Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

orzechXIX

Niezwykłe zdolności

Polecane posty

Moce biotyczne z Mass Effect, jak dowiadujemy się od Kaidan'a nie jest tak fajnie jest być posiadaczem tej mocy, lecz jest naprawdę potężna i w odpowiednich rękach może stać się porządnym narzędziem zagłady ;p.

Moce mrocznych Sithów, zawsze grając w Jedi Academy, grałem po mrocznej stronie :) duszenie przeciwników, wrzucanie ich do przepaści, porażenie, fajna zabawa. Jedi też posiadają dość ciekawe moce ale bardziej nastawione na defensywę.

Znaki wiedźmińskie w tym najciekawszy Aard, istna zagadała, chociaż ja grając w Wiedźmina rzadko ich używałem bo dość ułatwiały grę, która i tak miał dość niski poziom trudności.

Niesamowite zdolność skaterów w Tony Hawk's: American Wastland :P, ponad przeciętne wybicia, nieludzka umiejętność utrzymania równowagi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezwykła zdolność przeżywania Kapitana Price'a (tak, tego z Call of Duty). On przeżyje wszystko w jedynce zabili go Niemcy na statku, w dwójce się pojawił. W czwórce zginął od wybuchu cysterny, a w Modern Warfare 2 znajdujemy go w Gułagu. W kolejnych częściach pewnie też wiele razy będzie umierał, ale zawsze przeżyje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JC Denton z Deus Ex'a - tak właściwie nie były to super zdolności, tylko nauka, niemniej jednak bieganie 2x szybciej niż normalny człowiek, widzenie w podczerwieni ot tak, czy optyczna niewidzialność wymiatają do dzisiaj :D A na dodatek sami sobie wybieramy co chcemy :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie największą zdolnością jest kamuflaż Snake'a w Metal Gear Solid, który potrafi się natychmiastowo przebrać w dany kamuflaż . No i Just Cause, Rico Rodriguez potrafi na klatę przyjąć setki strzałów z Ak-47 , strzał z bazooki ,a nawet serie z działka załączonego na helikopterze .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kain z Blood Omena i jego wysysanie krwi... prawdziwy hardkor !!

Raziel z Soul Reavera i jego wysysanie dusz... prawdziwy hardkor !!

:D

Ponadto:

- Dante z DMC i jego przemiana w demona (DT)

- Rayman i jego latająca pięść

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi bardzo przypadło do gustu przebranie Spy'a z Team Fortress 2 (Można przybrać wygląd gracza z drużyny przeciwnej) - jeśli sie tym umiejętnie posługiwać, to można było połowę drużyny przeciwnej wyrżnąć bez problemu. Poza tym biotyczny Rzut z Mass Effect - w walce z ciężkimi przeciwnikami cholernie przydatne (Niszczyciela Gethów - bo tak się chyba nazywał ten Geth w ciężkiej zbroi - można było wziąć na jeden rzut!!)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi najbardziej zapadła w pamięć jedna z mocy w Bioshocku. Chodzi mianowicie o plazmid umożliwiający tworzenie z własnej krwi roju morderczych szerszeni, które zaraz po ,,wykluciu'' rzucały się na najbliższego wroga...niesamowity widok:)

Druga umiejętność to...alchemia w Morrowind. Dłuuuugie godziny spędzałem nad aparaturą do sporządzania mikstur, mieszając składniki i testując najrozmaitsze przepisy. Niby nic a cieszy (przynajmniej mnie:) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomy Vercetti (i bohaterowie GTA) za możliwość noszenia Panzerausta w kieszeni. :P

B.J. z Wolfensteina za moc "ulepszania" naboi które uderzają większą siłą.

Alex Mercer (Prototype) - konsumpcja.

Ray i Thomas za "bullettime".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cole Mc Grath z inFamous za umiejętność władania "pierunami", czy też "próndem" i niezwykłą wytrzymałość, gdyż mało kto przeżyje skok z ogromnego wieżowca.

Dante za nadludzkie wywijanie mieczem i całą resztę. :tongue:

Prince za te wyśmienite akrobacje oraz styl walki. Że sobie chłopak krzywdy nie zrobił.

Wolverine za te sześć szponów, którymi to uroczo rozrywał przeciwnika na malowniczo chlapiące krwią kawałki. Ma gość styl. :ohmy:

To właśnie ta czwórka zaimponowała mi najbardziej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie moce Nicka z Psi Opsa ale szczególnie Telekineza i Mind Control, ta pierwsza dawała sporo radochy przy bawieniu się przeciwnikami (rzucanie o ściany, obijanie o ściany itp) a ta druga sprawiała, że świetnie się bawiłem opętując co chwilę kolejnego przeciwnika i pozbywać się nim reszty :laugh:

Osobliwość adeptów w Mass Effect, kocham patrzeć jak goście sobie latają w powietrzu bezradnie :D

"Skok rozkroczny" Sama Fishera z Splinter Cella

Glive (czy jak to się nazywa) z Dark Sectora.

Niewidzialność i bariera z Project: Snowblind

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Główny bohater z Most Wanted za umiejętne prowadzenie samochodu ;P

Wiesz co, pojawiające się ciągle i na okrągło "akrobacje Prince'a" mogłem jeszcze zdzierżyć, choć niechętnie. Ale to już przegięcie. Prowadzenie samochodu to twoim zdaniem naprawdę taka niezwykła zdolność?? No rany, jeszcze robienie zdjęć przez Jade z Beyond Good & Evil uznajcie za niezwykłą umiejętność...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Kombinezon z Crysis

2. Przemiana w demona z Dark Messiacha

3. Możliwość kradnięcia przedmiotów z Fallouta 1 i 2

Nr 1 i 2 nie trzeba tłumaczyć, a nr.3 ...

Chciałbym umieć zdjąć z człowieka żelazny pancerz stojąc przed nim i patrząc mu w oczy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...