca (na max. 20 limitu piechoty/pojazdów) zwiększono z Winter Assaultowego X na Y w DC.

Ja wiem i rozumiem o co chodzi. Po prostu "konsoliduję" to z tym co czytam na forum, a jest mowa o "hard capie". Wyjaśnienie poniżej.

Mylisz się . Można mieć dowolną ilość i zajmują chyba 3 limitu. Dobrze że je wreszcie ograniczają bo to najbardziej przegięta artyleria w grze. Ale żeby zaraz do 1? Przesada w drugą stronę...

Mówimy o capie w DC czy DoW-WA? Wiem co pisze "Buggo", na tyle dobrze znam angielski, by bez większych trudności go zrozumieć. Chodzi o to, że na forum Relic są skargi na "hard cap" w Dark Crusade, że np. Ksarkini i Ogryni są możliwi tylko po jednym oddziale każdy, więc automatycznie pomyślałem, iż ze Zdobywcami i Whirlwindami jest identycznie... Pokręciło mi się coś?

Znajdę ten temat, jeszcze raz przeczytam i zapodam tutaj.

Czy dopak 20% zamiast 10% to tak dużo? Banshee i tak są masakrowane przez jednostki wyspecjalizowne w walce wręcz (berserkerzy, burszuje) a teraz Marines dostają taką jednostkę-Grey Knigts więc chyba nie będzie aż takiego problemu.

Jeszcze trzeba te jednostki wyspecjalizowane mieć, a Marines mieli Szturmowych Terminatorów i Szturmowych Marines, więc ulepszenie Banshee wiąże się z pogroszeniem skuteczności Szturmowych Marines. Zobaczymy na ile dobrzy będą ci Greyknightci, bo słyszałem, że dobrze zwalczają demony. Za dobrze... I że trzeba ich osłabić.

Niepokoi mnie natomiast dopak pająków, po to je osłabiali w patchu 1.5 żeby znowu były przegięte? Na szczęście są limitowane do 3 oddziałów naraz.

Mała pociecha, ale zobaczymy jak Eldarzy - rasa ze szczytów rankingów w DoW-WA - poradzi sobie teraz pośród tego gąszczu zmian. Ja liczę na solidnie zbalansowaną rozgrywkę bez żadnej "uber rasy".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówimy o capie w DC czy DoW-WA?

Dobra trochę pokręciłem :? Whirlwindy były(czy raczej są?) nielimitowane ilością i zajmowały 3(albo nawet 2) w WA, a W DC będą limitowane do 1 i zajmowały 5. Z pojazdami jest dość dziwnie po DC, bo np. Predatory(zwykłe i chaosu) są limitowne do 2 i zajmują 5 pkt(podobnie jak Szaber czołgi, Leman Russy i Fire Prizmy). Jakości predatora zwykłego i chaosu niebędę porównywał. No chyba że predator Marinsów jest taki jaki był w podstawowym DOW, ale w zmianach nic o tym niema. Wychodzi na to że wszystkie nacje oprócz chaosu mają limitowany pojazd z T4 do 2 i zajmujący 1/4 limitu (5z20 to chyba przesada...), a chaos ma pojazd z T2 który zajmuje mu 1/4 limitu :shock: Whirlwind jest zupełnie odosobnionym przykładem bo jest z T3 nie T4, nie jest uniwersalnym niszczycielem wszystkiego(jak wyżej wymienione) tylko artylerią. A limitowany jest do 1. Dziwne. Wszystkie oddziały piechoty z T3 wszystkich ras są limitowane do 1 (poza warp spiderami, jeśli można je liczyć). Jest to trochę głupie bo oddziały gwardii z T3 nie są aż tak mocne w porówaniu do np Marinsów czy Chaosu, ale z drugiej strony 2 oddziały Ogrynów i 2 oddziały Ksarkinów to byłoby za dużo jeśli inni mają limit do 1. Wszystko to oczywiście teoria, bo w grze może wcale problemu nie być. Zmiany jak widać są na tyle poważne że my możemy tu sobie tylko teoretyzować co jest lepsze/gorsze po DC, a potem pewnie okaże się że niewiele ma to wspólnego z rzeczywistością. Postami na zachodnich forach też nie można się tak do końca sugerować, bo zdania, czy limit na jednostki z T3 jest dobry czy zły, są podzielone.

