Jump to content
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Recommended Posts

GOG organizuje eksperyment smile_prosty.gif.

Obniżaj a ceny:

Alien Shooter, Celtic Kings, Commandos Ammo Pack, Constructor, Empire Earth, Knights and Merchants, Litil Divil, Lords of Magic, Lords of the Realm, Mobile Forces, Myst: Masterpiece Edition, Outcast, Personal Nightmare, Realms of Haunting, Rollercoaster Tycoon, Simon the Sorcerer, Waxworks z $5.99 na $3.99

oraz ceny:

Broken Sword 4: The Angel of Death, Ceville, Evil Genius, Haegemonia Gold Edition, King's Bounty, Moto Racer 3, Red Baron Pack, Shadowgrounds, Sherlock Holmes, The Incredible Machines, Warlords Battlecry 3

z $9.99 na $6.99.

Also, GOG Gem Promo, Sanitarum za $3.99.

EDIT: Steam jakoś słabo reklamuje te swoje Week Long Deals (oferta ważna do 25 lutego):

Wanderlust: Rebirth -75% (2,49 euro),

Scratches - Director's Cut -75% (2,49 euro),

Restaurant Empire II -75% (4,99 euro),

Fallout Tactics: Brotherhood of Steel -66% (3,39 euro, ofertą objęte też są Fallout, Fallout 2, również po 3,39, i Fallout Collection, który zawiera wszystkie trzy gry i kosztuje 6,79 euro).

W sumie szału nie ma, ale może akurat ktoś skorzysta :).

Edited by Blackhand
  • Upvote 5

Na GreenManGaming 60% rabatu na Borderlands 2.

Po użyciu kodu GMG20-P4DLK-FKYRS cena wynosi nieco ponad 19$.

Klik!

Jutro będzie taki sam rabat na XCOM: Enemy Unknown.

Edited by MrYoshi
  • Upvote 2

Na Origine przecena Battlefield 3.

BF3 - 44PLN,

BF3 Edycja Premium 89PLN

a samo Premium 71PLN

Edited by mojrzesz
  • Upvote 2

Opłaca się teraz kupić samą podstawkę Battlefield 3 ? Wie ktoś do kiedy trwa ta promocja ?

44 zł za taki tytuł to w porządku cena. Wydaje mi się, że jeszcze nigdy nie zeszli na poziom 30 zł, więc możnaby brać, i łupać ;)

Graczy jest milion nawet bez dodatków.

• Upvote 1

Ubi podpisało z EA umowę dystrybucyjną i z tej okazji na ubi (i pewnie uplay też) shopie pojawiły się gry EA a na origin pojawią gry Ubi. Niektóre są taniej niż u wydawcy. DS 2 kosztuje 19,90 a na origin 55. Większość jest drożej, bo taki DS3 kosztuje 180 zł.

Nie mam na razie pojęcia jak wygląda aktywacji i z jakiej aplikacji faktycznie korzystamy pobierając i instalując grę. Pewnie na taniegry.tk niedługo pojawią się szczegóły.

http://www.humblebundle.com/

Ciekawa oferta. Możecie kupić gry... które jeszcze nie istnieją. Twórcy niezależni postanowili w ciągu 3 dni zrobić gry na oczach widzów: 3 gry od Mojang i po 1 grze od Oxeye, Wolfire, Vlambeer, Grapefrukt i Ludosity. Całość pieniędzy trafia do organizacji charytatywnych. Oczywiście jak to przy humblebundle, płacicie ile chcecie. :)

• Upvote 1

Na uplay wrzucamy grę do koszyka - a następną grę mamy za free wrzucając ją przez http://shop.ubi.com/...OF-3P-Promo-PL/ i dodaje się ona do koszyka wink_prosty.gif

itd.

edit: zauważyłem że oferta tyczy się tylko gier dużo droższych niż tą co zakupiłem (czyli najtańszą) - dobrze że się dowiedziałem że oszukałem system 2 razy... :( - dziwnie promuje się UBI - ale takimi akcjami zabijają piractwo wink_prosty.gif (bo w "błędy" nie uwierzę... bo takie coś może zdarzyć się raz, a nie za każdym razem smile_prosty.gif )

Edited by sonio

Czy mógłby mi ktoś zamówić tam Dead Space 2 plus wszystkie gry które się bierze za free ? Bo niestety nie mam karty kredytowej i nie mogę tam kupić .

Pewnie w założeniu ma to trwać miesiąc, ale ostatnio jak rozdawali Psychonauts i Stacking to klucze zeszły w mniej niż minutę.

Aha.. czyli ilość ograniczona, tak? Mogłem się tego spodziewać.. W takim razie, nie dam rady nabić rangi "dedicated" w Borderlands 2.. icon_cry.gif

Edited by Cross773

Przy ostatnim rozdawnictwie był taki problem, że tylko nieliczni mogli zdobyć kody, przez błędne określenie warunków. Tu może być trochę lepiej, ale pamiętając poprzednia wpadkę, zapytam, czy dobrze rozumiem wyrażenie "in a select" jak w którymś z poniżej wybranych?

@up, tak, zresztą tam masz listę tych gier:

Ta, dzięki za tą listę, plusik dostarczony. :)

A tak BTW: BF3 jest Zombie FPS? Z jakiej racji? smile_prosty2.gif

Edited by Cross773