Jump to content
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Recommended Posts

MattMatteos poczekaj lepiej na świąteczną wyprzedaż steam i nie baw się w jakieś szemrane interesy bo wyjdziesz na tym jak ludzie z amber gold.

Zrozumiałem. Od razu mi to podejrzane wydawało się, dzięki za odpowiedź.

@Thuldumar

"Dungeon Defenders and all its DLC are unlocked by paying over the average price for a bundle." - przecież to jest w opisie smile_prosty.gif

Edit:

Standardowo zachęcam wszystkich przekazujących cokolwiek na charity do wybierania EFF. To jedyna organizacja pojawiająca się w HIB, której działania mają jakikolwiek wpływ na Polskę i Polaków - byli jednymi z pierwszych mówiących głośno o ACTA i nadal zajmują się tego typu problemami.

Za to Child's Play zajmuje się fundowaniem konsol amerykańskim dzieciom (nie, żeby na to nie zasługiwały, ale bardziej dużo patriotyczne będzie już wysłanie 1 smsa więcej na WOŚP).

Edited by buggeer

buggeer - Zapomniałem, że można klikać tam na gry, żeby zobaczyć ich opis... Dzięki smile_prosty.gif

Zestaw kupiony. A miałem kupić TW II GOTY...

Na allegro ktoś sprzedaje jedną paczkę z all grami za 15 zł, jeżeli ktoś nie ma tych 6.13$ na paypal to się opłaca kupić, bo wychodzi taniej ( ale może być kradzione ).

TTTr96 - jeżeli teraz zapłaciłem powyżej tej średniej i coś zostanie dodane za tydzień to i ja to dostanę?

- specjalnie to zmienią przy tym wydaniu :D

Edited by Thuldumar

Kurde paczka kusi, a ja jak zwykle jestem wypłukany. Jestem ciekaw co dodadzą jako bonus za tydzień. Jakoś nie wiem czemu, ale przewiduję, że dadzą tego HIB-a, gdzie był pierwszy raz The Bidding of Issac.

(...)

TTTr96 - jeżeli teraz zapłaciłem powyżej tej średniej i coś zostanie dodane za tydzień to i ja to dostanę?

Każdy kto teraz kupił, dostanie dodatek, który prawdopodobnie dojdzie za tydzień. Czyli jak ktoś wpłacił 1$ to dostanie dodatek włącznie z kluczami Steam. Przynajmniej zawsze tak było. smile_prosty.gif

Edited by TTTr96

www.gamessale.pl

Gorąco zapraszam na Games Sale. Znajdziecie tutaj zbiór promocji z kilku najpopularniejszych sklepów m. in. Steam, Origin, Muve, GoG. Strona jest świeżutka, więc na razie wpisów jest nie wiele, ale kilka ciekawych informacji na pewno znajdziecie.

Mialem zamiar kupic HIB 7 ale wygralem juz Shanka 2, a praktycznie tylko on mnie interesowal. Niech ktorys z nabywcow wypowie sie o reszcie pakietu :)

Zaczęły się świąteczne promocje steam. Dzisiaj z ciekawszych to mirrors edge za 2,5 euro i serie Borderlands, Hitman i Prince of Persia. Niestety nie widzę żadnych achievementów, zbierania węgielków, ani nic w tym stylu. Szkoda bo zeszłoroczna akcja bardzo mi się podobała

• Upvote 1

Ale dziś na razie szałowych ofert ze świecą szukać. Przynajmniej dla mnie. Jak się nie trafi 75% na Walking Dead, to liczę jeszcze na 50% na Originie, bo jest 25.12 w kalendarzyku.

Złodzieje, pewnie znów ich promocje mnie naciągną na każdą fajna grę i znów postanowiłem, że kupie tylko: Wiedzmina 2, Saints Row: The Third i Spec Ops: The Line, ale kurde skusze się dziś na Batmana AC (choć AA kupiłem pół roku temu i jeszcze nie przeszedłem).

• Upvote 1

A jest w tym roku zbieranie węgielków , darmowych gier itp. za osiągnięcia ? Nie mogę załadować tej strony.

Jest głosowanie na następną promocję i "odznaczenia Świątecznej Wyprzedaży!"

Świąteczna Wyprzedaż Steam 2012

Wykonaj 4 z 6 zadań podczas Świątecznej Wyprzedaży, aby otrzymać odznaczenie Wyprzedaży Świątecznej 2012.</p>

Winter2012_Vote5_off.png

Mój głos się liczy

Uczestnicz w przynajmniej 5 głosowaniach na Wybór Społeczności

Winter2012_Vote15_off.png

Decyzja elektoratu

Uczestnicz w przynajmniej 15 głosowaniach na Wybór Społeczności

Winter2012_UseMobileClient_off.png

Wycieczka na zakupy

Zaloguj się na platformę Steam poprzez klienta na urządzenia mobilne

Winter2012_BuyGameOnSale_off.png

To się opłaca!

Kup grę, dodatek DLC lub paczkę gier znajdującą się aktualnie w promocji

Winter2012_BuyGift_off.png

Duch świąt

Wyślij prezent na platformie Steam

Winter2012_WishlistWith10Items_on.png

Lepiej się upewnić

No dobrze , ale czy są za wypełnienie tych zadań jakieś nagrody ? Zastanawiam się nad kupnem dla kolegi Cs 1.6 a dla siebie CS:GO , ale jeszcze się wstrzymam bo może będzie taniej.

@up

Ale z tego co wiem to nie możesz wygrywać gier jak w zeszłym roku itd. A szkoda. Może jeszcze coś dodadzą - kto wie. ;)

Edited by Bodder