Jeszcze trzeba te jednostki wyspecjalizowane mieć, a Marines mieli Szturmowych Terminatorów i Szturmowych Marines, więc ulepszenie Banshee wiąże się z pogroszeniem skuteczności Szturmowych Marines

Naprawdę uważam że Marines tak czy tak niszczą banshee jak chcą, po prostu przy takiej sile ognia przeciwpiechotnego(plazma/heavy boltery/land speedery) wystarczy 1 oddział(właśnie ci grey knighci) który choć będzie mógł te banshee zatrzymać w miejscu, a jak jeszcze drednot to już jest totalna masakra. Banshee mają śmiesznie mało życia, łatwo złamać ich morale i są dość drogie, a jak mają być skuteczne to trzeba im jeszcze kupić parę ulepszeń. Ja tam niewidze banshee jako zagrożenia dla SM.

-------------------------------------------------------------------------

Niektórym to (czarny) humor dopisuje... http://www.zalogag.pl/game.php/115/1310/PC...rk-Crusade.html

PCWarhammer 40k: Dawn of War - Dark Crusade Data premiery: październik 2006

Premiera PL: grudzień 2006

:ost: jak w ogóle można tak ludzi dobijać? A jak ktoś to weźmie na serio? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak widać zmiany zaszły dość daleko... Oraniczenia w ilości broni pancernej wymuszają zupełnie inne podejście do taktyki. Wieżyczki można stawiać wszędzie, ale z tego co wyczytałem tylko po 6 na Twierdzę, tak więc na maksa na jednej mapie tylko 30 może być;) - po jednej stronie oczywiście. Gra się zupełnie zmieniła i podejrzewam że wkrótce i u nas wybuchną dyskusje czy dobre to zmiany czy złe... Ale gra będzie zupełnie inna i na multi na poczatku będzie się fajnie działo...

Pzdr...

k_T...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówił Pan/Pani następujący program:

Warhammer 40K: Dawn of War- Dark Crusade (1 szt.):

Informujemy że gra Warhammer 40K: Dawn of War- Dark Crusade ukaże się ok. 30 listopada.

PCWarhammer 40k: Dawn of War - Dark Crusade Data premiery: październik 2006

Premiera PL: grudzień 2006

jak w ogóle można tak ludzi dobijać? A jak ktoś to weźmie na serio?

Wiecie... mamy już tyle różnych dat, że w zasadzie nie ma nawet co spekulować o dacie wyjścia Dark Crusade w Polsce. Jest ich od metra i trochę, chyba będziemy trzymani w niepewności do końca. Oczywiście o ile wcześniej nie zwariujemy od tej żonglerki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest żenada ](*,)

Do początku listopada zostało niewiele ponad tydzień, a CDprojekt milczy, co nie zwiastuje nic dobrego. Tymczasem wiele sklepów wysyłkowych i serwisów o grach podaje datę premiery w okolicach końca listopada/początku grudnia. Oni wiedzą coś co wie CDprojekt tylko boi się powiedzieć graczom? No takie wrażenie można odnieść :(

Mam nadzieję że mi się to niesłusznie nasunęło i DC rzeczywiście trafi do sprzedaży w okolicach 3 listopada, ale jeśli nie to stwierdzę, że jeden mój znajomy miał rację mówiąc: "a co będziesz czekał na oryginał, jak mogę mieć na jutro" oczywiście pirata, ale co z tego jak on już od chyba 2 tygodni gra a ja muszę czekać jeszcze nie wiadomo ile. Nie mówię, że jeśli CDprojekt znów przesunie premierę to załatwię sobie pirata bo mam jakieś zasady, ale denerwuje mnie podejście CDprojektu do klienta. Jeśli rzeczywiście nie wyrobią się na tego 3 listopada to niech powiedzą, a nie czekają nie wiadomo na co. Dla poparcia tej tezy zacytuję samego siebie z tego tematu :)

