Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość endriu_1000

Tony Hawk's Pro Skater 4

Polecane posty

Mam prośbę... Do 100% brakuje mi 3 PRO PKT.

Nie mogę przejść zadań:

- zadanie zawodowca dla Boba Burnquista "Pętla" (Zoo),

- zadanie zawodowca dla Bama Margery "Szczyt głupoty" (Alcatraz),

- "Objedź ślizgiem całą kolejkę" (Lunapark).

Jeśli ktoś zna jakieś rady, jak najłatwiej te zadania wykonać, proszę o podzielenie się nimi.

Z góry dziękuję za odpowiedzi. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAM PROBLEM Z GRĄ .ZAINSTALOWALEM GRĘ ,NO I WŁACZYLEM A TU...........CZARNY EKRAN I GRA SIĘ WYŁĄCZA . CO ROBIC

Ja mam podobny problem, tylko że gdy klikam ikonę THPS4 to mi się nie włącza pole konfiguracyjne(jedna osoba już mi przesłała plik ze sterowaniem, więc nie mam problemu :) ). A próbowałeś wejść nie przez ikonę, tylko przez folder? Tzn. C:Program Files itd?

Ja mam dokładnie to samo.próbowałem różnie i nic. :cry: Może ktoś podesłać mi ten plik który jest za to odpowiedzialny.Z góry dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAM PROBLEM Z GRĄ .ZAINSTALOWALEM GRĘ ,NO I WŁACZYLEM A TU...........CZARNY EKRAN I GRA SIĘ WYŁĄCZA . CO ROBIC

Ja mam podobny problem, tylko że gdy klikam ikonę THPS4 to mi się nie włącza pole konfiguracyjne(jedna osoba już mi przesłała plik ze sterowaniem, więc nie mam problemu :) ). A próbowałeś wejść nie przez ikonę, tylko przez folder? Tzn. C:Program Files itd?

Ja mam dokładnie to samo.próbowałem różnie i nic. :cry: Może ktoś podesłać mi ten plik który jest za to odpowiedzialny.Z góry dzięki.

Sprawdzę e-mail. Tam powinienem go mieć. Jeżeli będzie, to go prześle. Na ten, który masz w profilu, tak?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę... Do 100% brakuje mi 3 PRO PKT.

Mi brakuje 12, ale 2 z 3 wymienionych przez Ciebie wykonałem. :)

- zadanie zawodowca dla Boba Burnquista "Pętla" (Zoo),

Też nie umiem. Trzeba po prostu trafić na dobry moment z wybiciem sie, innej opcji nie widze...

- zadanie zawodowca dla Bama Margery "Szczyt głupoty" (Alcatraz),

na początku jedź zakolami, by jak najmniej się rozpędzić. Wchodź w zakręty szeroko i potem maksymalnie ścinaj do wewnętrznej. No i spróbuj nauczyć się rozkładu bramek na pamięć, bedzie prosciej przy kolejnych powtórzeniach.

- "Objedź ślizgiem całą kolejkę" (Lunapark).

A to akurat bardzo proste. Wjedź w te drzwiczki w zielonym budynku by dostać się na górę. Poczekaj, aż na szczyt podjedzie kolejka i PRZED NIĄ wskocz na szyny grindem. Jedź cały czas aż do stromego podjazdu, pod który już nie dasz rady wjechać. Wtedy pojawi się informacja o zaliczonym ślizgu.

Jutro wrzuce własne niewykonane zadania. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem związany z multiplayerem. Mam grę prawie miech, gram od trzech tygodniach przez GameSpy, a dziś podczas łączenia z hostem pojawia mi się text w stylu: ' Błąd testu numeru seryjnego'. Grę mam z CDA, więc i kodów seryjnych nie brak. Pytanie brzmi: Gdzie go wklepać? Czy możecie ni jakoś pomóc?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem związany z multiplayerem. Mam grę prawie miech, gram od trzech tygodniach przez GameSpy, a dziś podczas łączenia z hostem pojawia mi się text w stylu: ' Błąd testu numeru seryjnego'. Grę mam z CDA, więc i kodów seryjnych nie brak. Pytanie brzmi: Gdzie go wklepać? Czy możecie ni jakoś pomóc?
Podczas instalacji. :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problrm: gre przeszdlem na razie w 73% zadania 132190 ale gra przestala wyrazac wole wspolpracy:P. Niemoge zapisac gry przy probie pokazuje sie okienko "proba zapisu nie powiodla sie ,powtorz, wyjdz"

