Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 03/2010 zawartość

Polecane posty

Nie zwykłem komentować kolejnych numerów CDA (bo i po co - zawsze są super i zawsze kupuję, choćby się waliło i paliło), ale teraz muszę to napisać:

O TO CHODZI W PEŁNYCH WERSJACH DODAWANYCH DO CZASOPISM :D Świetna gra z gatunku - bardzo chętnie zagram, ale szkoda mi kasy na takie gierki :) Duże brawo za tego pełniaka. No i jest to gra najwyższej jakości, a nie przeciętniak, z jakimi ostatnio niestety dość często mamy do czynienia w CDA (nie narzekam, Dark Sector i DMC4 piechotą nie chodzą - chociaż nie leżą za bardzo w kręgu moich wąskich zainteresowań).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aliens vs Predator testowało aż 3 recenzentów ? każdy z nich wcielił się w przedstawiciela inne rasy i każdy osobno swe wrażenia spisał. Na marnych 5 stronach. Bez otwieracza. :) Co prawda mało się nie pozabijali ? już w realu ? gdy doszło do ustalania wspólnej oceny? ale jakoś w końcu osiągnęli kompromis. Szczegóły sporu znajdziecie w Gamewalkerze.

Znaczy, w tym okienku przy recenzji, czy stary, dobry, GameWalker powraca?? [Zapytał z nadzieją] A numer bardzo ciekawie się zapowiada, chętnie przeczytam zapowiedzi Just Cause 2 i Prince of Persia: Zapomniane Piaski (choć osobiście w tą grę ani trochę nie wierzę). recenzja Bioshocka 2 też ciekawa, a reckę Bad Company 2 przeczytam choćby z ciekawości - szumu było przy tym nie mniej, niż przy MW2, ciekawe, czy tym razem w pełni się udało. Gyromancera nie kojarzę, ale tytuł brzmi ciekawie, ciekaw też jestem, jak wyszło Dante's Inferno (Jeśli się udało, to będziemy mieli dwóch noszących imię "Dante" bohaterów dobrych siekanek, więc się będzie można trochę pogubić :tongue: ) A co do reklam w grach - od razu mi się przypomniało, jak w intrze Splinter Cell: Chaos Theory Sam Fisher wkładał sobie do ust gumę Airwaves (chyba tak się to pisze) A tak nawiasem - mamy już wersję CDA "po zmianach", czy wciąż trwa szlifowanie??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co bije od tego numeru to (przynajmniej jak dla mnie) wspaniała okładka. Zielony kolor przypadł mi do gustu :tongue: . Co do zawartości. Na pewno warte uwagi recenzje Battlefield-a i Bioshocka 2 - razem 12 stron ufff :wink: . Ciekawy może być tekst o niezapomnianych scenach w grach komputerowych. Na płytce zestaw gier bardzo przyzwoity. Zwłaszcza World of Goo może się podobać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pełniakach, się zawiodłem w ostatnim numerze(przygodówek nie lubię, watchman part 1 nie przypadł mi do gustu, a WoG mam), ale w piśmie jest parę interesujących mnie rzeczy:

Zapowiedzi:

- Dead Space 2

- Prince of Persia: Zapomniane Piaski

- Just Cause 2

(btw: ten Spec Ops: The Line to dodatek do tego spec ops'a z 4/99, czy to coś innego ?? Ciekawie wygląda zapowiedź dodatku w 2010 do gry z jeszcze tamtego wieku xD)

Recenzje:

- BioShock 2

- Aliens vs Predator

- Borderlands: The Zombie Island of Dr. Ned

- Dante?s Inferno

- Gabriel Knight 3 w grach wiecznie żywych (grałem w to, jedna z niewielu przygodówek która mi się podobała)