, CD projekt w końcu przyznał że premiera DC to nie "październik"(głupio to wyglądało, bo już jest 2 tydzień października ) a "początek listopada"
Jak znów odwalą taki numer to naprawdę chyba gracze zrobią jakąś "dark crusade" na siedzibę CDprojektu.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może załóżmy z góry, że dopiero za jakiś rok to u nas wyjdzie? Przy takich założeniach można być tylko przyjemnie zaskoczonym...

Chociaż i z tym nie byłbym taki pewien. Nasi to potrafią opóźniać...

A jakby ktoś zbierał tą krucjatę do CDP, to i mnie zapiszcie, przy okazji im się dorzuci za przesunięcie MTW2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję rozwiązać ten węzeł gordyjski, ale po kolei:

Oficjalnie Relic mówi:

DC Europe Release date is officially the 3/11/06

Podczas gdy na forum, w temacie o problemach z wydaniem wersji europejskiej Dark Crusade:

Good god, i forget how uninformed people are.

DC has been delayed to november 3rd. nobody knows why.

Teraz weźmy pod uwagę dwie rzeczy - wersja europejska ma wyjść trzeciego listopada i nie mamy powodów, by w to nie wierzyć. Jednakże to wersja angielska i CD-Projekt potrzebuje odpowiednio dużo czasu, powiedźmy koło miesiąca, by wydać wersję spolonizowaną. Osobiście skłaniam się ku wersji optującej za trzydziestym listopada, choć to oznacza prawie miesiąc czekania. Cóż... chłopcy z CD-Projektu muszą co prawda odrobić działkę, ale lepiej byłoby, gdyby od razu powiedzieli: "Przykro nam, kochani gracze, ale związku z polonizacją Mrocznej Krucjaty wersja polska ukaże się w sklepach trzydziestego listopada. Prosimy o cierpliwość i zrozumienie dla ciężkiego zawodu tłumacza".

Nie wiem tylko co zrobić z datą, opiewającą jak byk, na grudzień... Możliwe, że proces polonizacji może się przedłużyć przez co właśnie ta data będzie właściwa. Zależy od zaangażowania polonizatorów. Za grudniem stoi jednak gwiazdka - czyli idealny moment do robienia zakupów dla pociech, więc może CD-Projekt czeka na ten moment, by gracze Warhammera 40.000 opętani głodem bezrozumnie rzucili się do sklepów dewasując wszelkie przeciwności jakie ośmielą się stanąć na przekór ich Krucjacie ku sklepom i wyznaczonemu przez nich celowi...

Dwie prawdopodobne daty to - 30 listopad i początek grudnia...

Jak myślicie? Ja będę wyszukiwał materiałów prasowych oraz informacji forumowych, więc postaram się być po japońsku (yako-tako, czyli na bieżąco), jeśli chodzi o datę wydania Dark Crusade.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie nad kupnem DoWa, po premierze gralem troche w podstawke, potem jakos wyszlo, ze przestalem, ale teraz jakos naszlo mnie na powrot. Tak czy inaczej - u nas dostepna jest wersja z polskimi napisami, co nie do konca mi lezy, bo bawie sie w Warhammera na tyle dlugo, ze jestem naprawde przyzwyczajony do oryginalnego nazewnictwa. Zreszta, wydaje mi sie, ze tlumaczenie gier, w ktore glownie gra sie po sieci, jest troche slabym pomyslem, bo utrudnia komunikacje, czy chocby czytanie zagranicznych stron. Myslalem, zeby kupic normalnie sobie gre, dla keya i plytki z ktorej ma startowac i "zalatwic" ;) wersje angielska, zeby odpalic z niej instalacje. Czy ktos probowal czegos takiego? W Diablo 2 to dzialalo, ale nie wiem jak bedzie tutaj. A niestety za spolszczeniami, zwlaszcza w grach takich jak Warhammer, naprawde nie przepadam i podejrzewam, ze moze mnie ono wkurzac na tyle, ze nie bedzie mi sie chcialo w to grac - tak wiec boje sie, ze wyrzuce kase w bloto :P Jesli ktos instalowal z wersji oryginalnej, to bede wdzieczny, jak da znac, ze to dziala.

