Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

W zakładce z nowym CoJ na stronie GMG jest podane że język angielski czyli, że jeśli chcę mieć grę po polsku to muszę kupić polskie wydanie czy w tym wypadku jednak zaskoczy?

Edytowano przez Kaczek93
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GOG widać pozazdrościł HIB i też ma swojego "ładwenczurowego" "bundla" wink_prosty.gif - Adventures with Activision, standardowo -50%, lista tytułów (nie tylko gry przygodowe):

Gabriel Knight: Sins of the Fathers

Gabriel Knight 2: The Beast Within

Gabriel Knight 3: Blood of the Sacred, Blood of the Damned

Arcanum: Of Steamworks and Magick Obscura

Caesar 3

King's Quest 1+2+3

King's Quest 4+5+6

King's Quest 7+8

Police Quest 1+2+3+4

Police Quest: SWAT 1+2

Quest for Glory 1-5

Space Quest 1+2+3

Space Quest 4+5+6

Vampire The Masquerade - Redemption

Zeus + Poseidon (Acropolis)

Pharaoh + Cleopatra

Phantasmagoria

Phantasmagoria 2

Betrayal at Krondor Pack

Return to Krondor

Return to Zork

Zork Anthology, The

Zork Nemesis: The Forbidden Lands

Zork: Grand Inquisitor

Call to Power 2

Interstate '76 Arsenal, The

Interstate '82

SWAT 3: Tactical Game of the Year Edition

Dark Reign + Expansion

Dark Reign 2

Torin's Passage

Spycraft: The Great Game

Na BM8 odkryto ostatni bonus - Primordia, po przekroczeniu 28k sprzedanych paczek :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zakładce z nowym CoJ na stronie GMG jest podane że język angielski czyli, że jeśli chcę mieć grę po polsku to muszę kupić polskie wydanie czy w tym wypadku jednak zaskoczy?

Na GMG często podają tylko język angielski w wersjach językowych. Jeśli jest to klucz Steam, najpewniej będzie miał dostęp do wszystkich języków podanych na stronie gry w steamstore.

Na marginesie polecam grę po angielsku, jednak bardziej wtedy trzyma klimat dzikiego zachodu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się, że nikt nie poinformował o obecnym Szaleństwie w środku tygodnia i o Dziennej ofercie na Steamie. W MM mamy Eve Online tańsze o 75%, oraz Batmany Arkham tańsze też o 75%, a w ofercie dziennej mamy Dungeon Siege Collection tańsze też o 75%.

Szczegółowe informacje: http://lowcygier.pl/promocje/daily-deal-na-steamie-2/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy Humble Bundle Weakly Sale. Tym razem Serious Sam HD: The First Encounter (Steam Only), Serious Sam HD: The Second Encounter (Steam Only), Serious Sam: The Random Encounter, Serious Sam Double D, Serious Sam: Kamikaze Attack, Serious Sam Public Test 2. Serious Sam 2 i 3 powyżej średniej.

Edytowano przez Sefnir
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP:

Dodam, że aktywując Serious Sam 3 dostaje się też oba starcia wersji classic czyli jest complete pack. Mam też pytanie do Serious Sam HD: The Second Encounter. Aktywowało się normalnie, można instalować, ale nie ma go w społeczności na liście gier. Czy jak pogram 6 minut lub więcej to się pojawi albo coś? To jest wersja US.

// Gdy czas gry będzie 0.2 będzie się prawidłowo wyświetlać. :)

Nie cytuje się w całości posta tuż nad swoim. - Bethezer

Edytowano przez Immortality
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, przegapiłem Humble Bundle Weekly Sale z przygodówkami od Telltale Games;/... Czy jest jakakolwiek szansa, żebym mógł odkupić od kogoś klucze do tych gier, które były za minimum 1 dolara (The Walking Dead już mam)? Może znacie jakąś stronę/forum, gdzie ludzie sprzedają takie klucze :) ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Sarge - obawiam się, że pozostaje Ci allegro, ale tam ceny są nieco wyższe, bo ludzie cwaniacy też chcą zarobić.

