Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość endriu_1000

Tony Hawk's Pro Skater 4

Polecane posty

Nie problem w tej grze zarobić 3 000 000. Ja tyle robie w jedną minete. Po prostu trzeba robićtriki po czasie. 150 000 to się chłopcy robiło w thps3. HAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby moc sluchac muzyki w formacie *.smo (z thps4) wejdz na stronke http://filext.com/detaillist.php?extdetail=SMO i sciagnij tam jeden z wymienionych programów (masz cale 2 do wyboru :-D)za pomoca ktorych bedziesz mogl odpalic muze w formacie *.smo

p.s. jak ktos zna sposob jak przezucic muze z formatu *.smo do *.mp3 piszcie

Metoda uniwersalna: kup kabelek z dwoma końcówkami mini jack. jeden koniec wsadź w wyjście[głosniki/słuchawki] a drugi w wejście [mikrofon]. następnie włacz muzę za pomocą wyżej wymienionych programów. jednocześnie włącz zgrywanie audio [w W.98 taki soft nazywa sie Rejestrator Dźwięku 8) nie pamiętam jak jest w przypadku XP i innych... o linuxie nie wspomnę :twisted: ] oczywiście wcześniej w owym programie do zgrywania ustaw format mp3 :wink:

McGywera sie ogladało... 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wykonać to zadanie w Londynie "Ghetto Tag na linii oświetleniowej SB"?. Ładuję pasek special, grinduję trikiem pierwszy drut, przeskok na drugi, trik i dojeżdżam do końca a tu nic : "Zadanie niewykonane". Hę???

Podobnie ma się rzecz z 900 z mostu na prom. Jak ktoś wie jak to przejść to niech pomoże.

Ja też mam ten problem z niezapisywaniem się pliku Kariery. Ale znalazłem na to sposób (wolałbym oczywiście jakiegoś patcha, który mi to naprawi, no ale co zrobić). Jest dość pracochłonny. Otóż robię sobie 2 sejwy Kariery i zapisuję na obydwu. Teraz jak jakieś zadanie się nie zapisuje to wczytuję grę i robię następne. Jeśli następne się zapisuje (zapisać na jednym z tych plików) to wczytuję grę i najpierw robię to co się nie zapisuje (przy próbie zapisu brać "nie zapisuj/wyjdź") i dopiero wtedy to zadanie, które się zapisuje i wtedy normalnie się zapisuje. Oczywiście najlepiej jest zrobić jak najwięcej tych zadań, które się nie zapisują, a dopiero później to (jedno - najlepiej mieć ich zapas), które się zapisuje. Problem w tym, że nie wiadomo które się zapisują, a które nie. Jedynym sposobem, żeby to sprawdzić jest przejście danego zadania.

Zauważyłem też, że problem ten dotyczy zadań z czerwoną strzałką.

Oto zadania, których nie da się zapisać (na razie tyle, bo gram od nowa, gdyż za późno odkryłem ten sposóB):

- w Collegu i San Francisco wszystkie się zapisują (nie wiem jak z tymi zadaniami zawodowców)

- Alcatraz - Zbierz Profesjonalne Combo, Pokaz 6 zdjęć, Triki ręczne na serpentynach, nie wiem jak z "Wykonuj Wywoływane Mega-Kombosy", bo jak grałem wcześniej to nie mogłem tego przejść.

-Kona - "500 000 punktów", nie wiem jak z "Zostań królem Kony", ale lepiej też je tak traktować. 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wykonać to zadanie w Londynie "Ghetto Tag na linii oświetleniowej SB"?. Ładuję pasek special, grinduję trikiem pierwszy drut, przeskok na drugi, trik i dojeżdżam do końca a tu nic : "Zadanie niewykonane". Hę???

Podobnie ma się rzecz z 900 z mostu na prom. Jak ktoś wie jak to przejść to niech pomoże.

Żeby wykonać obydwa zadania, musisz po prostu dobrze wcelować w prom i ładnie zgrindować obydwie linie. Jeśli cały czas Ci się nie udaje, to zapewne masz jakiś bug.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kame84

U kumpla ten mój sposób wogóle nie podziałał, a i u mnie tylko raz, więc jak ktoś nie może zapisać po jakimkolwiek zadaniu niech ściąga patcha i zaczyna grę od nowa.

Czy jak się przejdzie grę t opojawia się drugi filmik? Ja zrobiłem juz wszystkie zadania (190/190) i luki, zebrałem całą kasę z poziomów i wszystko kupiłem w tym "Wydaj kasę"(łącznie z Daisy) a filmiku końcowego nie było. Czy zrobiłem coś nie tak? W poprzednich częściach (2 i 3) najpierw był 1 filmik a na koniec następny i leciały napisy. A tutaj był tylko jeden filmik, wtedy jak zrobiło się zadania zawodowca "Utwórz Skejta". Czy tak miało być? :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oops: Problemy Rocketa:

1.Pro zadanie w San Francisco - jak odciągnąć strażnika by zgrindować wszystkie 'blockers''y

2.Shipyard - zrobiłem manuala na wagoniku i 'mission failed'

Resztę opublikuję jak sobie przypomnę. :wink:

PS: Zgłoszę się dopiero w poniedziałek, bo piszę ze szkolnej biblioteki, a neta nie mam w domu. :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do grinda, nieopodal na ścianie wisi alarm. Wallride na tejże ścianie, i już możesz grindować blockersy :wink:

Co do manuala na wagoniku, to mi zawsze to zadanie wychodziło losowo, bo sam nigdy się nie domyśliłem o co w tym chodzi. Ewentualnie, spróbuj zrobić manual w dwie strony, może o to biega?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oops: Quickdraw... wiem, że cię wkurzam tym ciągłym wołaniem o pomoc, ale a... co mi tam... :roll: Jak w Kona Park wykonać zadanie z "mini spine". To znaczy gdzie on(a) jest? I sprawa nr 2 dot. pro zad. - gdzie jest rampa "Kidney Roll-In"? :x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oops: Quickdraw... wiem, że cię wkurzam tym ciągłym wołaniem o pomoc, ale a... co mi tam... :roll: Jak w Kona Park wykonać zadanie z "mini spine". To znaczy gdzie on(a) jest? I sprawa nr 2 dot. pro zad. - gdzie jest rampa "Kidney Roll-In"? :x

Gdyby mnie to wkurzało to bym nie odpowiadał :D

1)Podaj całą treść tego zadania, bo coś mi pamięć szwankuje i nie mogę sobie przypomnieć...

2)Tu tak samo-podaj pełną nazwę zadania

Wtedy dopiero będę w stanie coś powiedzieć :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:( To musisz poczekać do jutra (brak neta w domu[bida, bida in da house]) :cry:

Aha, porada (do wszystkich): Kiedy spadasz pionowo na ziemię po wyskoczeniu z rampy przytrzymaj jednocześnie klawisze odp. za obracanie skatera w lewo/prawo (u mnie [Z] i [Q]). :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...