A jeszcze przy okazji - przeczytalem pare ostatnich stron tego topiku i padlo m.in. pytanie o to czy duzo osob w to gra, etc. Ale jakos tak nie bylo chyba odpowiedzi. Jak jest z community w DoW? Jest jakas sensowna polska strona poswiecona grze? (chodzi mi o cos jak Netwars dla StarCrafta) Duzo polskich klanow gra? Sa organizowane jakies wieksze turnieje, czy ligi? A jesli u nas z tym slabo, to moze chociaz jakies miedzynarodowe ciekawe? (strony/ligi)

A co do MTW2, to zapewne nowy Medieval ;)

Z gory dzieki za odpowiedz ~~

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz weźmy pod uwagę dwie rzeczy - wersja europejska ma wyjść trzeciego listopada i nie mamy powodów, by w to nie wierzyć. Jednakże to wersja angielska i CD-Projekt potrzebuje odpowiednio dużo czasu, powiedźmy koło miesiąca, by wydać wersję spolonizowaną

Niekoniecznie. Zdarzało się już że gra wychodziła u nas w wersji polskiej równolegle ze światową premierą. Jak się chce to można. No chyba że to Relic zawalił, na co sporo by wskazywało bo przecież nie trzeba tłumaczyć DC do sprzedaży w Anglii a oni też(oby też!) mają premierę 3 listopada.

Dwie prawdopodobne daty to - 30 listopad i początek grudnia...

Jak myślicie? Ja będę wyszukiwał materiałów prasowych oraz informacji forumowych, więc postaram się być po japońsku (yako-tako, czyli na bieżąco), jeśli chodzi o datę wydania Dark Crusade.

Wszystko jest możliwe, niestety :( Relic i THQ podają 3 listopada jako Europejską premierę, a CDprojekt może dzień przed zmienić np. na tego 30 albo i grudzień. Jak wciąż liczę na to że wyjdzie u nas 3 listopada. A jeśli nie? To kto wie...

Co do zachodnich forów to spodobała mi się ta wymiana zdań na forum relicnews (w wątku "DC Europe Release date is officially the 3/11/06")

kaairn

All customers hate being treated like mushrooms (kept in the dark and fed on sh*t), they are more likely to forgive and wait if they know the reasons for the delay

Mądre słowa...

Energizer Bunny

I blame the French. For everything.

Myślice że coś w tym jest? :wink:

Konkretów w tym niewiele (bo cały wątek składa się głównie z ludzi złożeczących na obsuwy premiery) poza oczywiście "DC Europe Release date is officially the 3/11/06" ale dobrze pokazuje nastroje w Europie. A oni (Anglicy itp.) wiedzą przynajmniej że będzie u nich tego 3, bo ich dystrybutorzy podali tą datę.

Żeby było optymistycznie( w miarę) na koniec to cytat z forum gram.pl

damos123

Pisanie tych komentarzy nic nie da. Ja natomiast dowiedzialem sie z pewnych zrodel z siedziby CDP ze premiera ma nastapic prawdopodobnie 3 listopada. Jesli nastapi zmiana tego terminu prosze nie obwiniac CDP oni naprawde sie staraja. Jeszcze raz podkreslam ze ta data nie jest wiazaca.

Czyli nawet jeśli nie 3 to niedługo potem (skoro prawdopodobnie 3 to chyba jakieś prace trwają i mają się ku końcowi). Trzymajmy się tego.

____________________________________________________

Edit: znalazłem coś ciekawego... to są posty z dziś

All swedish sites say 27/10-06 so i hope it will come out then.

Same in Germany.