Przyznam szczerze, że ostatnio Humble Bundle mnie pozytywnie zaskakuje (jak prawie zawsze zresztą) - przygodówki od Telltale, Alan Wake z dodatkiem, a teraz wszyściutkie Serious Samy jakie ujrzały światło dzienne za równowartość 13 zł. I kiedy znaleźć na to czas? ;P

EDIT @ down -

Ty chcesz grać w gry, które kupujesz? LOL

Tak, jestem chlubnym wyjątkiem i nie należę do osób, które dodają sobie gry do biblioteki Steam, aby móc pochwalić się przed gimba... kolegami, że mają już 3 tysiące pińcet dwadzieścia tytułów. Serious(ly). :D

Edytowano przez Prometheus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kiedy znaleźć na to czas? ;P

Ty chcesz grać w gry, które kupujesz? LOL

Na GMG Civ 5 Gold za 10 dolarów (kod na 20% zniżki - GMG20-JLKSA-7A8HA). Nie pamiętam ile było na wiosennym rzucie na Muve (który był cienki nie licząc Borderlands 2 i XCOM), ale chyba było drożej.

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się brać tego Civ 5 Gold na gmg za te 10$? Widziałem, że zestaw ma wszystkie dlc jakie się pojawiły do tej pory ale chyba 17 czerwca ma wyjść nowy dodatek za 27$... Czekać na nowy zestaw czy brać ten, a kiedyś dokupić sobie resztę? Tak właściwie to czy gra jest tak samo przyjemna jak te wcześniejsze części?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie Skyrima Legendary Edition PC. Nie wiedzieć czemu nie było go dziś na półkach sklepowych, premiera niby za tydzień. Przeglądając jednak internety zauważyłem, że na keye.pl gra jest, ba nawet dużo taniej, niż w teorii być powinno. Na amazonie także znajduje się w przystępnej cenie, no i pozostaje także sam Steam, z któego wreszcie ściągnięto blokadę regionalną. Przechodząc do meritum - czy kupując klucz przed oficjalną premierą w Polsce, będę musiał czekać do przyszłego piątku, by zagrać? Czy kupowanie na stronie pokroju keye.pl jest bezpieczne, tudzież czy legalne jest kupowanie (i czy działać będzie) klucz z takiego amazona? Z góry dzięki za odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - keye wydają się być jak najbardziej legalnym biznesem, przynajmniej nie słychać za bardzo by sprzedawali bublowate klucze, a są już w obrocie od dawna i przy tej liczbie klientów z pewnością już ktoś by się skarżył. Niemniej ZAWSZE kupując u resellera robisz to na własną odpowiedzialność. Nie wiem jak z amazonem, gdyż ich promocje często są tylko dla klientów z USA (a omijanie TEGO ograniczenia jest już sprzeczne z regulaminem amazon), ale klucz sam w sobie powinien działać, odkąd zdjęto blokadę regionalną.

Raczej nie ma powodu byś nie mógł grać od zaraz, chociaż jest szansa ze gra "odblokuje sie" dopiero w dniu premiery pakietu... mało prawdopodobne (premiera wszystkich poszczególnych DLC przecież już była), lecz możliwe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma strachu, gra odpali. Legendary Edition na Steamie pojawił się już na początku tygodnia, a 7 czerwca miał premierę i został udostępniony dla wszystkich. Można spokojnie kupować i grać. Tylko tyle, że z językiem polskim może być różnie, bo może być to dubbing, a mogą być tylko napisy [polska pudełkowa wersja gry ma premierę dopiero za tydzień].

Edytowano przez Exclusive
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpali, ale nie będzie polskiego języka i co do tego nie ma żadnych wątpliwości, sam zamówiłem na Ultimie a potem zgodziłem się na angielskie wydanie bo pisali że Steam oferuje też polski język ale dostałem e-maila że jednak nie ma po polsku i w ramach rekompensaty mogą wymienić na polską wersję po jej premierze (która zresztą została przez cudowną Cenegę przesunięta i tak na prawdę nie wiadomo kiedy będzie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to dziwne, bo na Steam piszą, ze polski język dostępny... Nie ma żadnych adnotacji, ze będzie dodany później.

Edit: Już wszystko wiem :) Reselerzy dostają jakieś "okrojone" klucze - na to wygląda, bo sprzedają tylko wersję angielską. Rozmawiałam z przedstawicielem jednego z nich i powiedziano mi, że to jest wersja EU tylko po angielsku.

Edytowano przez ayla
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...