Jump to content
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Recommended Posts

Ja mogę tylko tyle napisać, że sprowadziłem z Wielkiej Brytanii kolekcjonerkę WitN na PC i gra automatycznie zasugerowała mi instalację w języku polskim, znaczy się na płycie już był taki wybór. :)

LoTR: WitN na GmG jest po polsku. Zresztą to już nie pierwsza taka gra, gdzie pisze, że nie ma polskiej wersji, a jest, tak więc w tym przypadku tym się nie sugeruj. Sam mam taką wersję i jest nasz język. Dla pewności zobacz screeny z gry na moim profilu na xfire ;)

Jeśli kupie LoTR: WitN na Green Man Gaming z tym kodem, to dostanę grę na steamie w polskiej wersji językowej?

Chyba tak co prawda nie kupowałem LoTR, ale inne gry i jeśli na steamie była wersja pl to też były do wyboru polskie wersje.

Wie ktoś jak działa ta dzisiejsza promocja na originie (przy zakupie 3 gier każda za połowę ceny?) Po wrzuceniu 3 gier do koszyka ceny nie zmieniaja się. Czy to dotyczy wszystkich gier, czy tylko jakiś wybranych? Można zamówić np. 3 razy tą sama gre i 2 kopie wysłać znajomym?

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nieaktualnie, nie doczytałem : WARTOŚĆ ZNIŻKI ZOSTANIE ODLICZONA OD CENY SKLEPOWEJ GRY. OFERTA NIE OBEJMUJE GRY BATTLEFIELD 3 EDYCJA PREMIUM, BATTLEFIELD 3 PREMIUM, STAR WARS? THE OLD REPUBLIC?, PRZEDSPRZEDAŻY, TUTUŁÓW, OD KTÓRYCH PREMIERY NIE UPŁYNĘŁO 30 DNI, GIER VALVE, TYTUŁÓW OD WYBRANYCH PARTNERÓW DYSTRYBUOWANYCH ZA POŚREDNICTWEM ORIGIN, WALUTY WIRTUALNEJ, PUNKTÓW, KART CZASOWYCH, GIER SEGA ORAZ KODÓW

Edited by mffk

Na Amazonie jest LA Noire za 4.99 dolara. Kupował ktoś? Bez problemu aktywuje się w Polsce?

2x tak

Na GameFly (uwaga, blokady regionalne) też są niezłe promocje.

W CD-A jest reklama moonqq.pl, który oferuje zniżkę 20zł za kod rabatowy z pisma. Przy obecnych obniżkach oznacza to 49.99 za far cry 3, 52,90 za nowego Hitmana itd. co prawda w przypadku choćby FC3 to jest sam CD-Key, więc słaby Deal, ale już taki klucz steam do hitmana to całkiem niezły smaczek w miesiąc po premierze. Ja się skusiłem tongue_prosty.gif Jeszce tylko Walking Dead i po promocjach.

@down

wiem, ale nie było w co grać na święta :)

@up - Faktycznie fajny ten kod. Sam dostałem steamowe Dark Souls za 27zł dzięki temu. Na chwilę obecną Hitman to najlepsza oferta, ale spodziewam się, że gra może się doczekać spektakularnych promocji już niedługo. Wkońcu to gra od Square Enix.

Tymczasem na GMG:

Jeśli ktoś sie nie załapał na promocję na muve to Sleeping Dogs jest za $16,99. Z kodem GMG30-DPLIM-DN831 można obciąć cenę o 30%. Do tego wyjdzie jeszcze taniej jeśli macie jakąś kasę na GMG. (klucz Steam)

Do tego Batman AA GOTY za 5 dolarów. Z kodem $3.5. (klucz Steam)

Ile, po dodaniu gry na GMG do koszyka, będzie się ona w nim znajdować i jeśli skończy się promocja to cena się zmienia czy zostaje taka jak przy dodaniu? Batman z kodem zniżkowym wygląda zachęcająco ale w tej chwili nie mam funduszy...

Empire: Total War - Collection za 23.20 zł na GameStop (kluczyk steamowy): http://www.impulsedriven.com/products/ESD-IMP-W3734 .

Total War: Shogun 2 - Fall Of The Samurai - Collection za 30.94 zł na GameStop (kluczyk steamowy): http://www.impulsedriven.com/products/ESD-IMP-W3737 .

Strategy First - Collection, czyli 69 gier za E21 (rabat "-70 %") na Steam: http://store.steampowered.com/sub/15326/ .

Fantasy Wars - Złota Edycja za 2.50 zł na MUVE.pl: http://sklep.muve.pl/digital/digital/fantasy-wars-zlota-edycja-pc-pl-digital/4013 .

Nowe Flash sale na steamie ale IMO interesująca jest tylko jedna oferta- nowy CS za 5,5E, reszta raczej mało interesująca.

Chyba nigdy nie zdarzylo się, aby przeceny z flash sales, gdy gra pojawi się w Dailys', byla mniejsza, także proponuje CS:GO brac teraz. Gierka dopiero co wyszla, wiec nie dziw, ze taka cena.

Co do sklepu Moonqq przy użyciu kodu z CDA można m.in. nabyć kluczyk Steam-owy Civilization V za 13 zł oraz Battlefield-a 3 za 29 zł (Origin). Nabyłem BF-a. Miała być zwykła wersja, a okazało się, że jest to limitka z Back 2 Karkand.

@up

U mnie jest na 43 stronie :P

W Flash sale LIMBO i to chyba jedyna godna uwagi okazja... póki co steam leży i kwiczy- strasznie słabo.

Hitman Absolution za pół ceny na muve, 69,90zł.

http://sklep.muve.pl...pl-digital/6422

a na Amazonie Dead Island GOTY za 5,99 USD co tylko potwierdza że tegoroczna wyprzedaż na Steamie póki co ssie (tam jest za 6,49 euro...).

http://www.amazon.co...bs_2445220011_3

@DOWN: fakt, zapomniałem o tym napisać. nie wiem przypadkiem czy na Amazonie albo gry-online nie jest taniej swoją drogą.

Edited by N1holas

@UP

Warto dodać, że to Hitman w wersji digital i tylko PL, a to w przypadku tej akurat produkcji może być spory minus.