Jump to content
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Recommended Posts

Już dowiedziałem się z komentarzy z FB. Jest 5000 kluczy i kto szybszy ten lepszy. Ale niestety trzeba mieć rangę elite w jakimś FPS'ie o tematyce zombie. W tym BF3 i The Walking Dead (nie mam pojęcia dlaczego) :P

@UP:

Zapewne z powodu modów do niektórych z tych gier... ArmA jest tego dowodem.

Ale chyba przesadzili z czasem oczekiwania... w ciągu jednego dnia raczej stracą te kody. :D

a u mnie wyskoczyło, że klucz nie pasuje do mojego steama...chyba blokada regionalna...:/

Dziwne, udało mi się uzyskać kluczyk, ale nie mogę aktywować, wyświetla mi się komunikat o tym, że w naszym kraju nie można tego aktywować. Dziwnę, bo zwykle chwile trawi aktywacje klucza, a tutaj mi od razu się pojawia takie okienko :(

Cóż, ja napisałem do nich via feedback. Póki co, to tylko użytkownikom z US działa. Cała Europa jest wyłączona, tylko... na stronie nic nie pisało o tym, że jest to tylko giveaway dla Amerykanów. W związku z tym liczę, że się poprawią... a jak nie, to czeka ich niezły hejt plus to, że wiele z kluczy poszło właśnie do nas, więc "ich" użytkownicy też stracili. Good, biorąc pod uwagę wykonanie tego eventu.

Wystartował nowy http://www.indieroyale.com/ a w nim:

1. Strong Bad's Cool Game for Attractive People - steam (pc and mac), windows, mac, desura

2. Guns of Icarus Online - steam (pc, mac and linux)

3. Kung Fu Strike: The Warrior's Rise - steam (pc)

4. KRUNCH - windows, mac, linux, desura

5. Delve Deeper - steam (pc), windows, desura

Obecna cena: 4,55 Euro

Info z serwisu steamgifts.com - darmowe DLC do Magicka: http://info.paradoxplaza.com/magicka

Edited by piotrmadeja

Dobra wiadomość dla wszystkich, którym udało się wczoraj dostać klucz do Dead Island na raptr - blokada została zdjęta i klucze działają, miłego grania smile_prosty.gif

Edited by Mike189

Świetna gra jak mnie nie interesowały gry o zombi to produkcja Techlandu mnie wciągneła. Rąbanka zombiaków na całego i modyfikacje broni, świetny pomysł z awansowaniem zombi razem z bohaterem.

Nikt o tym jeszcze nie napisał? Niebywałe smile_prosty.gif. Z okazji 4 "urodzin" Robot Entertainment zrobił weekendową wyprzedaż -75% na większość swoich gier (promocja nie obejmuje dwóch DLC do Hero Academy - Challenge Pack i Uniform Colors, które jednak są w Gold Packu, który jest w cenie promocyjnej :)). Promocyjne ceny obowiązują w ich sklepiku online, płaci się w dolarach (nieprędko taniej będzie):

Hero Academy, Orcs Must Die!, Orcs Must Die! 2, oczywiście wszystko na Steam (klucze). Przykładowe ceny:

OMD! GoTY (zawiera OMD! i oba DLC) - $3.24,

OMD!2 The Complete Pack (zawiera OMD!2 i trzy DLC, nie zawiera soundtracka, który w ogóle nie jest objęty promocją) - $6.24,

Hero Academy - Gold Pack (gra + wszystkie 6 DLC) - $4.24