Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość endriu_1000

Tony Hawk's Pro Skater 4

Polecane posty

Spoko :)

Grałem na PS2 więc siłą rzeczy po angielsku :wink: a save`a na karcie jeszcze uchowałem w nadziei że może w końcu zrobię 100%

nie mam pojęcia jak ten gap nazywa się w wersji polskiej...

To zonk! Gdyby na PC i w wersji polskiej, to może bym Ci coś tam pomógł. Poszperaj w Interniecie, może tam coś znajdziesz. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Nvidia Riva TNT 2
...GF 2 MX.

W pliku "ReadMe.txt" jest napisane:

==================================================================

Wymagania systemowe

==================================================================

- Windows 98/ME/2000/XP

- Procesor Pentium III 800 MHz lub lepszy

- 256 MB RAM-u

- Karta graficzna GeForce 2, Radeon lub analogiczna

- 32MB pamięci na karcie graficznej (VRAM)

- DirectX 8.1 lub nowszy

- 700MB wolnego miejsca na twardym dysku

- Gra obsługuje rozgrywki w Internecie (TCP/IP) za pośrednictwem usługi doboru

GameSpy Arcade

- Gra przez Internet wymaga modemu 28,8 kbps (lub szybszego), w pełni zgodnego z

systemem Windows.

Według tych wymagań, na Riva TNT2 THPS4 nie pójdzie. :?

Na GeForce 2 MX ta gra chodzi. Sam miałem tę kartę i wszystko było ok.

:)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Piszę ponownie w sprawie tej mojej nieszczęsnej płyty DVD z CD-Action nr 131. Nie wiem kogo to wina, ale po prostu jest źle stworzona. Kupiłem DVD, a po włożeniu do stacji dysków piszę THPS4 CD2 - no i trzeba grać z płyty. Inne gry też (vide Simon the Sorcerer 1 i 2) domagają się o płytę. Proszę o radę co zrobić z tą płytą. Czy jest sens wysyłać z powrotem do redakcji? Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Piszę ponownie w sprawie tej mojej nieszczęsnej płyty DVD z CD-Action nr 131. Nie wiem kogo to wina, ale po prostu jest źle stworzona. Kupiłem DVD, a po włorzeniu do stacji dysków piszę THPS4 CD2 - no i trzeba grać z płyty. Inne gry też (vide Simon the Sorcerer 1 i 2) domagają się o płytę. Proszę o radę co zrobić z tą płytą. Czy jest sens wysyłać z powrotem do redakcji? Pozdrawiam!

Spróbuj zainstalować te gry u kogoś innego. Jeśli będzie to samo co u Ciebie, to chyba tylko pozostaje Ci ta reklamacja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Piszę ponownie w sprawie tej mojej nieszczęsnej płyty DVD z CD-Action nr 131. Nie wiem kogo to wina, ale po prostu jest źle stworzona. Kupiłem DVD, a po włorzeniu do stacji dysków piszę THPS4 CD2 - no i trzeba grać z płyty. Inne gry też (vide Simon the Sorcerer 1 i 2) domagają się o płytę. Proszę o radę co zrobić z tą płytą. Czy jest sens wysyłać z powrotem do redakcji? Pozdrawiam!

Bo te gry uruchamiają sie z płytą :P. zauważ że jak grasz i sa np. Filmiki to czyta płytę :P tak samo z Simon. I płyta się tak nazywa THPS4 cd 2 - bo takie ma zabezpieczenia. tak jak było z Kelly Pro Surfer :). Więc płytę masz dobrą :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAM PROBLEM Z GRĄ .ZAINSTALOWALEM GRĘ ,NO I WŁACZYLEM A TU...........CZARNY EKRAN I GRA SIĘ WYŁĄCZA . CO ROBIC

Ja mam podobny problem, tylko że gdy klikam ikonę THPS4 to mi się nie włącza pole konfiguracyjne(jedna osoba już mi przesłała plik ze sterowaniem, więc nie mam problemu :) ). A próbowałeś wejść nie przez ikonę, tylko przez folder? Tzn. C:Program Files itd?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem -

instalka przebiega dobrze, spelnaim wymagania ale gdy wlanczam tonego, pol obrazu nie widac.

Gdzie jest problem :?:

Sprawdzalem na roznych rozdzielczosciach - nic to nie zmienia

Dejwidzie gdybyś się trochę cofnął, to byś rozwiązanie problemu znalazł. :D

Wcześniej napisano:

Mój błąd - aby widzieć cały ekran, należy antyaliasing wyłączyć. Spróbowałam, pomogło :D
:wink:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mefi prześlesz ten plik??????????????????????

Dziś go przyśle, tylko na PW podaj e-maila, ok? Do południa się postaram. Pole konfiguracyjne można otworzyć tylko za pomocą naciśnięcia na ikonke, a ja mam tu mały błąd. Naszczście mam plik :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...