Jump to content
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Recommended Posts

Złodzieje, pewnie znów ich promocje mnie naciągną na każdą fajna grę i znów postanowiłem, że kupie tylko: Wiedzmina 2, Saints Row: The Third i Spec Ops: The Line, ale kurde skusze się dziś na Batmana AC (choć AA kupiłem pół roku temu i jeszcze nie przeszedłem).

SR3 kupisz taniej na muve niż na steam :)

Na Amazonie: Darksiders Franchise Pack za 13,19$. Zawiera pierwszą i drugą część gry oraz wszystkie DLC. Wszystko aktywuje się na Steamie.

http://www.amazon.co...anigrypromst-20

Tylko w opisie widnieje :

"Currently, this item is available only to customers located in the United States and who have a U.S. billing address."

I nie wiem czy to się tyczy tylko mozliwości zakupu czy chodzi o mozliwość aktywacji produktu na Steam'ie

Jeżeli ktoś posiada wiedzę w tym temacie to proszę o rozwianie wątpliwości bo oferta jest rewelacyjna

Dodatkowo przy zakupie otrzymujemy 5$ bonusu na zakupy w styczniu 2013

Edited by janekkloss

No to teraz czekamy na genialne promocje Steama :) Ja czekam na Alana Wake'a i GTA Complete i jeszcze mam chętkę na The Walking Dead ale to raczej na Originie. Dzisiaj kupiłem SR3 na muve.pl, szybko przeprowadzona transakcja i Saints Row już się zasysa ;)

Rozdałem na tym temacie 6 giftów do Doty i zauważyłem, że trzy osoby z nich najprawdopodobniej mnie nacięły, odebrały szanse innym na dostanie prezentu za darmo (na steamie gra kosztuje 20.99 euro), a jedno konto z tych trzech jest zablokowane bądź nie zostało aktywowane (nie wiem dokładnie co się z nim stało ale nic w nim niema), przed chwilą także dostałem też prośbę o kod osoby, która nie posiada konta steam i chciała klucz twierdząc, że dla siebie i że nie chce go odsprzedać czy coś. Nie podoba mi się taka postawa, chciałem być miłym i dać innym szanse zagrania. A człowiek dziwi się czemu Polacy mają taką opinie za granicą... Ciekawi mnie tylko czy te osoby myślały, że jak rozdaje te gry za darmo to jestem jakimś idiotą, którego można wykorzystać... A chciałem być tylko miły....

• Upvote 5

na steamie gra kosztuje 20.99 euro

akurat to nieprawda - dziś wartość doty to praktycznie 0$ - otrzymanie jej jest proste - choć oczywiście jeśli nie chcesz czekać to łatwiej ją od kogoś dostać (ale skoro z jednego tylko konta generuje się 8 zaproszeń to sami wiecie).

Ten koszt odnosi się do czegoś na kształt premium packa - więc proszę oszczędnie z słowami.

Ja rozumiem że wkurza was postawa ludzi, ale w tym momencie to klucze metro i gifty z dotą są nic nie warte - więc po co ta spina? (Aż się dziwię że kiedyś bardzo porządny koleś dał mi za free L4D2 w momencie gdy kosztowała ok. 40zł/allegro i to nie dla mnie! Tylko dla mojego kumpla! Zero spiny w tym. Niech mu się wiedzie ;) )

Na GMG Bloody Good Timeza $2,5 + obniżka z voucherów.

@sonio.

Ja się zupełnie nie dziwię, że ludzi irytuje zachowanie niektórych współużytkowników forum. W tym kraju naprawdę ciężko być miłym, bo zwykle osoby, którym pomagasz, mrukną "dzięki", a pomyślą "co za frajer".

Edited by buggeer
  • Upvote 2

Jeżeli ktoś nigdy wcześniej nie zaopatrzył się w Deus Ex HR to gorąco polecam do zakupienia na steam za 2,99euro. Promocja ważna jeszcze 8 godzin smile_prosty.gif

Edited by Baczek1990zg

Na Green Man Gaming możemy kupić Fallout'a New Vegas za 10$. A przy użyciu tego kodu GMG30-DPLIM-DN831 dostaniemy go już za 7$. smile_prosty.gif Gra zostanie przypisana do steama i możemy ją kupić do godziny ~13. Powie mi ktoś czy opłaca się wziąć za tą cenę?

Edited by Bodder

Wstrzymaj się, na STEAM może być w promocji wersja ultimate, z wszystkimi DLC, więc radzę poczekać

Teraz na Steamie Deus Ex: Human Revolution za 3 Euro- taniej już chyba nie będzie a gierka naprawdę zacna, poza tym jeszcze Doom 3 za 15 Euro.

