Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość endriu_1000

Tony Hawk's Pro Skater 4

Polecane posty

thx F@amas

Tak przy okazji po zainstalowaniu thps 4 dzwiek jaki byl to juz powiedzialem, ale (zawsze musi byc to ale kiedy instaluje nowa gra a zwlaszcza te wieksze :evil: ) :

mam oryginał cod 2 i nhl 06. wczesniej te gry chodzily miodzio, ale po zainstalowaniu thps 4 cod 2 (glownie multi, chociaz w singlu misje laduja sie piekielnie dlugo, a sama gra laduje sie tak jakbym mial 256 ramu, a nie 512) albo sie nie chce wlaczyc tylko pokazuje sie ekran ladowania, albo minie ok. 1, 1,5 minuty az sie wlaczy, a jak sie juz wlaczy to dzwieki sa opoznione do tego co ja robie (i to o jakas 1 sekunda)

a z nhl jest tak samo i chyba nie musze tlumaczyc jak to przeszkadza grac (strzelasz, a slyszysz bodiczek robiony wczesniej = opoznienie dzwieku to jakies 2 sek.! :( ).

i na wszelki wypadek moj komp :

athlon 2000+ 1,67 GHz, 512 RAM, windows XP professional ss2, radeon 9550.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Mianowicie gdy dołączam do gry przez Game Spy Arcade to jest ok i gram. Ale gdy chce zrobić nową grę (czy to w Game Spy czy w samym Tonym) to nikt sie do mnie nie może podłączyć.

Mam Neostrade TP 512.

Proszę o odpowiedź jeśli ktoś by coś wiedział.

Z góry dzięki. :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś co trzeba zrobic na planszy San Francisco w zadaniu ,,Nakarm morsy''?

Musisz zrobić grindy na barierkach przy których stoją wędkarze, tam są zawieszone ryby, gdy spadną morsy podpłyną do ryb i gostek będzie miał wolną drogę :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Mianowicie gdy dołączam do gry przez Game Spy Arcade to jest ok i gram. Ale gdy chce zrobić nową grę (czy to w Game Spy czy w samym Tonym) to nikt sie do mnie nie może podłączyć.

Mam Neostrade TP 512.

Proszę o odpowiedź jeśli ktoś by coś wiedział.

Z góry dzięki. :roll:

może to i głupia odpowiedź, ale może po prostu nikt nie chce wejsc na twoj serw?

daj mi nazwe czy co tam trzeba (czesto gralem w multi w thps 3, ale nie przez game spy 8) ) i ja spróboje, wejśc, jesli sie nie uda to nie wiem co to może byc. (albo to wina tego ze masz neta przez neostrade, ale wątpie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli puszczaja mi nerwy, od 2 miechów nie odpaliła mi żadna z gier z CDA, w tonym przelatują pokazówki a potem kiedy pojawia sie ekran z wczytywaniem ciemno i tekścik: "Wystąpił problem z aplikacją skate4.exe i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty." Próbowałem już przeinstalowac i nic, czy ktoś nie ma podobnego problemu? Pomocy bo ja juz wysiadam....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny problem z THPS... Gra zainstalowała się bez problemów, uruchomiłam ją... Nie wiem czemu, obraz jest "przesunięty". Kiedy gram (a przynajmniej próbuję grać...) widzę jedynie lewą połowę obrazu :D Próbowałam zmieniać opcje w ustawieniach, ale nic nie pomaga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem.

Mianowicie ( to zdarzyło mi się już w kilku grach: CT: Special Forces, Kill.switch i owym Tonym Hawk'u ) nie widzę części tekstu. Mam podświetlone pole, w którym powinien znajdować się tekst ale go tam nie ma.

Występuje to zawsze w okienkach z zadaniami. Np. podjeżdżam do poczciwego menela, on daje mi zadania do wykonania ( COMBO ) słyszę jego kwestie ale nie widzę napisów w okienku. To samo przy próbie gry w sieci czy w wyborze strojów.

Co to może być? Pamiętam, że grałem w THPS 4 ( demo ) po angielsku i wszystko było dobrze.

Zaznaczam jeszcze raz:

Ten problem występuje u mnie już w nie pierwszej grze.

( Postaram się dołączyć obrazek dla niekumatych )

P.S.

Dlaczego wszystko co znajduje się ode mnie w odległości mniej więcej, 20 m jest spowite gęstą bielusieńką mgłą?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Dlaczego wszystko co znajduje się ode mnie w odległości mniej więcej, 20 m jest spowite gęstą bielusieńką mgłą?

W opcjach gry masz włączoną mgłę. To taki bajer, który odciąża komputer, bo grafika renderowana jest tylko do tych 20m w których aktualnie się poruszasz. Jak ją wyłączysz gra będzie z pewnością ładniejsza, ale może (ale nie musi) wolniej chodzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...