probowalem reinstalowac ale pomaga na dwa gora trzy zapisy :(

Jestem w kropce bede wdzieczny za pomoc

na stronie pcprojektu jest patch do thps4 nie wiem co daje ale po zainstalowaniu gra jest nie stabilna zwiesza system nie wiem jak uwas jak możecie to sprawdzcie

Czy ktoś już sprawdził tego patcha :?:

Prosze o odp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sprawdzałem tego patcha i naprawia on problem z król na górze (w sieci) i zapisem gry, ale nie działają save sprzed upatchowania gry, wiec trzebva grac od początku.
U mnie save działały bez problemu. Problem miałem natomiast, gdy ponownie grę zainstalowałem. Wtedy już nie chodziły. Na szczęście po ponownej instalacji patcha wszystko jest ok.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 176 pro pkt i niemoge wykonać zadania, w którym trzeba zrobić trick na każdym obiekcie w dzielnicy south bank w Londynie. Pomożecie??
Każda krawędź, rampa, kabel nadaje się do wykonania tricku. Staraj się dużo grindować - najlepszy sposób oraz wykonywać transfery z ramp do ramp. Jeśli będziesz miał jeszcze problemu to pisz. :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie chciałem Wszystkich powitać i od razu zadać pytanie ludziskom wtajemniczonym w tą grę - odblokowałem zadania zawodowca i jak mam wykonać triki specjalne?

Mam trik (mniejsza o nazwę) o kombinacji góra, lewo 'K' i kombinuję na wszystkie sposoby jakoś bez skutku. Jednoczesne wciśnięcie strałek góra, lewo oraz 'K' daje zupełnie inny efekt.

Będę wdzięczny za każdą podpowiedź.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie chciałem Wszystkich powitać i od razu zadać pytanie ludziskom wtajemniczonym w tą grę - odblokowałem zadania zawodowca i jak mam wykonać triki specjalne?

Mam trik (mniejsza o nazwę) o kombinacji góra, lewo 'K' i kombinuję na wszystkie sposoby jakoś bez skutku. Jednoczesne wciśnięcie strałek góra, lewo oraz 'K' daje zupełnie inny efekt.

Będę wdzięczny za każdą podpowiedź.

Pozdrawiam.

Wtajemniczonym? Specjala zrobić nie umiesz a o wtajemniczeniu piszesz.

A co do tricku to strzałki wciskaj nieco wcześniej, a dopiero potem K.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam trik (mniejsza o nazwę) o kombinacji góra, lewo 'K' i kombinuję na wszystkie sposoby jakoś bez skutku. Jednoczesne wciśnięcie strałek góra, lewo oraz 'K' daje zupełnie inny efekt.
Na starcie musisz zrobić jakieś triki, aby zapełnić pasek SPECIAL. Gdy już Ci się to uda, musisz wyskoczyć z rampy i wcisnąć po kolei (nie razem!!!) /, < i K. K to domyślnie 4 na klawiaturze numerycznej, a jest klawiszem odpowiedzialnym za flip'y. :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak przejść zadanie zawodowca w Alcatraz na basenach, ostatnie zadanie że trzeba zrobić lip-tricka na szczycie pierścienia wieży ciśnień. Proszę niech ktoś mi powie co tam trzeba zrobić!!!! :(

Też dołączam się do pytania! ProZadanie Rune Glifberg; jako 8 trick trzeba zrobić special lip-trick na szczycie pierścienia wieży cisnień: robię trick milion razy tam gdzie trzeba (bo gap się zgadza, trick też_) i nic.... a tylko to zadanie mi zostało...(no i jeszcze 30 innych :? )

Udało się zrboić to zadanie-nie jest trudne, tylko trzeba aktywować gap-a.

