Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość endriu_1000

Tony Hawk's Pro Skater 4

Polecane posty

Mam pytanie które z poprawnym działaniem gry nie ma nic wspólnego. Po prostu nie wiem jak przejść jeden etap. Na pierwszej mapce trzeba przegonić gości którzy grają w rugby czy tam inny footbal amerykański. Jak sobie grinduje po poręczy udaje mi sie góra trzech gości zaliczyć. Jest jakiś sposób na to??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie myle trzeba to zrobić jednym combosem?

Otóż sposób jest taki.

1. zacznij od wślizgu na barierke(oczywiście od początku, proponuje południe na lewej barierce).

2. przeskakuj z barierki na barierke kasując gości

!!!WAŻNE!!!

3.Kiedy dojedziesz do końca zeskocz z barierki i naciśnij jeszcze w locie "góra-dół"(strzałki). Wykonasz manuala.

4. Wjedż z manualem na rambe(możesz zrobić jakiś trik). Kiedy będziesz zjeżdzał zrób reverta(naciśnij standardowo num 0) i bardzo szybko zrób następnie manuala dzięki czemu nie wyjdziesz z comba.

5.skocz na barierke po drugiej stronie i dojedż nią do końca przeskakując i kasując gości.

Dzięki manualowi będziesz mógł robić bardzo długie comba

Za drugim razem powinno się udać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem CDA z thps 4 zainstalowalem wszystko ,,cacy'' chce uruchomic grę i wyskakuje mi bląd ;s

"Gra THPS 4 niemoze zainicjowac silnika graficznego" niebardzo sie orientuje ocochodzi moglby mi ktos powiedizec? ; / lub ewentualnie jak to naprawic?

Moj sprzet

procek 850 mhz

ram 256

grafika 32 mb <nVidia>

Win 98

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki dość dziwny problem ;] Otóż staram się zaliczyć wszystkie Luki (przynajmniej tak to się zwie na wersji PL) w pierwszym etapie i póki co mam 38/40. Jedno to jakieś zadanie zawodowca (czyli potem się da zaliczyć), ale drugie...to pierwsza Luka na liście, zwie się "skok na placyku" czy coś takiego. Zabijcie mnie, ale skakałem po całym etapie i nie znalazłem :) Gdyby jeszcze było po angielsku, to coś by mnie pewnie naprowadziło, ale tak to nie mam pomysłów kompletnie ;] So ? ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem(od dawna...). Nie mogę ustawić sterowania na klawiaturze. Szukam w opcjach, ale tam nic nie ma o klawie... Nie ma żadnej takiej opcji. W sterowaniach piszę tylko:

-Włącz wibracje;

-Włącz samojazde(czy jakoś tak, ale wiadomo o co chodzi);

I coś tam jeszcze.

Może te ustawienie przeoczyłem. Pomożecie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem(od dawna...). Nie mogę ustawić sterowania na klawiaturze. Szukam w opcjach, ale tam nic nie ma o klawie... Nie ma żadnej takiej opcji. W sterowaniach piszę tylko:

-Włącz wibracje;

-Włącz samojazde(czy jakoś tak, ale wiadomo o co chodzi);

I coś tam jeszcze.

Może te ustawienie przeoczyłem. Pomożecie?

Przecież klawiszologia jest w tym takim okienku ( zanim odpalisz gre, jeszcze w Windowsie )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież klawiszologia jest w tym takim okienku ( zanim odpalisz gre, jeszcze w Windowsie )

I tu jest problem. Gdy klikam ikonę THPS4, to wtedy jakaś ramka się włącza, lecz po 0,5 sekundzie to znika. Gra także nie działa. Grę musze uruchamiać poprzez wejście do katalogu E iid.

Czy nie ma tej ramki gdzieś indziej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież klawiszologia jest w tym takim okienku ( zanim odpalisz gre, jeszcze w Windowsie )

I tu jest problem. Gdy klikam ikonę THPS4, to wtedy jakaś ramka się włącza, lecz po 0,5 sekundzie to znika. Gra także nie działa. Grę musze uruchamiać poprzez wejście do katalogu E iid.

Czy nie ma tej ramki gdzieś indziej?

Niestety chyba nie ma :thumbdown:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem: Gdy tylko włączam menu (podczas gry) i dam wznów/ opcje i inne (powtórz cel działa dobrze) gra się zawiesza. Jedyny ratunek: restart. Ctrl+Alt+Del nie działa. Podobnie jak Alt+F4. Nic. Czemu? Konfig komfa:

Pentium 4 3 Ghz, 512 DD-RAM, GeF0rce 6600 GT, Win XP + Service Pack 2.0. Gram na starym (chyba z 2000 roku) padzie Media Techu - Model MT157. Help!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAk możesz zmienić internet:)

Ale rada! :( Ale dzięki za chęci!

a ja wpadlem na odkrywczy pomysl ze niemam geForce2 >.< a slabsza karte graf : / wie ktos ile by kosztowal geforce 2,

32 mb pamieci ? ;d

GeForce 2 jakiś czas temu sprzedałem za 60 zł.

Mam pewien problem.

Mianowicie ( to zdarzyło mi się już w kilku grach: CT: Special Forces, Kill.switch i owym Tonym Hawk'u ) nie widzę części tekstu. Mam podświetlone pole, w którym powinien znajdować się tekst ale go tam nie ma.

Występuje to zawsze w okienkach z zadaniami. Np. podjeżdżam do poczciwego menela, on daje mi zadania do wykonania ( COMBO ) słyszę jego kwestie ale nie widzę napisów w okienku. To samo przy próbie gry w sieci czy w wyborze strojów.

Panie EXADRIEL, ja miałem to samo. Zainstalowałem najnowszego patcha

i pomogło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież klawiszologia jest w tym takim okienku ( zanim odpalisz gre, jeszcze w Windowsie )

I tu jest problem. Gdy klikam ikonę THPS4, to wtedy jakaś ramka się włącza, lecz po 0,5 sekundzie to znika. Gra także nie działa. Grę musze uruchamiać poprzez wejście do katalogu E iid.

Czy nie ma tej ramki gdzieś indziej?

Niestety chyba nie ma :thumbdown:

To w THPS4 chyba sobie nie pogram :( Wie ktoś może dlaczego tak się dzieje? Jakiś błąd na płytce? Błąd w komputerze? :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inny problem, gre kupiłem jak wyszła 1-szy raz za 19,99 (chyba extra klasyka) mam dwa błędy: po 1-sze gdy ktoś da tryb "Król na górze" to mi się gra wyłącza po 2-gie nie da się u mnie robic trików niektóych (niepamiętam nazwy chodzi o np. lewo góra i Flip lub prawo góra flip, graby chyba działaja prawdidłowo) jakis patch czy co ? Z góry wielkie dzięki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę Ci wysłać mój plik konfiguracyjny i tylko sobie podmienisz, bo ja też gram na klawiaturze literkowej:pp

Podaj mi na PW maila i jakie chcesz konfiguracje graficzne.

Dzięki za pliki ;) Jutro je skopiuje w odpowiednie miejsce. Odrazu będę musiał sobie zainstalować polską muzyke :D Jeszcze raz thx! ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...