Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zych84

Gry konsolowe, które chcielibyście ujrzeć na PECETACH

Polecane posty

Ja z chęcią z konsol na PC zobaczyłbym God of War i może Shadow of the Colossus, reszta gier raczej mnei nie interesuje ;] Gram głównie w strategie to toteż nic dziwnego, na konsolach nie ma gier pokroju Total War czy Europa Universalis ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krotko - wszystkie exclusivy i te większe tytuły na konsolach chciałbym zobaczyć na pecetach, począwszy od Red Dead Redemption, GoW, Heavy Rain, Alan Wake ( jest szansa ze wyjdzie na PC), Uncharted. To takie moje małe marzenie, lecz wątpię by ktoś spełnił je choć w połowie. :wink:

+ Jak mogłem zapomnieć o LA Noire :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym, żeby takie gry wyszły na PC:

- Alan Wake

- GoW 2 i 3

- WWE Smackdown vs. RAW xxx

- Fight Night Champion

- Heavy Rain

- L.A. Noire

- Red Dead Redemption

- Seria Killzone

- Seria Uncharted

- GTA: Vice City Stories

- GTA: Liberty City Stories

- GTA: Chinatown Wars

- Fable 2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że wszystkie gry powinny być multiplatformowe , żądam równouprawnienia !!! :D:P , A tak w moich nieskrytych marzeniach jest zagranie w mortal kombata , tekkena 5/6 na pc , albo inną bardzo fajną bijatyke , bo SF4 mnie nie zadowala , ani combosa nie można zrobić , efektowność ciosów jest bardzo słaba , i jakaś drętwa gra :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja lista:

-> Red Dead Redemption, ale porządnie zoptymalizowane

-> Little Big Planet 2, to gra wprost stworzona, by grać w nią na komputerach. Ten edytor... :tongue:

-> Heavy Rain

-> inFamous i inFamous 2

-> Vanquish

-> Brutal Legend

-> Skate 3

-> Shadow Complex

-> Rez HD

-> Might & Magic: Clash Of Heroes HD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie Red Dead Redemption, ale raczej w formie ciekawostki, żeby zobaczyć o co tyle krzyku z tą grą, a nie na zasadzie "must have". Reszta gier konsolowych mnie nie interesuje zupełnie, FPSy lepsze są na pecetach, strategie i RPGi to samo, a w bijatyki nie gram. Piłka nożna jest zarówno na pecetach jak i konsolach, więc tutaj też nie mam problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...