Skocz do zawartości
Black Shadow

Szukam dobrej nuty, zespołu itp.

Polecane posty

@47

Drudkh znam i lubię.

Naprawdę ciężko trafić w tym gatunku na coś wartościowego.

No nic, dalej poszukam, ale jak coś znajdziecie to możecie pisać :)

Ostatnio odkryłem Deathspell Omega i Blut aus Nord.

Polecam fanom atmospheric black metalu !

Edytowano przez panoramiczny
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drowning Pool - Bodies

Mam nadzieję, że trafiłem :)

PS: Nie przejmuj się, że nie znalazłeś w google. Jeśli pytanie nie jest banalne, to ten kto odpowiada coś w stylu "google nie gryzie" jest po prostu idiotą. Jak się nie zna odpowiedzi na pytanie/nie chce się odpowiadać, to nie powinno się w ogóle odzywać.

Edytowano przez Diex
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich uprzejmie i zarazem zzwracam sie z prosba o pomoc ;)

Poszukuje pewnej piosenki. Wiem o niej bardzo malo ale mam nadziej ze to wystarczy ;)

Pierwszy raz uslyszalem ja pod koniec filmu ktorego nazwy niestety nie pamietam. Film ten opowiadal o pilocie (do telewizora) ktory przewijal czas. Pilot dostal architekt jednak wcale sie wszystko dla niego nie ulozylo. Stracil zone i syna b w zroszajacej koncowce przeniesc sie do rzeczywistosci.

Tak to jakos szlo. No prawie tak ;)

Widzialem takze ich video clip. Niestety tylko kawalek a dokladniej poczatek. Akcja znajdowala sie w jakies galerii handlowej. Wyciagli z klatek psy i wsadzil tam jakis biznesmenow. Niestety nie wiem nic wiecej.Ale za to zapamietalem pare slow.

szlo to mniej a raczej wiecej tak: dont give up you can not stop........

Jestem pewny ze to nie jest nazwy piosenki gdyz juz szukalem w googleach ;)

Mam nadzieje ze ktos odkryje tozsamosc mej poszukiwinanej piosenki. ;)

Co tu wiecej mowic

ZDROWKO !!!! ;)

(z gory dziekuje za pomoc)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam nazwy pewnego utworu, który pojawił się dwa razy w filmie Wrogowie Publiczni. Pierwszy raz podczas pościgu w sadzie za Pretty Boy Floydem, a drugi podczas napadu na bank. Jest to taki fajny, chwytliwy kawałek gitarowy - chciałbym się nauczyć to grać :)

Nie za bardzo wiem, jak szukać takich rzeczy, bo jak wpisuję w wyszukiwarce internetowej "public enemies soundtrack", to wyskakują mi same fora warezowe i strony z torrentami.

#Roni13321

Wielkie dzięki. Na szczęście był to utwór pierwszy z brzegu, bo średnio mi się chciało przeszukiwać całość :laugh:

Edytowano przez Diex
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Ciebie się poświęciłem i wszedłem na tor******.or*.

Tracklista:

01. 01 - OTIS TAYLOR - Ten Million Slaves.mp3 [8MB]

02. 02 - BRUCE FOWLER BIG BAND - Chicago Shake.mp3 [6MB]

03. 03 - ELLIOT GOLDENTHAL - Drive To Bohemia.mp3 [2MB]

04. 04 - BILLIE HOLIDAY - Love Me Or Leave Me.mp3 [6MB]

05. 05 - ELLIOT GOLDENTHAL - Billie's Arrest.mp3 [4MB]

06. 06 - BILLIE HOLIDAY - Am I Blue.mp3 [5MB]

07. 07 - ELLIOT GOLDENTHALl - Love In The Dunes.mp3 [3MB]

08. 08 - DIANA KRALL - Bye Bye Blackbird.mp3 [7MB]

09. 09 - ELLIOT GOLDENTHAL - Phone Call To Billie.mp3 [3MB]

10. 10 - OTIS TAYLOR - Nasty Letter.mp3 [9MB]

11. 11 - ELLIOT GOLDENTHAL - Plane To Chicago.mp3 [6MB]