Przecierz Niemcy i Szwedzi też chyba tłumaczą gry przed wydaniem? To to że będą mieć wcześniej o tydzień (od tego 3) mam nadzieję zmniejsza prawdopodobieństwo przesunięcia naszej premiery za względu na tłumaczenie. I jednocześnie posyła do piachu teorię o jednoczesnej premierze w całej Europie.

____________________________________________________

Nie no, ktoś naprawdę zawalił sprawę, przesuwając premierę DC w Europie, otóż na forum Relica pojawił się wątek czemu to tak mało osób gra on-line, bo około 50 a spada nawet do 30. Z tego co pamiętam (nie gram ostatnio on-line niema czasu i chęci na walkę z połączeniem) to było zawsze około 100-200 osób, i nie za często liczba ludzi w poczekalni spadała poniżej 100. Więc moderator owego forum przyznał iż...

And yes, Warhammer is more popular in Europe than in the states

No ta ja przepraszam, ale gdzie logika? Skoro DoW jest bardziej popularny w Europie, to jakie jest wytłumaczenie takiej opieszałości w wydaniu go tam? Rozumiem że nie będzie szybciej niż w USA bo tam jest robiony (tak mi się wydaje), i obsuwy rzędu tygodnia-dwóch można zrozumieć, ale czy oni nie dostrzegają prostej zależności że im dłużej będą przekładać tym więcej ludzi kupi pirata(to wcale nie jest tylko problem Polski) albo nawet inną grę (RTSami ostatnio obrodziło).

Ech, prawdę mówiąc mam dość, przestaje pisać o wydaniu DC w Europie/Polsce dopóki nie usłyszę jakiejś dobrej wiadomości na ten temat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe informacje z niezwykle popularnego tematu odnośnie daty wydania Dark Crusade.

So DC is supposed to be realeased the 3d of november. So howcome people in Sweden, Germany, Spain etc. already have it?

It seems that only Poland, the UK and the Netherlands have to wait another week.

Ma wyjść 03.11.2006, ale w Polsce, Wielkiej Brytanii i Holandii wyjdzie 10.11.2006 - czyli za tydzień niż w innych częściach Europy... Ponadto na forum są spekulacje, że THQ czeka z wydaniem, aż przeminie gorący czas wielkich hitów, by już spokojnie wydać Mroczną Krucjatę, gdy głowy graczy będą zaprzątnięte czymś innym niż innymi wielkimi tytułami... Tyle, że jak ktoś ma wybór - kupić Medieval: Total War 2 i Dark Crusade, to i tak kupi to pierwsze, a na drugie nie starczy mu pieniędzy. Ktoś inny kupi "Krucjatę...", bo ma słaby komputer, albo jest fanem Warhammera 40.000. W dodatku w oczy rzuca się słaby marketing Dark Crusade... Gdzie tu logika?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby THQ chciało przeczekać premiery hitów to wstrzymali by też premiere w reszcie Europy (DC ma już chyba z 80%) i Australii. Ta teoria wydaje mi się więc mocno naciągana. A nawet gdyby była prawdziwa to ma (przynajmniej u nas) skutek odwrotny od zamierzonego: ludzie kupują inne gry i piraty DC, tyle że w naszym przypadku jest to też wina CDprojektu który konsekwentnie olewa czekających na DC. Zresztą jak ktoś niema nic lepszego do roboty to niech przeczyta sobie ten wątek: http://www.gram.pl/news.asp?id=2693&s=all

GRA JEST DOSTĘPNA W ANGLII(trafiłem na poniższy post w trakcie pisania tego) tyle że w sklepach, a kupujący pre-orderem czekają nadal

The game should be available to buy in Woolworths. I went down to my local woolies, and it's on the shelf, went to buy it, and the guy said it's sold out!!!!!

Im not 100% sure, but 99% sure, heehh.

http://forums.relicnews.com/showthread.php?t=118480

Może ktoś się przejdzie do Empiku i sprawdzi, może u nas też jest? :wink:

A tak poważnie to wygląda na to że DC mają już wszyscy oprócz nas, jak CDP wyskoczy z przełożeniem premiery to się chyba załamie :evil: Może chodź RAZ zostaniemy zaskoczeni pozytywnie i DC wyjdzie 30 października a nie 30 listopada :evil:

I dziwić się później że ludzie piracą gry...