Czyli ogólnie- numer nawet niezły

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle numer wypas, dużo do poczytania na pewno przeczytam BioShock2(właśnie kończę jedynkę a to jest dobra okazja na kupienie 2 :tongue: )Bad Company także przeczytam.Zapowiedzi:mam nadzieję iż nowy Prince of Persia będzie bardziej hardcorowy od nieudanej baśniowej Prince of Persia.Okładka--->WYPAS!!!Pełniaki--->VERY GOOD :happy: Wstępna ocena numeru to 8/10 :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

World of Goo ! Brawo ! Akurat rozpykam Imperium Romanum do tego czasu (choć misji czasowej - colonia julia - nie jestem taki pewny - co za sadysta to wymyślił ?????????)

fajnie że to CDA jeszcze mamy i opiera się konkurencji z internetu !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły numer marcowy. Pełniaki na płycie - obiektywnie patrząc - są niezłe. Zawartość pisma nie gorsza. Kilka niezłych recenzji, parę fajnych zapowiedzi. Nieźle prezentują się tematy poruszane w publicystyce. Fajna okładka, bardzo mi się podoba ta postać, tylko ten zielony...

Ogólnie rzecz biorąc - numer trzymający poziom. Chociaż w pełniaki i tak nie zagram (WOG przeszedłem, na przygodówki nie mam czasu, Watchmen mnie nie kręci).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogę się doczekać nowego numeru CD-Action :D nie dość że niezłe pełniaki (przedewszystkim world of goo - grałem w demo i gra wspaniała) i muszę przeczytać recenzje Bad Company 2 i Bioshocka 2 :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjna okładka, chociaż ten zielony pasek u góry trochę mi tu nie pasuje, ale może to tylko mój spaczony zmysł estetyczny, albo w naturze wygląda to lepiej niż na ekranie... Recenzje kilku interesujących tytułów - BioShock 2, Battlefield: Bad Company 2 , Aliens vs Predator; ciekawe teksty publicystyczne - Reklamy w grach, cenzura internetu, nieżywy Live, Atari vs. Commodore oraz wyrównany zestaw świetnych pełniaków - krótko mówiąc świetny numer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

World of Goo? Nie no, prawie jak dzisiejszy medal Małysza :)

Do tego Skrzydła Chwały jako demkówka. Płytka jest oki.

Z recenzji najważniejsza dla mnie jest gra o nazwie...tadam! Bad Comapny 2. Nie było chyba niespodzianki :P.

Bioshock 2 też jest oki, więc będzie co czytać.

Niezły numer. Kolejne 15 złotych idzie w błoto :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest nieco gorzej niż miesiąc temu, ale nadal dobrze, nawet bardzo dobrze... no dobra, jest świetnie :smile: Szkoda tylko że kupiłem już jakiś czas temu World of Goo :sad: Ale Watchmen jak najbardziej mi odpowiada, lubię takie gry. Poza tym zawartość CDA jest ok. Mam nadzieje tylko że będzie tym razem KonfiguratorLive, lubiłem go. Fajnie że zamówiłem już prenumeratę :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer extra , jak zawsze :) Watchemów 1 przeszedłem więc i dwójkę trza przejść , a WoG wszyscy chwalą więc też zagram, bardzo ciekawe recenzje wielu hitów, ciekawią mnie oceny i nowe AR co tam się teraz dzieję :) macie moje 15 zł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

Ja chyba nigdy nie kupię żadnej gry, bo i tak prędzej czy później ląduje w CDA... :) Ciekawe co będzie w numerze urodzinowym... Aż boję się pomyśleć...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobne odczucia po tym, jak w CDA znalazł się Jade Empire :)

Numer kupuję, jak zwykle. Ale tym razem jestem jeszcze pod presją młodszej siostry- "World of Goo? Fajnie! Kupujesz, nie?".

Miło, że jest coraz więcej tekstów z publicystyki, stajecie się coraz bardziej "pismem dla graczy nie tylko o grach". Chociaż część o grach- BioShock 2 i Battlefield: Bad Company 2- również bardzo mnie interesuje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...