Przypominam wszystkim, że oferty rozdawania kluczy powinny być na Targowisku, nie tutaj. Co za tym idzie - to nie jest też miejsce do rozmawiania o tym "jak to jest w Polsce".

Przypominam także niektórym, że temat nie służy do szukania osób, które będą pośredniczyć w kupnie gier na Steamie, HIB czy czymkolwiek innym.

NEW FLASH DEALS FROM BASED GABEN:

Symulator Farmy 2013 - 12,49E (jakby było -75% zamiast -50% to

)

I Am Alive - 5,09E

Steam Starter Pack do AirMech - 2,49E

Warto I Am Alive za te 5 euro?

Edited by lubro
  • Upvote 1

Na Green Man Gaming możemy kupić Fallout'a New Vegas za 10$. A przy użyciu tego kodu GMG30-DPLIM-DN831 dostaniemy go już za 7$. smile_prosty.gif Gra zostanie przypisana do steama i możemy ją kupić do godziny ~13. Powie mi ktoś czy opłaca się wziąć za tą cenę?

Nie wiem czy robi Ci to różnice, ale kod może być na inny region geograficzny i wersja polska może być niedostępna.

box-mass-effect-3-pc-4f.jpg

Mass Effect 3 - Cyfrowa Edycja Specjalna (PC)

Mass Effect 3 - Cyfrowa Edycja Specjalna, oprócz gry Mass Effect 3, zawiera także cyfrowe przedmioty:

- 70-stronicowy album

- komiks Mass Effect od firmy Dark Horse w limitowanym wydaniu

- litografia 4x6

- pakiet uzbrojenia N7

- robo-pies... więcej...

sklep_zamow.gifCena sugerowana: 59,90 zł Nasza cena: 29,90 zł

Cena obowiązuje do 01.01.2013 lub do wyczerpania zapasu.

box-need-for-speed-most-wanted-2012-pc-2f.jpg

Need for Speed: Most Wanted - Edycja Limitowana - wersja cyfrowa (PC)

Need for Speed: Most Wanted - Edycja Limitowana - zawartość:

- 4 godziny podwójnego punktowania - punktuj podwójnie w trybie dla wielu graczy

- 2 samochody w edycji limitowanej - uzyskaj wcześniejszy dostęp do najlepszych pojazdów w grze... więcej...

sklep_zamow.gifCena sugerowana: 119,90 zł Nasza cena: 79,90 zł

Cena obowiązuje do 25.12.2012 lub do wyczerpania zapasu.

201209141358147570f.jpg

Medal of Honor: Warfighter - Edycja Limitowana (PC)

Medal of Honor: Warfighter - Edycja Limitowana - zawartość: gra Medal of Honor: Warfighter, dostęp do snajpera z jednostki U.S. Navy SEALS wraz z bonusowym wyposażeniem (karabin TAC 300) w trybie multiplayer: Snajperzy oddziału ... więcej...

sklep_zamow.gifCena sugerowana: 119,90 zł Nasza cena: 79,90 zł

201209131812366790f.jpg

FIFA 13 - wersja cyfrowa (PC)

FIFA 13 to kolejna część znanej serii gier traktujących o grze w piłkę nożną, która oddaje do naszej dyspozycji ponad 500 licencjonowanych klubów i ponad 15,000 zawodników. FIFA 13 wprowadza wprowadza pięć kluczowych zmian, takich jak... więcej...

sklep_zamow.gifCena sugerowana: 149,90 zł Nasza cena: 94,90 zł

Cena obowiązuje do 01.01.2013 lub do wyczerpania zapasu.

box-battlefield-3-pcf.jpg

Battlefield 3 - wersja cyfrowa (PC)

Battlefield 3 to kolejna odsłona cyklu taktycznych gier akcji ukazanych z perspektywy pierwszej osoby. Produkcja ta została przygotowana w studiu DICE na zlecenie koncernu Electronic Arts... więcej...

sklep_zamow.gifCena sugerowana: 89,90 zł Nasza cena: 59,90 zł

Tym razem doszedł pack Orc Must Die 1&2 za 7,5E, Divinity Anthology za 7,5E oraz Torchlighty 1 za 3,74E a 2 za 9,5E generalnie dla mnie nic specjalnego czekam na następny rzut.

Kupiłem ME3 edycję specjalną na gram.pl i na maila dostałem 2 cd-keye. Normalne to jest czy też coś się walnęło i mogę go komuś udostępnić bez straty swojej kopii gry ?

Jeśli kupie LoTR: WitN na Green Man Gaming z tym kodem, to dostanę grę na steamie w polskiej wersji językowej? Proszę o odpowiedź tylko, jeśli ktoś jest w 100% pewien - nie chce zaliczyć wtopy i kupić wersji angielskiej. :)

Edited by Bodder