Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość endriu_1000

Tony Hawk's Pro Skater 4

Polecane posty

Ja mam taki problem gdy odblokuje poziom "chicago" izrobię jakieś zadanie to nie mogę się zapisać, mam do wyboru powtórz lub wyjdź. Gdy włacze od nowa gre i zrobiecoś na innej planszy przed odblokowaniem chicago to się zapisuje normalnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo problemów ze sprzętem :

mój THPS4 chodzi na:

RADEONIE 9200

Celeron II 800 Mhz(do THPS4 podkręciłem specjalnie do 992 Mhz)

256 SDRAM

i W98 i na najniższych detalch z mgłą chodzi prawie że dobrze

, najgorzej jak jest nowa plansza na początku , to wtedy się nie gada ;(

Mam problem z jednym z zadań , chyba w SF jest zadanko : rób wywołane tricki na gmachu budynku EMB (czy coś podobnego)

Wie ktoś może gdzie to jest??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka XP

Mam pytanko. Czy na sprzęcie takim jak to poniżej by działał THPS4 ?

Pentium 4 2.8 Ghz PGA 478 Pres. FSB800 OEM

Geforce FX 5200 128MB , DDR , TV-out

256 MB Ram , CD 52X , 30 GB wolnego miejsca na dysku

Z góry dzięki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka XP

Zamierzam zakupić AMD Athlon a nie Pentium . Nie wiem jaki model Athlona będzie taki dobry mniej więcej jak ten Pentium 4 2.8 Ghz . Proszę o odpowiedź !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość superfly86

hey ludziska jak wykonywać triki freestylowe ? wczoraj oglądałem na hyperze było o tym w ściągawce ksg ale zapomniałem :/ ale i tak juz wiecej wiem ;p

dzieki za info z góry

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość iCe-doOm

hmm w polskiej versii sa utwory polskich tworcow, ja ?

mozecie mi podac (Plz :P !) jakie to sa tytuly ? tych polskich piosenek ? i czy jest mozliwosc wlozenia do gry wlasnych mp3 ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość superfly86

no nie da sie wrzucić własnej muzy bo tu jest jakiś inny format nawet w winampie sie nie da go otworzyc to jakies zakodowane czy cos specjalnie dla gry.

a utwory to:

CNE WSZ "J.A.K" , " CHCA CIAGNAC OD NAS"

TEDE "HAJS HAJS HAJS"

"WSZYSTKO"

"KAWA NA CZCZO" + REMIX

"REJS CZWARTY"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problrm: gre przeszdlem na razie w 73% zadania 132190 ale gra przestala wyrazac wole wspolpracy:P. Niemoge zapisac gry przy probie pokazuje sie okienko "proba zapisu nie powiodla sie ,powtorz, wyjdz"

probowalem reinstalowac ale pomaga na dwa gora trzy zapisy :(

Jestem w kropce bede wdzieczny za pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dexter666
Mam taki problrm: gre przeszdlem na razie w 73% zadania 132190 ale gra przestala wyrazac wole wspolpracy:P. Niemoge zapisac gry przy probie pokazuje sie okienko "proba zapisu nie powiodla sie ,powtorz, wyjdz"

probowalem reinstalowac ale pomaga na dwa gora trzy zapisy :(

Jestem w kropce bede wdzieczny za pomoc

U mnie było tak samo. Nie wiem jak bardzo trzeba być zdolnym aby:

1. Wydać gr ę zrocznym opóźnieniem

2. Tak bardzo skaszanić polonizację

3. Sknocić coś w kodzie gry, aby nie dało jej się zapisywać.

CDProjekt chyba chce to bardzo jakoś zatuszować (dzwoniłem do nich kilka razy i mówili mi, że "wyjdzie patch". Dzwoniłem chyba z 2 miechy temu :~). Robimy wspólne oblężenie na telefon pomocy technicznej? (022 5196966)

Edit: Poza tym nie wiem, czy nie sknocili czegoś w zadaniach. Spróbujcie wykonać w Chicago te zadanie jak trza zrobić 900 na górny pokład statku. (wiecie, skoczyć z prawej strony mostu). I co, wychodzi?

