Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Siemka ludzie krótko pisząc na facebooku jest za free klucz do tej gry z tematu jest to offensive/deffensive tower defense POLSKI bierzcie bo szybko schodzi !!! Nie wiadomo ile jeszcze będzie smile.png

https://www.facebook.com/BundleStars?sk=app_174961479209942&app_data=dlt-1

1. Logujemy się na Facebooka

2. Wchodzimy na link

3. Lajkujemy

4. Mamy refresh i kod do steam smile.png

5. Steam Logujemy się

6. Dodaj grę

7. Aktywacja produktu w Steam

8. Cieszymy Się grą

Pozdrawiam smile.png !!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie odpuszczam sobie smile_prosty.gif Kupiłem tą grę premierowo, mam do dzisiaj pudełko nr seryjny. Miałem konto na tym śmiesznym portalu, hasło było zapisane w pamięci podręcznej przeglądarki, zmieniłem laptopa i w ten o to sposób dostęp do konta przepadł. Jak pisałem do nich żeby odzyskać konto to odpowiedzieli że podałem za mało danych smile_prosty.gif No trudno za błędy się płaci, ale omijam GFWL szerokim łukiem.

Dzięki za odpowiedź.

Edytowano przez Baczek1990zg
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie. Na czym polega kupowanie 4-paków gier na steamie? Biorę do koszyka, płacę i mam trzy kopie, które mogę wysłać znajomym, tak? Proszę pilnie o odpowiedź, bo byśmy się zdecydowali z kumplami na grę, która do jutra jest w promocji.

@down

Dzięki.

Edytowano przez SerwusX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie. Na czym polega kupowanie 4-paków gier na steamie? Biorę do koszyka, płacę i mam trzy kopie, które mogę wysłać znajomym, tak? Proszę pilnie o odpowiedź, bo byśmy się zdecydowali z kumplami na grę, która do jutra jest w promocji.

Tak, tobie dodaje do listy gier a pozostałe trzy kopie pojawiają się w ekwipunku jako przedmiot możliwy do wysłania np znajomym. Dzisiaj się zrzuciliśmy na L4D2 Four Pack z kolegami

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Civril - tak, to dobra cena, już za wiele nie oszczędzisz na tym tytule (swoją drogą ekspresem go przeceniają).

@Reszta - jakby kogoś interesował Mortal Kombat Komplete Edition to wejdźcie na muve.pl, bo tam wersja Steam jest tańsza niż u Gabe'a - 64,99. Moim zdaniem całkiem dobra oferta za taki tytuł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy 6,24? za Hitmana Absolution to dobry deal? Czy da sie wyrwać gdzieś taniej?

Jest ok (sam kupiłem), chociaż już kiedyś było taniej na amazonie.

Są jacyś chętni na 4-pak Borderlands 2? Można oszczędzić dodatkowo prawie 3 euro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie brzydzicie się Steam (jeśli wam nie pasuje - what's wrong with you?) to bierzcie System Shock 2. Oferta wybrana przez społeczność za 2,5 euro. Ma karty, więc część kasy można odzyskać. Na gog.com chyba taniej jeszcze nie było. Jak chorujecie na starą oprawę to użyjcie tego i tego dla uzyskania lepszych rezultatów.

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nowych propozycji nic rewelacyjnego, może oprócz Fallouta New Vegas za 2,49 euro, jeśli ktoś nie ma. Ciekawie za to prezentuje się wybór społeczności, bowiem przy pomyślnych wiatrach będzie do wyjęcia Torchlight II za 4,75 euro i nie ukrywam, że na to liczę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to nieco nieodpowiedni temat, ale zapewne w ten sposób dotrę do szerszej rzeszy osób. :)

Mianowicie firma Alienware, na swojej oficjalnej stronie zamieścił giveaway dla Dragon Commandera.

Kto pierwszy, ten lepszy bo zostało tylko ~1,8 tysiąca kluczy. Grę rejestrujemy w Steam i cieszymy się darmową zabawą.

https://eu.alienwarearena.com/giveaways/dragon-commander-closed-beta-key-giveaway

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze patrzę na Steamie to dzisiaj w promocjach mamy gry z serii Total War.

Empire: Total War za 3,49 euro

Medieval 2 Total War Collection (podstawka i dodatek Kingdoms) za 4,49 euro

Rome: Total War Collection (podstawka i dodatek Alexander) za 2,74 euro.

Osobiście skuszę się na Empire, a jutro jak portfel pozwoli dorzucę do kompletu Medievala :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...