Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Radyan

Free Sesja - dyskusje

Polecane posty

A więc tak: uciekliśmy ze stacji metra i podążyliśmy do mojego znajomego, który miał swą siedzibę nieopodal. Tam zaczęliśmy opatrywac swe rany i naradzać się co do dalszych działań. Dwóch z nas (manieq i darek) poszli do jakiegoś znajomego, który mógł im udzielić jakichś ważnych (niby) informacji. Reszta została namiejscu gdy do budynku wpadł krwawiący łachudra z tajmeniczą kartką nakazującą uciekać. Po chwili otoczeni zostaliśmy przez kordon policji i wezwano nas do poddania sie. Wtedy pojawił się tajny agent (???) kierowany przez Paula, który umożliwił nam ucieczkę. Pozostała dwójka była świadkami morderstwa dokonanego na owym hakerze i teraz jadą gdzies na motorze (ale nimi się nie musisz na razie przejmować, bo nie biorą udziału w akcji tej grupy, w której znajdyuje się Twoja postać...). A my mamy właśnie uciekać... albo nie....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... wszyskich graczy przepraszam za zniknięcie i to dość długotrwałe, ale czas nie jest nieograniczony... Jak tylko zorientuję się w sytuacji na pewno wrócę do grania, oczywiście jeśli to w niczym nie przeszkadza... :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa postulaty:

1. Nie zabijac Ghosta, nawet jak znajdziecie sposob aby go pokonac. Ja tam bardzo lubie PWWP (Poteznie Wnerwiajacy Wracajacy Przeciwnik ;) ) i milo bedzie jeszcze mu sie kiedys tam odplacic.

2. Nie mam zamiaru teraz konczyc gry wiec jak juzprzegonicie ww. pana to zaniescie mnie do jakiejs lecznicy ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhm.. chciałbym nieśmiało prosić o dołączenie mnie do akcji. Wiem, że dopiero dołączyłem do forum, ale może mógłbym się na coś przydać i przy okazji dokształcać z forum :P . Moją proponowaną postacią jest mutant, ale wstrzymam się z jego opisem do czasu wyrażenia zgody na dołączenie. Jeśli uznacie, że się nie nadaje to nie bedę zły :wink: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co należy począć z Yagerem i Shadow. Chyba naprawdę wypadli z obiegu. Moglibyście jasno przedstawić swój stosunek do sesji? Bo, że tak powiem, wleczenie ze sobą dwóch nieaktywnych postaci może być uciążliwe. Szczególnie wobec wydarzeń, ktore zaszły i które mogą zajść w niedalekiej przyszłości...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co należy począć z Yagerem i Shadow. Chyba naprawdę wypadli z obiegu. Moglibyście jasno przedstawić swój stosunek do sesji? Bo, że tak powiem, wleczenie ze sobą dwóch nieaktywnych postaci może być uciążliwe. Szczególnie wobec wydarzeń, ktore zaszły i które mogą zajść w niedalekiej przyszłości...

Manieq opisał to co się dzieje z Yagerem... a shadow przecież odpisuje kiedy się da. Tylko na pewno czasami gubi się w tym co piszemy (ba...nawet już raz się pytała gdzie jesteśmy) :wink:

Mój stosunek do sesji? Poprawny... bardzo mi się podobna, tylko zdenerwowałem się jak uśpiłeś wszystkich w restauracji. Chciałem sobie troszeczkę powalczyć z Ghostem :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa, a ja bym sie w tym czasie wykrwawil :P

Spokojnie, gdybyśmy się zebrali w całą grupę i pokonali Ghosta to na pewno po jakimś czasie byśmy odnieśli Ciebie do lekarza. :wink:

A teraz widzę, że niziołka stała się ogniwem napędowym całej free sesji. Przynajmniej mi się tak wydaje... zobaczymy co tam jeszcze wykombinujemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież nie mieliśmy zabijać Ghosta, to było idealne rozwiązanie. Poza tym, w przeciwnym razie nie dostalibyśmy się do Kwika aż do przyszłych wakacji. I w dodatku każdy jest mistrzem gry w jakimś stopniu, a MG robi, co chce, i bardzo często wkurza graczy. A z tym stosunkiem do sesji - chodziło mi o Yagera i shadow. Nie wiedziałem, ze Yager zrezygnował, a o shadow nie wiem nic. Może by ich tak zostawić w podziemiach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, ze Yager zrezygnował, a o shadow nie wiem nic. Może by ich tak zostawić w podziemiach?
Yyy... nooo... tego... W mojej sytuacji jest tak, jak opisał to S@dohi... Znowu sie pogubiłam. ==" Tak to jest, jak się przez pewien czas nie czyta, co się dzieje. Ja przepraszam bardzo i obiecuję, że po raz trzeci to sie nie zdarzy. ^^"
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz widzę, że niziołka stała się ogniwem napędowym całej free sesji.

eee nie koniecznie. Jeszcze mafia (jak sie nazywali???), Obcy na skraju znanych ludzkosci przestwozy itd. Zaraz pogrzebie w historiach innych graczy i cos ciekawego wymysle 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może by ich tak zostawić w podziemiach?