Nie jestem oczywiście w stanie stwierdzić na ile ta informacja jest prawdziawa, to tylko 1 post, ale brzmi sensownie.

PS. miałem nie pisać dopóki nie trafię na dobrą wiadomość, no cóż ta jest dobra... przynajmniej dla ludzi w UK, i mam nadzieję że okaże się też dobra dla nas. Naprawdę dawno żadna gra nie wzbudziła we mnie takich emocji jeszcze przed wydaniem. Chodź może chciałbym żeby to były inne emocje.

_________________________________________________________

No miło że się w końcu przyznali

Tranj

This was a total screwup on our (THQ) part. Relic delivered the game on time, and we screwed up the non-US release.

Ale co to oznacza dla premiery w naszym kraju-niemam pojęcia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś się przejdzie do Empiku i sprawdzi, może u nas też jest? :wink:

Byłem. Jeszcze nie ma, niestety.

Pogryźć kogoś by można od tego całego czekania. I nadal nie wiadomo, KIEDY dokładnie u nas będzie. CDP nawet nie raczy podać informacji innej niż "listopad 2006".

Do licha z emigracją za chlebem i pracą, z emigracją od kaczek... ja tam chyba wyemigruję za grami, bo w końcu ile można tak wytrzymać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również oczekuję na tą grę. Oby czekanie się nie przedłużało. Trochę dziwny ten system dystrybucji, skoro wybrane kraje Europy grę mają, a niektóre nie. Ja jestem optymistycznie nastawiony i mam nadzieję na premierę WH40k: Dark Crusade jeszcze w nadchodzącym tygodniu, w najgorszym przypadku następnym. Nie mogę się doczekać, aby spróbować swoich sił jak Tau w nowej kampanii (najbardziej akurat ta rasa mnie interesuje ze względu na ich uniwersalność).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to jednak bezpiecznie się przyznawać do lubienia Tau w dzisiejszych czasach? Jak to ktoś określił: Tau to komuniści uniwersum WH40k.

Jeszcze nas ktoś zacznie za to ścigać... Ale co tam, cieszmy się railgunami, póki czas.

Tak na temat: na forum CDP/Gram.pl rozeszła się wieść, że gra ma być rozsyłana do osób, które zamówiły ją przed premierą 6 listopada. Co to oznacza dla tych z nas, którzy planują zakup gry w normalnym sklepie, to już inna sprawa...

Ale, psiakość, miałem nadzieję sobie pograć w DC w ten długi weekend, co mi się zrobił w związku ze Świętem Zmarłych...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na temat: na forum CDP/Gram.pl rozeszła się wieść, że gra ma być rozsyłana do osób, które zamówiły ją przed premierą 6 listopada. Co to oznacza dla tych z nas, którzy planują zakup gry w normalnym sklepie, to już inna sprawa...

Prawda, ja zmówiłem przed premierą i liczę że w następną środę czy czwartek będę już grał. Zmówienie przedpremierowe to czysty zysk, nie dość że do tej pory gry zawsze były wysyłane szybciej niż pojawiały się normalnie w sprzedaży (teraz trudno powiedzieć bo data premiery DC nadal nie jest oficjalnie znana :shock: ), dwa że normalna cena DC to 59,90 a ja mam z dostawą do domu (darmową-mam zarejstrowany DoW na gram.pl) za 46. Ale mi kryptoreklama wyszła :) Tak czy inaczej cieszę się że na tym 6 się skończyło, bo mogło być dużo gorzej(swoją drogą to ta data pojawiła się tylko w jednym miejscu-opisie zamówienia przedpremierowego, ale mam nadzieję że to niema znaczenia)

Czy to jednak bezpiecznie się przyznawać do lubienia Tau w dzisiejszych czasach? Jak to ktoś określił: Tau to komuniści uniwersum WH40k.

