Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sevard

Forumowicz miesiąca - Grudzień 2009 (głosowanie)

Polecane posty

Rozpoczynamy finałowe głosowanie. Wyboru Forumowicza Miesiąca dokonamy spośród następujących kandydatów:

47

Aiden

inhumator

James

MarkosBoss

Stillborn

Yennefer

Głosowanie trwa do niedzieli (10.01). Głosujemy poprzez napisanie posta w tym temacie. Prosimy o uzasadnianie swoich głosów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zasady FM nie przewidują tylko pięciu finalistów? I w ogóle kultura nakazywałaby umieszczenie jedynej kobiety na liście jako pierwszej, a nie ostatniej, kolejność alfabetyczna to żaden argument. Co to ma być, żebym ja was musiała wychowywać, dżizas.

Przepraszam, ale czasem po nicku trudno określić płeć, a z częścią z nominowanych nie miałem styczności. I głupio było zaliczyć wtopę. Jeśli zaś chodzi o pięciu nominowanych, to tak się złożyło, że kilka osób miało tyle samo głosów w nominacjach, a nie chciało mi się kostką rzucać. - Sevard

Pierwszość na liście zależy tylko od sposobu spoglądania na listę. Czytając od dołu, jesteś pierwsza :-) [wies.niak]

Kurka, kurka. Kogo by tu nominować... każdy z panów na tej liście ma przynajmniej jeden plusik u mnie, więc... hmm... a niech będzie siurpryza - Stillborn. Nie, nie za Z&Z, które latają mi koło siedzenia, ale za KM2 - nareszcie pojawił się ktoś, z kim mogę konstruktywnie się pokłócić, a nie czytać kolejny post z cyklu "Metalyka jezd najleprza polecice jakiś fajny trash elo".

Gdyby można było mieć dwa głosy, drugi poszedłby na inhumatora, który zawstydza mnie swoją znajomością języka, ale skoro tak się nie da, to może w następnej edycji. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...