Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość endriu_1000

Tony Hawk's Pro Skater 4

Polecane posty

Ja mam ogromny problem z grą. Więcej niż 5 minut nie gram. Po około 5 minutach gra zawiesza się, muzyka gaśnie, nie działają kombinację CTRL ALT Delete, a dysk również NIE pracuje. Mam tak z prawie każdą grą. Nie wiem co się dzieje. Błagam pomocy.

Mój sprzęt:

AMD ATHLON 1700+

ATI Radeon 9550 XT ([beeep], nie polecam ATI)

Ram 512

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś czuje, ze to wątek niedługo ostro się rozciągnie.

witus jeżeli tak się dzieje z każda grą to najprawdopodobniej system masz już mocno zaśmiecony. Jak dawno temu instalowałeś windowsa?

Możesz też spróbować przeczyścić dysk programem 'Odkurzacz" i zrobić defragmentacje, jednak watpie żeby to pomogło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

900 mb wolnego miejsca to i tak trochę mało jak na partycję systemową.

Jeżeli jednak uważasz, ze z dyskiem jest wszystko OK to możesz poszukac wirusów, pokombinować ze sterownikami.

BTW: Ja też mam dysk 40 GB i zawsze staram się mieć przynajmniej 1,5 gb wolnego miejsca na partycji systemowej. Jak system ma mało pamięci operacyjnej to zwiększa plik wymiany, a jeżeli ma się mało miejsca to może doprowadzić to do zawieszenia. Aczkolwiek 512 MB ram jest wystarczająco dużo na THPS4. Ja kiedyś grałem z 256mb ram i było OK.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam innym (głupiutki ;)) problem z THPS 4. Mianowicie może mi ktoś powiedzieć o co dokłądnie chodzi w Spine Transferze na pierwszej planszy? TO gdzie gośc z aparatem czeka aż coś zrobię. Niby mam N + S, ale jednak wytłumaczcie mi jak to trzeba zrobić. Dokłądnie ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam innym (głupiutki ;)) problem z THPS 4. Mianowicie może mi ktoś powiedzieć o co dokłądnie chodzi w Spine Transferze na pierwszej planszy? TO gdzie gośc z aparatem czeka aż coś zrobię. Niby mam N + S, ale jednak wytłumaczcie mi jak to trzeba zrobić. Dokłądnie ;).

Gdy wyskoczysz z rampy przed tobą i zanim osiągniesz maksymalną wysokość wciśnij KP0 (domyślnie) lub KP7 i KP9 razem. Wtedy "przeskoczysz" do rampy za murkiem. Proste, nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam za to problem, który tutaj chyba jeszcze nie był uwzględniany :) . A mianowicie :

1.Podczas gry, nie moge sluchac polskiej muzy (wyłączyłem tą co była w oryginale i zostawiłem tylko polskich wykonawców).

2.Jak gram dźwięki otoczenia (nie chodzi mi o dźwięki jakie wydaje deska albo skater tylko to co się dzieje w otoczeniu ;) ) często się tną i czasami po takim zacięciu powtarza się jakaś pierwsze sekunda (może pół) tego dźwięku a on sam już cały nie pójdzie.

3.Muza nawet ta amerykańska, nim się właczy (tzn. już jak jeżdże) minie dobrych kilka sekund.

Z góry thx za pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej witus mam dokładnie taki sam problem jak ty!!! tez mi sie w ten sam sposób zacinają gry! I co najlepsze mam dokładnie tą samą karte graficzną co ty!! juz mecze sie z tym problemem dlugo i jestem na 85% pewien że to wina karty grafiki! Jestem świeżo po formacie i wiele gier (Tony4,LoK Defiance,Post Mortem i inne)dalej nie działają! moja rada zmien karte grafiki ja juz zbieram 8)

Sorry za częściowego offtopica

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej witus mam dokładnie taki sam problem jak ty!!! tez mi sie w ten sam sposób zacinają gry! I co najlepsze mam dokładnie tą samą karte graficzną co ty!! juz mecze sie z tym problemem dlugo i jestem na 85% pewien że to wina karty grafiki! Jestem świeżo po formacie i wiele gier (Tony4,LoK Defiance,Post Mortem i inne)dalej nie działają! moja rada zmien karte grafiki ja juz zbieram 8)

Sorry za częściowego offtopica

:o

I tak będe robił re-install 11 listopada :P Jak się wkurzę, to wsadzę mojego starego, działającego Geforca 2 Titanium :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj Hawka z CDA, i mam problem z sterowaniem, nie działają mi tam przyciski: G i 0. Nie moge przejść uczelni bo gdy dojerzdżadm do gościa aby znim porozmawiać wciskam G i nic. A w opcjach nic nie da się zmienić.

Jak włączasz Tonego to wyskakuję jego konfigurator, wejdź w zakladkę KLAWIATURA i tam jest opis, bo np. litera G to jest 6 na numerycznej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...