Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

@Thuldumar

"Dungeon Defenders and all its DLC are unlocked by paying over the average price for a bundle." - przecież to jest w opisie smile_prosty.gif

Edit:

Standardowo zachęcam wszystkich przekazujących cokolwiek na charity do wybierania EFF. To jedyna organizacja pojawiająca się w HIB, której działania mają jakikolwiek wpływ na Polskę i Polaków - byli jednymi z pierwszych mówiących głośno o ACTA i nadal zajmują się tego typu problemami.

Za to Child's Play zajmuje się fundowaniem konsol amerykańskim dzieciom (nie, żeby na to nie zasługiwały, ale bardziej dużo patriotyczne będzie już wysłanie 1 smsa więcej na WOŚP).

Edytowano przez buggeer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buggeer - Zapomniałem, że można klikać tam na gry, żeby zobaczyć ich opis... Dzięki smile_prosty.gif

Zestaw kupiony. A miałem kupić TW II GOTY...

Na allegro ktoś sprzedaje jedną paczkę z all grami za 15 zł, jeżeli ktoś nie ma tych 6.13$ na paypal to się opłaca kupić, bo wychodzi taniej ( ale może być kradzione ).

TTTr96 - jeżeli teraz zapłaciłem powyżej tej średniej i coś zostanie dodane za tydzień to i ja to dostanę?

- specjalnie to zmienią przy tym wydaniu :D

Edytowano przez Thuldumar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde paczka kusi, a ja jak zwykle jestem wypłukany. Jestem ciekaw co dodadzą jako bonus za tydzień. Jakoś nie wiem czemu, ale przewiduję, że dadzą tego HIB-a, gdzie był pierwszy raz The Bidding of Issac.

(...)

TTTr96 - jeżeli teraz zapłaciłem powyżej tej średniej i coś zostanie dodane za tydzień to i ja to dostanę?

Każdy kto teraz kupił, dostanie dodatek, który prawdopodobnie dojdzie za tydzień. Czyli jak ktoś wpłacił 1$ to dostanie dodatek włącznie z kluczami Steam. Przynajmniej zawsze tak było. smile_prosty.gif

Edytowano przez TTTr96
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.gamessale.pl

Gorąco zapraszam na Games Sale. Znajdziecie tutaj zbiór promocji z kilku najpopularniejszych sklepów m. in. Steam, Origin, Muve, GoG. Strona jest świeżutka, więc na razie wpisów jest nie wiele, ale kilka ciekawych informacji na pewno znajdziecie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczęły się świąteczne promocje steam. Dzisiaj z ciekawszych to mirrors edge za 2,5 euro i serie Borderlands, Hitman i Prince of Persia. Niestety nie widzę żadnych achievementów, zbierania węgielków, ani nic w tym stylu. Szkoda bo zeszłoroczna akcja bardzo mi się podobała

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złodzieje, pewnie znów ich promocje mnie naciągną na każdą fajna grę i znów postanowiłem, że kupie tylko: Wiedzmina 2, Saints Row: The Third i Spec Ops: The Line, ale kurde skusze się dziś na Batmana AC (choć AA kupiłem pół roku temu i jeszcze nie przeszedłem).

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...