Myśle, że Yager może zostać u króla, a my pójdziemy dalej z sesją. Za jakiś czas moze wróci to na pewno postara się dołączyć do nas jak najszybciej :).

Jeszcze mafia (jak sie nazywali???), Obcy na skraju znanych ludzkosci przestwozy itd. Zaraz pogrzebie w historiach innych graczy i cos ciekawego wymysle

To nie była mafia tylko kult, chyba, że coś mnie ominęło podczas rozgrywki. Jestem ciekawy co takiego na mnie znajdziesz. Skoro byłem przetrzymywany w labolatoriach, a resztę życia spędziłem w slumsach... nie ma jak to tajne akta policji.

:wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe a co powiesz na nagle wtargniecie w ktoryms momencie gry kilku kolesi przypominajacych agentow z matrixa i poszukujacych uciekiniera z labolatorium??? I beda mieli rozkaz dostarczenia go zywego lub martwego :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli uznacie, że się nie nadaje to nie bedę zły

Jeżeli naprawde rozumiesz założenia free sesji i wiesz jak grać to popieram Twoją kandydaturę. Zwłaszcza, że masz pomysł na nową postać - mutant ;).

Hehe a co powiesz na nagle wtargniecie w ktoryms momencie gry kilku kolesi przypominajacych agentow z matrixa i poszukujacych uciekiniera z labolatorium??? I beda mieli rozkaz dostarczenia go zywego lub martwego

Nawet pasuje, ale już mi to powiedziałeś, więc nie jestem zaskoczony. Może być cokolwiek, byle by było naprawdę ciekawie rozegrane. Ale jeśli bedzie innaczej to potrafię też coś wymyslić do Twojej postaci. Np. mutanty, które zostały zesłane po to by zanieść Ciebie do ich pana :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drewno się chyba za bardzo nie rozpisał, jeśli chodzi o dotychczasowy dorobek postów. Tamtego posta chyba tez dość dawno napisał. Nie jestem pewien, czy go dopuszczać do sesji, ja pprzynajmniej nic o nim nie wiem. Ale dodatkowy gracz by się przydał, skoro jeden odpada, a tem motyw z mutantami przychodzącymi po P_aula nawet fajny :D

Manieq- chyba w szpitalu to nas nie znajdziesz, bo jesteśmy w paacu, u starego Kwika :D Ale możesz tam trafić bardzo łatwo, bo po tym, co się wydarzyło będą ścigać ludzi pytających o nas :D [to wynika z mojego ostatniego posta] Coś wymyślisz, żeby się do nas dostać, czyż nie? W razie czego daj się po prostu aresztować, a ja cię do nas sprowadzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Nie było mnie tu około pół roku, wchodzę sobie na dział wczoraj, patrzę, a tu niesamoite zmiany! A jakie nęcące temzty - Wampir, Free Sesja. Muszę przyznać, że aż mi ślinka cieknie na myśl o tym ,żeby się gdzieś przyłączyć. Pewnie mało kto pamięta, że od tego działu zacząłm moją przygodę z forum. Widzę, że brakuje wam gracza. Nie wiem jeszcze na 100% (muszę ściągnąć te 9 stron na dyskietkę, zanieść do domu, przeczytać i wtedy osądzę), ale pierwsze kilka postów historii mnie zainteresowało. I dlatego rtak wstępnie się pytam, czy ewentualnie mogę się dołączyć?

Zaznaczam przy tym, że może jednak wybiore Wampira (lepiej znam system, grałem w niego), ale jak mówię, się zobaczy. Gdyby coś - jako kto mógłbym dołączyć? Nie bardzo się orientuje, co tu macie. Chyba cyberpunka, nie znam go szczerze mówiąć, czytałem tylko Gibsona Neromancer, Mona Lisa Turbo i Graf Zero, ale mam nadzieję, że się wdroże jak przeczytqm te 9 stron.

No to jak?