Najprostrzy przepis: wbijasz się na special-lip trick (ten co trzeba) na szczyt wieży ciśnień, robisz ollie i nie spadasz na dół, tylko robisz kolejny raz special-a, jeszcze raz ollie, znów special i wtedy "aktywuje" się odpowiedni gap i już można lądować na ziemi(do rampy).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poprzedniej stronie tego tematu napisano jak przejść te zadanie.

Hmmm, co prawda grałem THPS4 na PS2 ale może to coś pomoże... na wieży stoi gostek, który nad głową trzyma deskorolkę ... i tego lip-tricka trzeba było wykonać na niej: z tego co pamiętam łapało się lipa najpierw na wieży, potem skok i szybko wbić kolejnego lip-tricka aby złapać się za deskę...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtajemniczonym? Specjala zrobić nie umiesz a o wtajemniczeniu piszesz.
...
...

Dziękuję za wskazówki i dzięki Wam (a w szczególności Bialasa) moje konto wynosi obecnie 129 Pro Punktów!

Nigdy mnie tego rodzaju gry nigdy nie interesowały i omijałem je szerokim łukiem, ponieważ jedyne gatunki które akceptuje to skradanki (Hitman, Splinter Cell, Thief) oraz ścigałki samochodowe (GTR, GTL, TOCA, SCAR, ...). Jedynymi wyjątkami od tej reguły jest seria GTA oraz SWAT 4, SWAT 4 Syndykat. Każdy zaoszczędzony grosz jestem w stanie wydać w sklepie na tego rodzaju gry i niestety przez to mam problem z uzbieraniem na kartę graficzną która obsługuje PixelShadery i inne fajerwerki :( .

A THPS-a zainstalowałem z czystej ciekawości i o zgrozo wciągnęła mnie ta gra do tego stopnia, że nie wiem kiedy zleciały mi 3 godziny przed monitorem i od dwóch tygodni innej gry nie ruszyłem.

Jedynym problemem były właśnie te nieszczesne triki spejalne (dlatego pisałem o wtajemniczeniu), ale jak już je dzięki Waszym podpowiedziom opanowałem, to gra jeszcze bardziej wciągnęła.

----------

I na koniec jeszcze jedno pytanko:

=>Kona - pozostało mi tylko jedno "stare" zadanie do wykonania (wszystkie zadania zawodowców na tym poziomie juz zrobione z wyjątkiem zadania ze znalezieniem luk) i tym zadaniem jest zrobienie MistyFlipa nad domkiem. Wszystko fajnie, tylko jak wybić się z tej różowej misy? Z niebieskiej wybijam się bez problemu.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wskazówki i dzięki Wam (a w szczególności Bialasa) moje konto wynosi obecnie 129 Pro Punktów!
Nie ma za co! W razie problemów pisz. Jeśli będę mógł pomóc, to pomogę. :D
(...)I na koniec jeszcze jedno pytanko:

=>Kona - pozostało mi tylko jedno "stare" zadanie do wykonania (wszystkie zadania zawodowców na tym poziomie juz zrobione z wyjątkiem zadania ze znalezieniem luk) i tym zadaniem jest zrobienie MistyFlipa nad domkiem. Wszystko fajnie, tylko jak wybić się z tej różowej misy? Z niebieskiej wybijam się bez problemu.

Domyślam się, że nie możesz wybić się tak wysoko, aby ten domek przeskoczyć? :) Jeśli masz z tym problem, to przed samym "puszczeniem" klawisza skoku (dom. KP2) naciśnij raz (aby wykonać No Comply) lub dwa razy (aby wykonać Boneless lub Beanplant) strzałeczkę do góry. Skejt wybije się wtedy wyżej. :wink:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszce jedno pytanie związne z planszą ZOO.

:arrow: Nie wiem jak się dostac do akwarium, wszystkie inne zadania już zrobiłem zostało mi tylko to w akwarium :oops: .

:arrow: Czy ktoś wie jak tam się dostac ?

Będe wdzięczny za każdą odpowiedź.

Niedaleko klatki z lwami jest taki budyneczek (tam gdzie jedno z zadań daje Ci Tony Hawk), obok którego stoi słoń. Zeskocz z tego właśnie budynku na grzbiet słonika, a on otworzy wejście do akwarium. :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...