Ja jestem za! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość <Li53k>

goscie zra**** gre na cacy!!!! z tym zapisywaniem odwalili taki numer ze chcialem sie do typow przjechac :) a ta misja w szikago ( hehe polonizacja zadzi :) ) co trza the 900 zrobic jest niewykonalna :( jak dla mnie wypuscili kmiota na rynek zeby kokosy pozbijac na frajerach ktorzy sie niabiora!!!!!!!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w tej grze jest dość kasy do znalezienia za minigierki i zadania żeby kupić WSZYSTKO(filmy kody skejterów poziomy ubrania).<DO SZAITISA.SOrki za ten temat, a żebyś wiedział użyłem szukania ..nie jeste taki frajer ani nie chce robić tobie na złośc,nie zauważyłem że kilka stron z słowem tony jest taka noga ze mnie jest a nie jakiś debil co szukać nie umie.>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość H@vranek

Ja mam problem z przejsciem gry, w londynie jest zadanie w ktorym trzeba zrobic ghetto taga na lampkach ktore sa pod mostem wiec robie go przegrindowuje cala dlugosc i pupa (ale troche wulgarniej) nie zalicza mi go:(. Mysle ze to nie tyle wina gry co polonizacji, wogole to spartaczona ona jest (a szkoda)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem w ZOO. Wykonałem tam już wszystkie zadania i zostało tylko to w akwarium, ale jak wystraszyć tego słonia (tak w ogóle to chodzi o tego "starego Tuptusia", jak to ładnie spolszczyli w

cd-projektcie?). Bo jeżdżę mu koło głowy (z drugiej strony też) i zero reakcji, tylko tak trąbi, próbowałem koło jego głowy (o głowie mówił jego opiekun) robić manuale, grindować mu po kłach i po grzbiecie, a on zero reakcji. To jak ja mam go wystraszyć czy coś? Wiem, że to on rozwala pół ZOO bo widziałem u kumpla, ale tylko efekt jego działań, a nie samo straszenie. Pomóżcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już próbowałem tego kodu, ale niestety nic nie pomógł.Gram na klawierce, a to jest naprawdę strasznie trudne.Do tego pijawiły się jakieś błędy, które nie zaliczają mi niektórych zadań, nawet jeżeli je wykonałem(mam spolonizowaną wersję wydaną przez CD Projekt za 20zł i zarazem strasznie zabugowaną, nawet patch 1.2 nic nie pomógł :( ),więc jeżeli ktoś by miał taki sejw ze 100% byłbym bardzo wdzięczny.Ewentualnie mogę się wymienić swoimi patchami,np. ze 100% Vice City, Midnight Club 2 i San Andreas. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, ewentualnie jak nikt nie ma sejwa 100%, to ja mogę przejść thps4 w jakieś 2 tygodnie (nie licząc gapów, bo na pewno nie będzie mi się chciało ich zaliczać :wink: ). Ale nie wiem czy sejwy z mojej wersji będą ci pasować, bo mam wersję amerykańską.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram na klawierce, a to jest naprawdę strasznie trudne.

hmmm... ja nie ukonczylem thps4 w 100% ale glownie przez moj sprzet... gra na klawiaturze wcale nie jest az tak zla :) ja ustawilem klawisze na strzalki (sterowanie) oraz WSAD i te najblizej (tricki) i sie gralo spoko :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na klawierce i mi to nie przeszkadza. Kombosy za 150,000 to nie jest wielki problem. Tylko czy da się coś zrobić żeby gra bez mgły tak nie skakała? Bo z mgłą jest OK, ale wtedy lokacje są takie ponure, nie widać nieba itd. Jak wyłączę mgłę i zrobie 640x480 to działa płynnie jak mu się chce, przeważnie się tnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...