(odezwę się za parę dni, jak to przetrawię)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manieq- chyba w szpitalu to nas nie znajdziesz, bo jesteśmy w paacu, u starego Kwika Very Happy Ale możesz tam trafić bardzo łatwo, bo po tym, co się wydarzyło będą ścigać ludzi pytających o nas Very Happy [to wynika z mojego ostatniego posta] Coś wymyślisz, żeby się do nas dostać, czyż nie? W razie czego daj się po prostu aresztować, a ja cię do nas sprowadzę.

w Takim razie bede musiał wrócić do tej speluny i zabić kelnerke za podanie mi falszywych inforamcji ^_^

Ok juz sie cos wymysli zeby do was dołączyć ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S@dohi: :P ! Rownie dobrze mozemy powiedziec ze po vysokiego przyszly zolte kuleczki ;p Zreszta to kiedy ja zaczalem na tej sesji robic za MG co? Bo ostatnio to ciagle musze sie produkowac zeby popychac akcje (no dobra zwracam honor, tak do konca sam to jednak tego nie robie ;) ). Poza tym maly postulacik, a wlasciwe trzy :D

- Darek i Manieq mogli by jak najszybciej dolaczyc do reszty

- Moze przyspieszmy "nieco" uplyw czasu? bo od pol roku rozegralismy raptem DWA dni... (no moze nawet mniej, zaezy ile za kazdym razem spalismy/odpoczywalismy)

- Mozemy juz wyjsc z tych podziemi? Ja potrzebuje przestrzeni i polatac sobie statkiem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drobna Reklama, na topiku REGIN of FEO nowatorska sesja, Gramy Ślimakami w Ogrodzie :)

Szyb zrób ślimaka a i ty będziesz mógł odnaleźć Ptysia upuszczonego przez Michasia obok szopy ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Nie było mnie tu około pół roku, wchodzę sobie na dział wczoraj, patrzę, a tu niesamoite zmiany! A jakie nęcące temzty - Wampir, Free Sesja. Muszę przyznać, że aż mi ślinka cieknie na myśl o tym ,żeby się gdzieś przyłączyć. Pewnie mało kto pamięta, że od tego działu zacząłm moją przygodę z forum. Widzę, że brakuje wam gracza. Nie wiem jeszcze na 100% (muszę ściągnąć te 9 stron na dyskietkę, zanieść do domu, przeczytać i wtedy osądzę), ale pierwsze kilka postów historii mnie zainteresowało. I dlatego rtak wstępnie się pytam, czy ewentualnie mogę się dołączyć?

Zaznaczam przy tym, że może jednak wybiore Wampira (lepiej znam system, grałem w niego), ale jak mówię, się zobaczy. Gdyby coś - jako kto mógłbym dołączyć? Nie bardzo się orientuje, co tu macie. Chyba cyberpunka, nie znam go szczerze mówiąć, czytałem tylko Gibsona Neromancer, Mona Lisa Turbo i Graf Zero, ale mam nadzieję, że się wdroże jak przeczytqm te 9 stron.

No to jak?

(odezwę się za parę dni, jak to przetrawię)

Jeszcze jedno - czym się różni free sesja od neverending sesji(zwłaszcza tej dawnej, bo jaka jest NS obecnie to nie wiem)?

Wybór sesji: Cóż, w Wampirze chyba przydałby się ktoś jeszcze, pod warunkiem, że pisałbyś tam naprawdę regularnie, bo w tym wypadku jest to strasznie potrzebne i tamtejszego mistrza gry, Darka91 już szlag jasny trafia od graczy którzy się tam zapisują, a piszą raz na miesiąc, bo to mu wszystko burzy... w razie czego radzę się z nim skontaktować.

Jeśli jednak zdecydujesz sie na Free Sesję, to oświadczam, że oddaję swój głos na twoją możliwość przyłączenia sie do sesji :wink: (potrzebne są ci jeszcze 2);

Klimaty, historia itd: Free Sesja jest w klimatach cyberpunkowych, chociaż nie jest na podstawie żadnego systemu - to, co jest w nim dostępne, zależy tylko od twojej wyobraźni(chociaż w granicach rozsądku, w razie niepewności radzę skontaktować sie z innymi graczami)-do tej pory wyszło na to, że są w nim roboty, cyborgi, ludzie itd., technika jest na wysokim poziomie, możliwe są wycieczki międzygwiezdne^^^

różnice między FS a NS'em: W NS jest MG, który raz na jakiś czas naprowadza graczy na właściwy trop, daje mniej więcej szkielet historii, którą wypełniają gracze. Tutaj MG'a nie ma, całą fabułę wymyślają gracze- to jak ciągle opowiadana historia, w którym co zdanie wcina się ktoś nowy :D Można tam wymyślać absolutnie wszystko(w granicach rozsądku), poza działaniami innych graczy- tylko oni mogą decydować o działaniach swoich postaci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dodatkowy gracz by się przydał, skoro jeden odpada, a tem motyw z mutantami przychodzącymi po P_aula nawet fajny

A jednym z nich moze być np. Drewno jeśli się jeszcze odezwie na forum :wink:.

Bo ostatnio to ciagle musze sie produkowac zeby popychac akcje

Bo chciałem po prostu wiedzieć więcej o postaci niziołki. Też wydaje mi sie, że powinnismy się lekko ruszyć z miejsca i nabrać odrobinę dynamizmu w akcji. Bo na razie to tylko gadamy... :P

Brethil jeśli już wybierzesz to potwierdź to na forum :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...