Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość endriu_1000

Tony Hawk's Pro Skater 4

Polecane posty

Jak wykonać to zadanie w Londynie "Ghetto Tag na linii oświetleniowej SB"?. Ładuję pasek special, grinduję trikiem pierwszy drut, przeskok na drugi, trik i dojeżdżam do końca a tu nic : "Zadanie niewykonane". Hę???

Podobnie ma się rzecz z 900 z mostu na prom. Jak ktoś wie jak to przejść to niech pomoże.

Ja też mam ten problem z niezapisywaniem się pliku Kariery. Ale znalazłem na to sposób (wolałbym oczywiście jakiegoś patcha, który mi to naprawi, no ale co zrobić). Jest dość pracochłonny. Otóż robię sobie 2 sejwy Kariery i zapisuję na obydwu. Teraz jak jakieś zadanie się nie zapisuje to wczytuję grę i robię następne. Jeśli następne się zapisuje (zapisać na jednym z tych plików) to wczytuję grę i najpierw robię to co się nie zapisuje (przy próbie zapisu brać "nie zapisuj/wyjdź") i dopiero wtedy to zadanie, które się zapisuje i wtedy normalnie się zapisuje. Oczywiście najlepiej jest zrobić jak najwięcej tych zadań, które się nie zapisują, a dopiero później to (jedno - najlepiej mieć ich zapas), które się zapisuje. Problem w tym, że nie wiadomo które się zapisują, a które nie. Jedynym sposobem, żeby to sprawdzić jest przejście danego zadania.

Zauważyłem też, że problem ten dotyczy zadań z czerwoną strzałką.

Oto zadania, których nie da się zapisać (na razie tyle, bo gram od nowa, gdyż za późno odkryłem ten sposóB):

- w Collegu i San Francisco wszystkie się zapisują (nie wiem jak z tymi zadaniami zawodowców)

- Alcatraz - Zbierz Profesjonalne Combo, Pokaz 6 zdjęć, Triki ręczne na serpentynach, nie wiem jak z "Wykonuj Wywoływane Mega-Kombosy", bo jak grałem wcześniej to nie mogłem tego przejść.

-Kona - "500 000 punktów", nie wiem jak z "Zostań królem Kony", ale lepiej też je tak traktować. 8)

To chyba nie jest tak że jakieś zadania się nie zapisują a jakieś tak. Większość z tych co wymieniłeś mi się zapisały. Niestety u każdego jest chyba inaczej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam ta "luka" znajduje się w Collegu ,gdzie? -do końca nie pamiętam ale dam Ci linka do spisu wszystkich gapów i opisu gdzie one są.

http://www.sirkaos.com/thps4/college.htm

A nie wie ktoś czy istniej po polsku coś analogicznego?

Bo po polsku to tylko "przeleciałbym" tekst wierzchem i ewentualnie znalazłbym to co mnie interesuje. A tak to musze tłumaczyc słowo w słowo tą litę, co zajmuje mi w ten sposób 5 razy więcej czasu, a i czytam, w większości to, co mi niepotrzebne. :/

Poza tym, ja bym troszke inaczej przetłumaczył niektóre nazwy (a niektórych wogóle nie tłumaczył :)), więc parę razy się już złapałem, że nie wiedziałem, o którą lukę chodzi. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam duży problem z grą.Mianowicie nie działają niektóre kombinacje klawiszy, przez co nie mogę wykonać określonych trików i zarazem niektórych misjii. Nie wiem dlaczego tak jest, mam pełną wersję gry.

Konkretnie nie działają kombinacje ukos(prawo,dół)+k;ukos(lewo,dół)+k;ukos(lewo,dół)+r.Nie wiem co jest grane.Jakby chodziło o zrobienie konkretnych trików to po prostu zmieniłbym klawisze, ale tu chodzi o wykonanie konkretych kombinacji. :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z THPS4 , którego kupiłem wraz z CD-A. Mianowicie na jednej z pierwszych stron jest napisany cd-key do gry w singlu. pisze też, że cd-key do gry w multi jest na stronie internetowej CD-A. Może mi ktoś powiedzieć gdzie mam szukać? Z góry dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...