Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

orzechXIX

Niezwykłe zdolności

Polecane posty

God of War-Brutalność Kratosa nie jest ludzka i jego siła

Wiedźmin-Jego ruchy i szybkość oraz znaki

DMC-nero umie zmiażdżyć głowę z kamienia kolesia o 100 razy większego (ostateczne rozprawienie się z zbawcą) i przemiany jego oraz dante

Wszystkie postacie z gier mmorpg stylu WoW,4story,metek

Harry Potter-wiadomo

Bionicle heroes -szczelanie płomieniami z miecza i przechodzenie przez lawę jallera

Rayman-kto normalny strzela jakimiś iskrami i lata na swoich uszach

Ninja Blade-Skakanie i bieganie po belkach oraz wystrzeliwanie promieni z miecza oraz chwilowe unoszenie się na swoich mieczykach

Crysis-nano kombinezon co daje posiadaczowi ciekawe zdolności takie jak:niewidzialność,super siłę i szybkość

Star Wars-moce jedi i sitów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, wręcz niewyobrażalnie pojemne kieszenie postaci z gier przygodowych (np. Teenagent), ja rozumiem, że każdy może sobie wcisnąć w nogawkę miotłę, ale żeby do tego jeszcze jednocześnie mieć w tej samej kieszeni np. kotwicę, mapę skarbów, czy granat i piłkę do kosza?

Po drugie, zawsze robiła na mnie wrażenie wytrzymałość żołnierzy w FPS-ach, władowali w niego więcej ołowiu niż on sam waży, a on nie dość, że nie zginął to jeszcze biega i strzela w najlepsze. Co więcej leczy się zbierając dziwne skrzynki z czerwonym krzyżykiem, w ogóle do leczenia nie potrzebuje sanitariusza ani lekarza!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Moce Razielka , przenikanie do świata duchowego, no i Soul Reaver, ostrze scalone z duszą - najbardziej wypasiona rzecz jaką widziałam w grach :D

2. Demoniczne Ramie Nero z Devil May Cry 4 - przyciaganie przedmiotów i pranie po pyskach wrogów :P

3. Wszyscy bohaterowie którzy potrafią wykonać podwójny skok :P też tak chce :D

4. Lara za to że cokolwiek robi, gdziekolwiek jest potrafi świetnie wyglądać xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A cóż by innego jak nie:

Spell-e z WoW: Pyro Blast i Scorch - mojego Fire Mage. Jednym słowem mieszanka... zabójcza! Ogólnie rzecz ujmując wszystkie klasy postaci z WoW-a zasługują na zaszczytne miejsce w rankingu najbardziej "pomyślanych" umiejętności wirtualnych charakterów.

W pamięć zapadły mi także:

Holy Grenade z Wormsów

Teleportacja - nie sposób wymienić, wszystkie produkcje, które oferują tą jakże wspaniałą metodę podróżowania. Bez wątpienia zasługuje na miano najbardziej przydatnej umiejętności w grach a i w świecie realnym by się przydała...

i wiele, wiele więcej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...