Skocz do zawartości
Smuggler

The Elder Scrolls (seria)

Polecane posty

Racja. Ja często włączałem Morrowinda nie po to by wykonać parę questów, ale po to, by np. zobaczyć jakiś zachód słońca, lub Vivec w deszczu. Pochodziłem sobie trochę po lasach, polach, górkach; popatrzyłem, pozachwycałem się i wyłączałem grę. Nie trzeba robić żadnych questów ani zabijać potworów by czerpać z tej gry sporo radości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

To fakt... gierka jest po prostu GENIALNA. Ja tam naprzykład dość często włączałem Morrowinda tylko po, żeby sobie posłuchać muzyki. A u mnie największe wspomnienia budzi Balmora za dnia... to było drugie miasto, które w tej grze odwiedziłem... i właśnie taka była pogoda. Eh, jak to dobrze sobie od czasu do czasu powspominać :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam w Morrowinda nie zagralem nawet sekundy, ale mimo to swietnie sie w nim orientuje. Czemu? Bo brat gral przez 6 miesiecy tylko w to, wiec sila rzeczy musialem patrzec :). Sam juz nie gralem, ale widzialem, ze gra jest swietna. Co do Tribunala. Jakos brat nie ma ochoty kupic, ale moze sie skusi, jak zrobia jakis Tribunal + Bloodmoon za 49 zl. Ale ograniczenie tylko do miasta chyba irytuje, bo jednak to nie to samo, co otwarta przestrzen :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arkarandil

Mam Morrowinda i Tribunala i muszę powiedzieć, że naprawde warto kupić dodatek. Dlaczego?

- Zadania są o wiele ciekawsze i bardziej zróżnicowane niż w Morrowindzie

- uporządowany dziennik jest o wiele bardziej użyteczny

- napakowani bohaterzy znajdą przeciwników godnych siebie

- wschód Słońca w Twierdzy Smutku to niezapomniane przeżycie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blood jest o wiele lepszym dodatkiem od Tribunala, wnosi więcej do rozgrywki, ciekawsze questy, i... likantropia, to co mi sie spodobało najbardziej...

Ogólnie rzecz ujmując dla fana morka obowiązkowa!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Balmorze spędziłem dużo czasu. W końcu tam zaczyna się główny quest. Najpiękniejszy jest tam wschód słońca! Ech, coś niesamowitego! Na dodatek strasznie łatwo się tam na początku zgubić. Gdy wpadłem tam zaraz na początku gry, to nie miałem pojęcia gsdzie iść i błąkałem się jak głupi po uliczkach. Dobrze chociaż, że gdy podejdziesz do jakiś drzwi, to pisze kto jest właścicielem domu, bo inaczej poszukiwanie jakiejś osoby w gąszczu drzwi byłoby istnym utrapieniem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ?Sotha_Sil?
Co sądzisz o grze Bloodmoon

Niestety jeszcze niegrałem ale zamierzam kupić i dlatego mam pytanko :D .Czy postacią z 55lvl niebedzie tam zbyt łatwo???Bo jak tak to sie nowo zrobi :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
W Balmorze spędziłem dużo czasu. W końcu tam zaczyna się główny quest. Najpiękniejszy jest tam wschód słońca! Ech, coś niesamowitego! Na dodatek strasznie łatwo się tam na początku zgubić. Gdy wpadłem tam zaraz na początku gry, to nie miałem pojęcia gsdzie iść i błąkałem się jak głupi po uliczkach. Dobrze chociaż, że gdy podejdziesz do jakiś drzwi, to pisze kto jest właścicielem domu, bo inaczej poszukiwanie jakiejś osoby w gąszczu drzwi byłoby istnym utrapieniem...

Hehe, znam ten ból, Radyan. też miałem ten problem. teraz, nie chwaląc się, całą Balmorę znam na pamięć. A w Vivek do dziś się gubię... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

Jeśli chodzi o tańsze wydanie TESIII to Bethesda już takie zrobiła: zamiast płacić za Morrowinda i tribunala w sumie 138 zł. płacisz tylko 99 zł.!

Tribunala niestety nie mam, bo mnie póki co nie stać, ale myślę, że po pewnym czasie go uzyskam. A raczej NA PEWNO uzyskam. Nie wiecie może czy w Tribunalu dochodzą nowe ścieżki dźwięowe? Te w TESIII:M były genialne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że moglo to być Vivec. Ale mocny mag? Może byłeś na słabym lv.? Ja Balmore też znam na pamięc a w Vivec jako tako się oriętuje. Wiecie co? Skombinujcie sobie czar "Lot ikara" i "Powolne opadanie"(np. przedmioty mają takie efekty). Żućcie Lot ikara i skoczcie. Żeby się nie zabić jak tylko zobaczycie grunt to Powolne opadanie załatwi sprawę.Zróbcie to w ładną pogode bo ten proces służy PIĘKNYM screenom!!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do mojego stwierdzenia

właszcza jeśli macie pirata teraz sie to opłaca w końcu CDP wydał złotą edycje!!!

miało znaczyć tyle że jeśli ktoś ma pirata to namawiam go do kupienia złotej edycji (Morrowind+Tribunal) gdyby ktoś miał pirata. Wg. mnie nie jest to oznaka piractwa ale łagodnego tępienia piractwa ale to tylko mojee zdanie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że moglo to być Vivec. Ale mocny mag? Może byłeś na słabym lv.? Ja Balmore też znam na pamięc a w Vivec jako tako się oriętuje. Wiecie co? Skombinujcie sobie czar "Lot ikara" i "Powolne opadanie"(np. przedmioty mają takie efekty). Żućcie Lot ikara i skoczcie. Żeby się nie zabić jak tylko zobaczycie grunt to Powolne opadanie załatwi sprawę.Zróbcie to w ładną pogode bo ten proces służy PIĘKNYM screenom!!

Zmieniłem zdanie o Morrowindzie, jest cool i zaczne grac w niego. :D

Dzieki za przepis na spoko screeny. Ja sie za bardzo nie orientuje w Morrowindzie, wiec nie wiem gdzie to dokladnie bylo ale chyba w Vivec, co do mojego bohatera, bo ja wiem jaki on silny jest , jak se zainstaluje u siebie Morrowinda i zaczne grac to cos powiem, bo wtedy gralem u znajomego i nie wiedzialem co i jak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualnie gram w Morrowinda ale wczoraj zamówiłem przez neta Bloodmona. W piątek powinno być (jak nie wcześniej) więc się zanurze w tej grze do końca. Mam pytanie czy ktos wie czy będzie nowa rasa lub profesja???
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...