Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 03/2010 zawartość

Polecane posty

Numer niezły ALE

W ,,Peryferia dla graczy II,,

Mogliście też dać tańsze pady nie każdy ma ochotę wydać 130++ zł

Ja np mam już 4 lata taki Pad i sprawdza się świetnie

http://www.allegro.pl/item915645619_super_...shock_p312.html

W ,, Nieżywy Live ,,

Poza połączeniem ,, VPN ,, można też skorzystać z programu TOR- maskuje nasz IP poprzez łączenie się z innymi PC w innych krajach.

Małe info http://forum.gazeta.pl/forum/w,904,1033731..._jest_TOR_.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm marudziłem że w CDA wkradły się konsole mimo wszystko dobrze sie czyta, zawsze to mała ?odskocznia? Ale musze się przyczepić do Recenzji Bad Company 2, nie wątpię w umiejętności Pana Phnom i znajomość serii ale stwierdzenie "czy multi będzie "zbyt" hardkorowy dla normalnych graczy?" hmm czyli ze laik wchodzący w FPSa odrazu ma dostawac po dupie od Fanow BFa a w szczególności BF2? Tu małe sprostowanie. FPS to FPS i nawet jak ktos nie grał to ma ten sam problem co osoba grajaca np w BF2 czy nawet CoDa i przesiada sie do Bad Company Musi sie w grze zaklimatyzować. I przyzna to wiele osob ze dla każdego pierwsze 2-3 rundy sa ciezkie potem to juz light. Pozatym Newbie czy tez nowi gracze zazwyczaj kampia. Druga sprawa Haos w grze? przez pierwsze 15min później człowiek przywyknie KAŻDY.

+za dobre podejscie do CoD vs Bad Company2. Phom nie opowiedział sie po zadnej ze stron i wszystko ułożył świetnie.

Przydało by siętroszke wiecej Na Luzie.

Wielki plus za Publicystyke i nie tylko gramy. Naprawde swietnie sie czyta.

Numer 8/10 Trzyma poziom mimo wszystko x) I juz sie nie moge doczekać następnego CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieeedziaaaałllleeem.

Po tym zagraniu jakie zrobiło się z Puzzle Questem (ŚWIETNA GRA!), który najpierw był w Extra Grze a kwartał później w CDA zrobiłem się ostrożny. Recka Word of Goo była bardzo zachęcająca i penie zaraz bym ją kupił za te 20 zł z Empiku. Ale wyczułem tu taką samą sytuację jaka była z PQ i się wstrzymałem. Wcześniej podobnie było np z Jets'n Guns czy Ballance - świetne, proste ale niesamowicie grywalne gry, którymi redakcja się zachwyciła a potem dała w piśmie. Znów się sprawdziło. Dzięki wam ostrożni czytelnicy zaoszczędzili 20 dychy.

Okładka jest niezła (nie banalna jak 2 ostatnie) treść jak zwykle na wysokim poziomie.

Ale to będzie pierwszy numer od 5 lat którego nie kupię od razu w dzień premiery a dopiero jako archiwalny. Nie zgadzam się na zmiany w 4 kluczowych dla mnie działach a tylko tak można wyrazić swój protest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to będzie pierwszy numer od 5 lat którego nie kupię od razu w dzień premiery a dopiero jako archiwalny. Nie zgadzam się na zmiany w 4 kluczowych dla mnie działach a tylko tak można wyrazić swój protest.

To jeszcze za przesylke zaplacisz. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komu to zawdzieczamy, a?

No przepraszam, ale nie chce mi się wierzyć, żeby nie było żadnych listów nadających się do AR. Nawet tych sprzed 2-3 miesięcy. A jeśli nawet - to nie ma też listów głupich, które fajnie byłoby wyśmiać na łamach? Naprawdę, nie ma nic z tych rzeczy? :o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer przekartkowany, przejrzany zostały recenzje, RA i publicystyka. W newsach podoba mi się rubryka "wydarzenie numeru". Info o sprzęcie jak zwykle ciekawe, nowy wygląd menu w coverze bardziej przypadł mi do gustu, Na Luzie zawiera więcej treści, co też idzie na plus. Zadziwiła mnie ocena Vancouvera

aż tak źle?

. Numer jak zwykle bardzo dobry ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety żadnych zmian w stosunku do 02/2010 nie ma chociaż w głębi serca na nie liczyłem. O braku GW nie będę się rozpisywał , ponieważ Smuggler już wszystko na ten temat powiedział. Zatem nie ma co zmuszać redaktorów do czegoś czego nie lubią ale powiem , że jednak brakuje.

