Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Trochę zastanawiają mnie te "paczki". Za dolara jest Deep Silver Bundle A, powyżej średniej Deep Silver Bundle B. Jeśli dodadzą 3 nowe gry to prawdopodobnie do drugiego klucza czyli kupno za dolara teraz nic nie da. Żeby mieć te 3 trzeba będzie i tak całość kupić. Czy może to całkiem inny klucz będzie?

Edytowano przez Immortality
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę zastanawiają mnie te "paczki". Za dolara jest Deep Silver Bundle A, powyżej średniej Deep Silver Bundle B. Jeśli dodadzą 3 nowe gry to prawdopodobnie do drugiego klucza czyli kupno za dolara teraz nic nie da. Żeby mieć te 3 trzeba będzie i tak całość kupić. Czy może to całkiem inny klucz będzie?

Zawsze w Humble Bundle jest tak, że sam bundle trwa 2 tygodnie. Po tygodniu dodają bonusy - są one dostępne wraz z BTA (czyli tutaj z Dead Island i DLC do SR3) _ORAZ_ dla wszystkich, którzy zakupili bundla w 1. tygodniu, choćby i za dolara. Czyli zakup bundla przed następnym wtorkiem, 20:00, da ci dostęp do Risen, Metro 2033 i Sacred Citadel, kiedy zostaną one oficjalnie ujawnione. Capisce?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@prymcio11:

To nie jest miejsce na takie "oferty".

@Immortality:

Ogólnie dodatkowe gry są w formie oddzielnego klucza, który się "pojawia" w twoim profilu. Czasem było tak, że dodatkowe gry były tylko dla BTA, ale przeważnie ci, co kupili w pierwszym tygodniu dostawali je. A ptaszki ćwierkają, że tym razem będą dodawane dla tych, co kupią przed. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mizaku

Odnosnie finalizacji transakcji, akceptowane sa tylko platnosci z serwisow podanych na dole strony? Nie lezy mi to, kiedys bylo sporo walki z paypalem, jeszcze lata temu jak zakladalem konto, dlugo przelew i autoryzacja trwala. Nie wiem jak teraz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh... wpadł mi Risen 2, SR3 z dodatkami i Sacred 2 (tylko SR2 i DI Goty zdublowane), a biorąc pod uwagę Metro i Risena 1 z nadchodzącej paczki, to chyba jak na razie jeden z najlepszych Bundli wraz z Telltales`owym zawierającym TWD. Szkoda tylko, że steam nie zamienie dubli na gifty, albo chociaż nie zwiększa limitu kart ( w sumie przy takiej ofercie i tak nie ma na co narzekać ^^ ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak zapłacić za te gry na humble bundle czy jest jakiś sposób oprócz karty kredytowej?

Wystarczy polubić tego fanpage na facebooku i dostaniemy za darmo do pobrania grę Cartel smash.

https://www.facebook.com/grampl/app_612681242094117

Edytowano przez Damian67114
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie: pozbierać karty steamowe, sprzedać na rynku, kupić klucz TF2 za 1,65 i dostać bundle za klucz(bezproblemowo, www.steamtrades.com) lub sprzedać klucz za 2$ paypal

EDIT: albo

, bo bundle'a można przez bitcoina, tylko nie próbowałem tego sposobu :) Edytowano przez Cheeba
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zwykły tradycyjny przekaz pocztowy? Jeśli się nie mylę to da się w ten sposób przelać pieniądz na paypal.

Dziś steam przecenia Frozen Synapse 0 80%, przy którym można zbierać karty.

edit:

@down

Yyy... przekaz pocztowy nie powinien iść dłużej niż trzy dni robocze. Trochę pieniędzy już w ten sposób przesłałem i jakoś nie pamiętam abym musiał długo czekać, a zawsze można te 5-10 zł więcej machnąć jeśli chce się bundla ponad średnią.

Edytowano przez Sefnir
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takim przelewem może się troszkę spóźnić na aktualnego bundla.

Możesz też popytać rodzinę lub kolegów. Ja tak kilka razy gry kupowałem, ale nie wiem jak to u ciebie wygląda.

ANTYOFFTOP: Dyad -75% na gog.com - przecenione z 11.25 dolarów na 3.74 dolarów.

EDIT: Może przesadziłem, ale moim zdaniem ten sposób jest dość niebezpieczny.

Edytowano przez Kontakt
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Sefnir

Można tradycyjnym przelewem wpłacić na konto PayPala.

Po prostu po założeniu konta na PP masz podane dane jakiegoś polskiego oddziału które wpisujesz do przekazu.

Jeśli wpłacisz na poczcie to idzie 2-3 dni. W banku dochodzi następnego dnia. Gdy już masz kasę na koncie PP to bez problemu zapłacisz za bundla.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiło się nowe "The Humble Weekly Sale":

Minimum $1

- King's Bounty: The Legend

- King's Bounty: Armored Princess

- Men of War

- Men of War: Red Tide

BTA $3.33

- King's Bounty: Crossworlds

- Men of War: Assault Squad GOTY

Link.

Edit:

Bethezer, Przepraszam :)

Edytowano przez Thuldumar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...