12. 12 - INDIAN BOTTOM ASSOCIATION OLD REGULAR BAPTISTS - Guide Me O Thou Great Jehovah.mp3 [3MB]

13. 13 - ELLIOT GOLDENTHAL - Gold Coast Restaurant.mp3 [4MB]

14. 14 - BILLIE HOLIDAY - The Man I Love.mp3 [6MB]

15. 15 - ELLIOT GOLDENTHAL - Jd Dies.mp3 [7MB]

16. 16 - BLIND WILLIE JOHNSON - Dark Was The Night Cold Was The Ground.mp3 [6MB]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie siedzę w muzyce francuskiej, bo naród to sprawa drugorzędna.

Ale wyszukałem parę ciekawych zespołów. Może coś wybierzesz z tej listy.

Dionysos, Noir Désir, Kyo, Phoenix, Déportivo

Nie wiem czy o to akurat ci chodziło, ale sądzę, że raczej ci się spodoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym abyście polecili mi kawałki, lub zespoły, grające specyficzną muzykę. Konkretnie - chóry lub chorały, i tzw. muzykę nastrojową, może grozy, może suspensu, może podniosłą. Ciężko wyrazić słowami. Przyszło mi to do głowy, gdy oglądałem odcniek 5 sezonu Scrubs, i taki motyw był użyty jako podkład do "patrzenia Ciecia na J.D. , spode łba" - to tylko przykład, gdzie się pojawiło coś, o co mniej więcej mi chodzi.

I nie chciałbym chorałów mieszanych z popem, jak Gregorian, ani muzyki ambient czy elektronicznej ( chociaż, to zależy... ) ani mega znanych, takich jak Vangelis lub utwór "LuxAeterna", ani mieszania muzyki klasycznej z ciężką, jak np. Apocalyptica (chociaż, jeżeli macie coś fajnego do polecenia, to chętnie ;) )

Bardziej zależy mi, na utworach mających w sobie coś z chorału, klasycznej, chórów, może trochę elektronicznej, jak np. w Vegas z soundtracku Hitmana Blood Money, zależy mi na muzyce budującej nastrój, napięcie, albo zagrzewającej do boju, muzyce wpływającej na uczucia - tylko bez tekstu i bez łzawych melodramatów. Również muzyce do wykorzystania w sesjach RPG

Byłbym wdzięczny za pomoc w poznaniu podobnych utworów czy wykonawców :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej zależy mi, na utworach mających w sobie coś z chorału, klasycznej, chórów (...) zależy mi na muzyce budującej nastrój, napięcie, albo zagrzewającej do boju, muzyce wpływającej na uczucia
Nie wiem czy zaglądałeś do tematu Epic Music Hall. Jeśli nie, to na pewno część tamtejszych postów okaże się pomocna. Poza tym świetnie się tu będą sprawdzać soundtracki z filmów, np.:
, Omen czy Hellraiser 2.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ UncleKane, Tzar, dzięki wielkie :) Nawet nie wiem jak mogłem przegapić taki temat, w muzyce.

Szkoda tylko, że ma ledwie dwie strony... No, ale spróbuję go odświeżyć

Jeżeli macie, lub ktoś miałby coś fajnego w podobnych klimatach do polecenia, chętnie poznam :)

ps. pytałem już kiedyś, może teraz będzie łatwiej o sukces, czy zna ktoś motyw muzyczny z zapowiedzi filmu "Brygady tygrysa" jaka była na TVP 1 , 2 lata temu ? W te wakacje powtarzali film, więc może leciała ta sama zapowiedź. Nie jest to żaden utwór z soundtrack-a , sprawdzałem

Edytowano przez Rorschach
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. :D

Wszyscy moi znajomi zastanawiają się co to jest za piosenka. Nikt nie może skojarzyć z jakiej piosenki ten fragment jest...Pomożecie? Fragment piosenki w linku:

http://www.m0ar.org/2738

Ja nie wiem... ile jeszcze razy będę musiał tutaj zlepiać tematy, bo komuś nie chciało się przejrzeć działu, żeby wykryć odpowiedni do tego temat -_-' - Black Shadow

Edytowano przez Black Shadow
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...