Rażą mnie bardzo recenzje gier konsolowych i to , że czytając recenzję nie ma pokreślonego na jakiej platformie gra jest testowana. Zazwyczaj jest to PC i bardzo dobrze! Ale uwzględnianie do oceny gry tak jak jest w przypadku polonizacji ME2 , że wersje kinową trudno ustawić na PC , a na X360 jest to nie możliwe. Moim zdaniem coś takiego nie powinno być brane jednak pod uwagę w ostatecznej ocenie , a chyba podkreślam chyba było.

Razi też kolor NL no już myślałem , że gorszego nie da się dać a tutaj proszę. Milusia niespodzianka.

To , że głosy czytelników nie są już brane pod uwagę też zauważyłem i chyba się nie doproszę odpowiedzi czemu "zawartość DVD" jest na końcu??

Nad wstępniakiem też już marudziliśmy i żeby już tego tematu nie męczyć chociaż powinienem to dodam tyle , że takie LOGO ma dłuższy wstępniak niż CD-Action;/

Z pozytywów to więcej zapowiedzi i ogólnie gier na PC za co ogromny + ale to chyba bardziej zasługa nadchodzących premier niż zmian.

Podsumowując brak zmian w stosunku do 02/2010 jestem rozczarowany ale przecież i tak się tego spodziewałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer przekartkowany, przejrzany zostały recenzje, RA i publicystyka. W newsach podoba mi się rubryka "wydarzenie numeru". Info o sprzęcie jak zwykle ciekawe, nowy wygląd menu w coverze bardziej przypadł mi do gustu, Na Luzie zawiera więcej treści, co też idzie na plus. Zadziwiła mnie ocena Vancouvera

aż tak źle?

. Numer jak zwykle bardzo dobry ;)

ja bym powiedzial, ze i tak Vancouver zostal potraktowany dosc lagodnie.

Niestety żadnych zmian w stosunku do 02/2010 nie ma

Sa.

1) Poprawiono layout NL

2) Ilosc duzych "otwieraczy" ograniczono do absolutnego minimum, czyli jednego.

Rażą mnie bardzo recenzje gier konsolowych i to , że czytając recenzję nie ma pokreślonego na jakiej platformie gra jest testowana.

Zazwyczaj jest to PC i bardzo dobrze!

No zaraz, czyli np. AvP to konsolowka? Bioshock 2 to konsolowka?

A poza tym w stopce JEST podane na jakiej platformie jest test. Jesli gra jest tez na PC, to w 99% bedzie testowana wersja na PC (pozostaly 1% to sytuacja, w ktorej gra juz jest na konsoli, wiemy ze bedzie na PC, ale nie ma jeszcze wersji na PC do testu).

Ale uwzględnianie do oceny gry tak jak jest w przypadku polonizacji ME2 , że wersje kinową trudno ustawić na PC , a na X360 jest to nie możliwe. Moim zdaniem coś takiego nie powinno być brane jednak pod uwagę w ostatecznej ocenie , a chyba podkreślam chyba było.

CHyba nie masz racji chyba. :)

Razi też kolor NL no już myślałem , że gorszego nie da się dać a tutaj proszę. Milusia niespodzianka.

No tak, jasne. A jakbysmy dali stary kolor to bylby placz, ze jaki syf, itd. Grunt to minimum dobrej woli.

To , że głosy czytelników nie są już brane pod uwagę też zauważyłem i chyba się nie doproszę odpowiedzi czemu "zawartość DVD" jest na końcu??

A zauwazyles, ze przerabiamy czytelnikow, ktorym sie CDA nie podoba na psia karme? Poza tym "czemu DVD na koncu" wyjasnialem juz miesiac temu i uwazam, ze powiedzialem to wystarczajaco wiele razy.

Z ciekawosci - a co ci przeszkadza, ze na koncu teraz? Argumentacja ze "bo zawsze bylo na poczatku" do mnie nie dociera.

Nad wstępniakiem też już marudziliśmy i żeby już tego tematu nie męczyć chociaż powinienem to dodam tyle , że takie LOGO ma dłuższy wstępniak niż CD-Action;/

A wiesz, ze nie wielkosc sie liczy?

Podsumowując brak zmian w stosunku do 02/2010 jestem rozczarowany ale przecież i tak się tego spodziewałem.