Jeszcze nas ktoś zacznie za to ścigać... Ale co tam, cieszmy się railgunami, póki czas.

Coś w tym jest, ale ja też chętnie wypróbuje Tau, bo przytłaczające ataki z dystansu to jest to co lubię najbardziej :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna wiadomość: premiera DC 10 (@#$%^&* opóźnienia) listopada.

Niby dobrze wiedzieć, ale zbyt szybko się tym nie nacieszę. W sobotę trzeba w ramach urodzin gości zabawiać, a potem jeszcze trzeba się pofatygować na wybory (ładny mi prezent od strony władz, pieska niebieska...)

Ale cóż, przynajmniej po pierwszej serii kolokwiów na uczelni będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to że sklepowa premiera na pewno odbędzie 10, a do pre-orderowców gra zostanie rozesłana 6 (potwierdziłem dziś zamówienie, za 5 dni jest 6, wszystko się zgadza) czyli będą oni mieć grę parę dni wcześniej albo nawet tego samego dnia(sądząc z tego ile szedł do mnie poprzedni pre-order :evil: ). W sumie mogło być gorzej.

Niby dobrze wiedzieć, ale zbyt szybko się tym nie nacieszę. W sobotę trzeba w ramach urodzin gości zabawiać, a potem jeszcze trzeba się pofatygować na wybory (ładny mi prezent od strony władz, pieska niebieska...)

Ale cóż, przynajmniej po pierwszej serii kolokwiów na uczelni będzie.

Nic tak nie przeszkadza w graniu jak życie :wink:. Ja mam, na przykład, próbne matury za 2 tygodnie i jak się tu na nich skupić jak będzie DC? Żartuję oczywiście, ale jak to się dzieję, że zawsze jak przychodzi nowa gra to jest taki nawał roboty?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warhammer 40,000: Dawn of War - Dark Crusade - wkrótce premiera!

Wtorek, 31 października 2006, godzina 18:23, autor: CD Projekt

CD Projekt informuje, że premiera Dark Crusade, dodatku do doskonałej gry RTS - Warhammer 40,000: Dawn of War - odbędzie się już 10 listopada.

Dark Crusade to drugi oficjalny dodatek do Dawn of War, jednak - w odróżnieniu od Winter Assault - jest dodatkiem samodzielnym. Oznacza to, że nie jest konieczna podstawowa wersja gry.

Dark Crusade to:

1. dwie nowe grywalne rasy: Dominium Tau oraz Nekroni, każda z nowymi, potężnymi jednostkami, budynkami i zdolnościami,

2. nowe jednostki i zdolności dla ras istniejących w grze Dawn of War (Kosmicznych Marines Chaosu, Eldarów, Gwardii Imperialnej, Orków i Kosmicznych Marines),

3. nowa kampania dla pojedynczego gracza, którą można ukończyć stając na czele każdej z siedmiu dostępnych ras,

4. 12 nowych map przeznaczonych do gry wieloosobowej,

5. możliwość stworzenia własnej, unikalnej armii dzięki opcji dostosowania nazwy, kolorów, godła i sztandaru.

Gra Warhammer 40,000: Dawn of War - Dark Crusade zostanie wydana w polskiej kinowej wersji językowej i w sugerowanej cenie 59,90 zł. Więcej informacji na stronie www.gram.pl/DarkCrusade.

Grę można kupić taniej w sklepie gram.pl przy wykorzystaniu Wirtualnych Pieniędzy. Więcej informacji na stronie sklep.gram.pl/DarkCrusade.

No to mamy oficjalnie w końcu!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podali żadnej przyczyny? Kurczę, znowu zaczynam się obawiać iż z 10 listopada nici...

Odpukaj w niemalowane drewno, ale już! Chcesz, żeby jeszcze bardziej się to opóźniło? Zaledwie tydzień od premiery?

Przynajmniej przy tych nadchodzących kolokwiach ten tydzień czekania powinien nieco szybciej upłynąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...