Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość endriu_1000

Tony Hawk's Pro Skater 4

Polecane posty

po 2-gie nie da się u mnie robic trików niektóych (niepamiętam nazwy chodzi o np. lewo góra i Flip lub prawo góra flip, graby chyba działaja prawdidłowo) jakis patch czy co ? Z góry wielkie dzięki :)

Może po prostu spróbój albo naraz lewo-góra albo po kolei najpierw lewo potem góra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Gra nie wyświetla części tekstu, który powinien się tam znajdować.

Przykład? Na początku pierwszej planszy ( Koledż ) podchodzi do mnie jakiś murzynek i nawija o tym jak odblokować różne zadania.

Mnie wyświetla się tylko tekst "Wciśnij [G] Aby kontynuować".

Co można z tym zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomóżcie, niedawno kupiłam sobie tonego, instaluje go, włączam gre omijam wszystkie pokazówki, poczym się wczytuje... i wczytuje i wczytuje i w.... i nie może. żeby to wyłączyć nie pomaga ani alt+ctrl+delete ani alt F4 tylko restart. Nie mam zawirusowanego kompa bo niedawno sprawdzałam.. i co mam zrobić????

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Gra nie wyświetla części tekstu, który powinien się tam znajdować.

Przykład? Na początku pierwszej planszy ( Koledż ) podchodzi do mnie jakiś murzynek i nawija o tym jak odblokować różne zadania.

Mnie wyświetla się tylko tekst "Wciśnij [G] Aby kontynuować".

Co można z tym zrobić?

Doszedłem do wniosku, że to jednak od sterowników do karty graficznej. Ja zainstalowałem patcha i sterowniki od razu, więc nie wiem co pomogło. :oops:

Mam kartę GeForce FX 5500 i zainstalowałem "NVIDIA ForceWare 91.31".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomóżcie, niedawno kupiłam sobie tonego, instaluje go, włączam gre omijam wszystkie pokazówki, poczym się wczytuje... i wczytuje i wczytuje i w.... i nie może. żeby to wyłączyć nie pomaga ani alt+ctrl+delete ani alt F4 tylko restart. Nie mam zawirusowanego kompa bo niedawno sprawdzałam.. i co mam zrobić????

Spróbuj zmniejszyć rozdzielczość. U mnie tak się działo, gdy rozdzielczość była za duża...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi powiedziec jak wykonać zadanie, w którym mamy strącać bejsbolistów (zajęli fajne miejsce do jazdy na trening) jadąc po rampach? Wszystko byłoby OK, gdyby nie to, że mamy to wykonać w jednej kombinacji, a przy kazdej rampie jest 2 palantów. Nie jestem weteranem serii THPS, to moja pierwsza przeprawa z tą grą, może nie znam jakiegoś triku, który jest pomocny w tym przypadku! Plz help.

To zadanie na planszy "Uczelnia"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi powiedziec jak wykonać zadanie, w którym mamy strącać bejsbolistów (zajęli fajne miejsce do jazdy na trening) jadąc po rampach? Wszystko byłoby OK, gdyby nie to, że mamy to wykonać w jednej kombinacji, a przy kazdej rampie jest 2 palantów. Nie jestem weteranem serii THPS, to moja pierwsza przeprawa z tą grą, może nie znam jakiegoś triku, który jest pomocny w tym przypadku! Plz help.

To zadanie na planszy "Uczelnia"

Podejżewam, że jesteś nowicjuszem w THPS 4, więc się rozpiszę. :wink:

Robisz po kolei:

1) Grind po barierkach (potrącisz 2-3)

2) Zeskakujesz na "manuala" - w polskiej wersji "trik ręczny" (zanim dotkniesz ziemi wciśnij albo "góra", a potem "dół" albo "dół", a potem "góra".

3) Wjeżdżasz na rampę, robisz trika i przy lądowaniu wciskacz 0 (zero) by zrobić "reverta", po czym od razu robisz manuala (patrz punkt 2 jak go zrobić)

4) wyskakujesz i robisz ponownie grinda po barierkach, aż strącisz wymaganą liczbę kolesi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam iny problem alcatraz, mianowicie czy jest jakieś dobre miejsce, lub sposób na zrobienie tych 8 tricków w jednej kombinacji?? jak wyście to zrobili? prosze o pomoc...

To jest zadanie "Wykonuj wywołane mega-kombosy"?

Ja zrobiłem je w tym basenie zaraz obok. Jeśli masz trudności, zrestartuj je, a może trafi Ci łatwiejszy "zestaw" trików. Pozdrowienia

PS. A czy nikt nie zauważył, że w folderze z grą jest plik "Poradnik.pdf"? Znajdziemy tam pełny opis celów w THPS4. Szczerze, sam to dopiero znalazłem. Szkoda, że dopiero teraz, bo już Tonego przeszedłem. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie thps ani mysli polaczyc sie z kimkolwiek poprzez gamespy. A chyba nawet nikogo nie chce wpuscic do gry, ktora sam zaloze.

Poprostu podczas proby podlaczenia gra staje na komunikacie "sprawdzanie serwera" i gdzies po minucie wyskakuje, ze serwer nie odpowiada :/. Jest tak jest ze wszystkimi pokojami. Staralem sie sam to naprawic, lecz wylaczenie firewalla / reinstalka game spy oraz thps 4 z innym cd-keyem nie pomogla. Moze ktos ma jakis pomysl lub podobny problem? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam następujący problem: Pierwszy raz miałem styczność z demem. Kiedyś tam zamieszczono je na cover Clicka. Nie poszło. Kiedyś kupiłem pełne THPS 4 za 19,99. Nie wiem czemu gra nie odpaliła mi się, chociaż spokojnie spełniam wymagania gry. No więc, kiedy zobaczyłem, że w CDA jest Tony, to od razu spróbowałem zainstalować. Gra wreszcie się włączyła. Pojawił sięekran ładowania, czekam, a tu nagle komp się zawiesza. I tak ciągle. Nie wiem czy to jest spowodowane :? . Wymagania jak już wcześniej pisałem spełniam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...