Zatem jestes rozczarowany, ze jest tak jak myslales? Ot maruda. :)

Aha.

Zeby byla jasnosc - za niewlasciwy screen w artykule o Gabrielu [GWZ] NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOSCI AUTOR TEKSTU.

To nasz, redakcyjny, babolek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po szkole mogłem dorwać CDA w swe ręce :) Po szybkim przejrzeniu, jestem mile zaskoczony. Znów wysoki poziom. Bardzo fajnie wygląda dział Newsy. Podobają mi się, wyniki sondażów, cytaty itp. To jest dobre. No i w tym numerze: Publicystyka to największy plus. Niesamowite tematy. Recenzje też przednie. o Bad Company2 chętnie poczytam jak i Dante's Inferno oraz Bioshock (mam zamiar 1 kupic.) Jednym słowy jest wspaniale. A i World of Goo daje rade :) Dobra ja lece czytać ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KMyL jak chcesz się czepiać, to sam wpierwp popatrz na swoją interpunkcję. Przed takimi znakami jak dwukropek i wykrzyknik nie stawia się spacji...

Bardziej razi mnie w oczy zła ortografia, niż interpunkcja. . . Ale OK. To ja wpierwP na sebie będe lookać :P

Co do pisma - po tym co ostatnio przeczyjałem o numerze 03. . . Oj nie wiem czy kupię. . .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer jest cud, miód, malina, poza jedna rzecza - podczas czytania recenzji BS2 i spogladania na screeny mialem dejá vu. Wydaje mi sie, ze cztery z nich pochodza z waszej recenzji pierwszej czesci BioShocka... mam racje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mówiłem o moim rozczarowaniu recenzją BC 2, a pozatym jest OK. Sporo ciekawych recenzji, publicystyki, pełne wersje mocne, nie mogę się do niczego przyczepić oprócz wspomnianej wcześniej recenzji. Jak przeczytam całość to wypowiem się bardziej konkretnie, jak narazie powiem tylko że może być, chociaż bez rewelacji. No i wreszcie porządna okładka, to nie ja pierwszy zauważyłem. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszy przekartkowaniu pisma moge powiedzieć że jest ok. Coraz bardziej podoba mi się duży 2 kartkowy wstęp do gry miesiąca, fajnie że nie zrezygnowaliscie z testów i Oczom nie wierze czy jakoś tak w Na Luzie. Większość ocen udanie wytypowałem no może prócz Dante Inferno. Dalej jednak kłuje w oczy nudny jak flaki z olejem GW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okładka trzyma poziom, recki duże i fajne, bardzo wysoki poziom publicystyki, ciekawe newsy i dział sprzęt, Na Luzie poniżej standardów poczynionych przez wcześniejsze numery, naprawdę słabe ActionRedaction (dab gdzie jesteś!), super pełniaki i świetne nowe menu coverka.

Numer więc oceniam na 9 z małym plusem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sprawie artykułu "Niezapomniane chwile w grach".

Zaraz, chwila, a gdzie Baldur's Gate? Skandal! :D

A tak na poważnie to dziwię się trochę, że nie ma tu tej gry. Chociaż miałbym dośc duży problem z wybraniem "niezapomnianej chwili" bo dla mnie cała gra jest niezapomniana. Mógłbym ją naprawdę bardzo szczegółowo opowiedzieć krok po kroku całkowicie z pamięci, łącznie z zacytowaniem najważniejszych dialogów w grze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w sprawie recenzji AvP ale gema. Mnie też potwierdzenie zmiany płaszczyzny strasznie denerwowało, ale tylko do momentu w którym w opcjach znalazłem automatyczne przeskakiwanie obcego. Dopiero wtedy można wymiatać :D nie wiem czemu nie napisałeś tego, że taka opcja jest możliwa... bo przymus potwierdzenia przeskoku też wpłynął (chyba) na ocenę ( swoją drogą dlaczego tylko 7 za grafikę? )

Numer wymiata :D 3 świetne, oczekiwane przeze mnie gry. Nie narzekam na nowy design CDA, mnie się on nawet podoba, tylko kolor Na Luzie mógłbyby być inny :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przede wszystkim powiem, coś o wyglądzie Covera na płycie. Jest zarówno nowocześnie, jak i sztywno. Troszeczkę tego płytowego klimatu uszło. Gdyby to tak połączyć z kolorystyką wcześniejszych coverów - byłoby świetnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...