Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Pokusił się ktoś o przejrzenie tych ~1600 ofert na Steamie? Bo ja je właśnie przeglądam i oprócz sporej liczby indyków (m. in. World of Goo, Garry's Mod, Trauma, Your Doodles are Bugged!, Toki Tori) sporo ciekawych gierek jest przecenionych o 75%, nie tylko oferty dnia - np. gry z serii Unreal, seria Commandos, seria Broken Sword, Helldorado (-80% - 1,79?), Nexus - The Jupiter Incident, Children of the Nile, z takich mniej hitowych - Evil Genius, Aliens versus Predator Classic 2000 (0,74?), Judge Dredd: Dredd vs. Death, Penny Arcade Adventures: Precipice of Darkness (szczerze nie polecam), seria Alien Shooter. Choć od strony 20 wzwyż ciężko o coś przecenionego powyżej 50% (DLC do Magicki, gier Paradoxu, Civilization V czy King Arthur ciężko nazwać okazją, jeśli same gry są przecenione podobnie).

I znalazłem dwie ciekawostki: Serious Sam: The Random Encounter i Two Worlds II Castle Defense (Polanie III? żartuję oczywiście :)).

Swoją drogą wie ktoś, czy Worms (ten najstarszy) ze Steama działa z dźwiękiem na współczesnych komputerach (XP/Vista/7), niezbyt jestem chętny ryzykować te 2,99??

I może mi ktoś powiedzieć, czy Sin ze Steama zawiera dodatek Wages of Sin?

A, i ID by się nie wygłupiało z Wolfem3D za 2,49? albo Doomem za 4,99...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz troche zaluje, ze nie wzialem Fallouta New Vegas czekajac na cos lepszego. To sie nie doczekalem. Ale Portal 2 wpadl (swietny jest!) wiec nie bede az tak narzekal :P

Chociaz Dead Space 2 calkiem niezla ma cene ale chyba poczekam jeszcze az bedzie za 4,99 ;)

Edytowano przez tomekk90
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się oferta podoba, ale mam pytanie o PSC. Kupiłem 3 kody w czwartek. Mam jeszcze jeden cały kod i resztki na drugim (trzeci już wykorzystany).

Pytanie jest takie: czy mogę zatrzymać sobie ten kod na grudzień i w grudniu z niego skorzystać (no i oczywiście czy będzie pełna suma na kodzie), czy też muszę teraz poużywać, bo w grudniu będę miał mniej kasy, niż teraz jest na tym kodzie?

Czytałem, że ściągają opłaty po 12 miesiącach, a czy wcześniej też?

Edytowano przez Exclusive
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam do was pytanie

jakie gry wziąć?

na paysafe zostało 15,09 zł ale mogę ew. dokupić jutro jedną 20 zł

upatrzyłem sobie

garrys mod

caster 0,8 E

section 8 prejuice 3,24 E

ss the random encounter 1,99 E

hydrophobia phropecy 2,38 E

the binding of issac 2,49 E

cthulu saves the world 0,8 E

toki tori 1,12 E

i fluid 1,25 E

to kilka takich gierek co sobie wypatrzyłem

możecie polecać inne ale w miarę łatwe bo nie lubię się flustrować przy grze

jeżeli jakieś gry z tych co wymieniłem są trudne to mówcie bo nigdy w nie nie rałe i nie wiem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie polecam 'Toki Tori' - groszowe sprawy, a to niezły trening dla mózgownicy. 'Section 8: Prejudice' kupowałem latem za dużo większe pieniadze, a już wtedy się opłacało. Teraz brać tym bardziej, miła strzelanka, zwłaszcza w sieci - im więcej znajomych na Steamie ma, tym lepiej.

Dzisiejszy dzień srogo mnie rozczarował, bo nie znalazłem dla siebie żadnej epickiej oferty. Po części dlatego, że najciekawsze oferty to gry, które już posiadam, jak chociażby wspominane 'Section 8: Prejudice'. Z kolei 'Dead Space 2' bardziej opłaca się nabyć na Origin, gdzie kosztuje 24,90 zł, a wersja Steamowa i tak nie posiada osiągnięć. NA PSC mam jeszcze niecałe 40 zł zatem rozejrzę się za ofertami, które nie są pozycjonowane i z nich sobie coś wybiorę. Niestety, nie doczekałem się Magicki, Orange Boxa, ani From Dusta :/ Mam nadzieję, że pod koniec roku będzie znowu epickie promo i nasze portfele będą znowu oskubane do podszewki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech... Odłożyłem na bok New Vegas z Old World Blues mimo tego, że miałem je w koszyku licząc na coś na co z większą chęcią przeznaczę 7,5? i dziś tego żałuję. ;d Wyrwałem tylko Limbo, a liczyłem, że znajdę jeszcze jakąś bombę. Trzeba było brać NV jak miałem okazję. :\

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech... Odłożyłem na bok New Vegas z Old World Blues mimo tego, że miałem je w koszyku licząc na coś na co z większą chęcią przeznaczę 7,5? i dziś tego żałuję. ;d Wyrwałem tylko Limbo, a liczyłem, że znajdę jeszcze jakąś bombę. Trzeba było brać NV jak miałem okazję. :\

Zrobiłem podobnie - wrzuciłem Wieśka 1 do koszyka, ale stwierdziłem kilka minut przed 19.00, że może jakieś lepsze okazje się trafią. Teraz oczywiście żałuję.

W sumie nabyłem tylko Serious Sam HD: Double Pack. No cóż, liczyłem na Brink <= 5?...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego kupując na wyprzedażach Steam'owych radzę się kierować zasadą: "pierwsza myśl zawsze najlepsza". I mówię to z własnego doświadczenia - rok temu był na świątecznej wyprzedaży Puzzle Quest 2 z rabatem bodajże "-33%". Pomyślałem wtedy sobie "ee, lepiej poczekam - pewnie za kilka dni będzie większa obniżka". I co? Cena wróciła do swojej pierwotnej postaci, wogóle nie zmieniła się w ciągu całego roku, a ja ciągle sobie czekam na Puzzle Quest 2 w jakiejś promocji...

[DOPISEK]

Do Buggeer:

Dzięki za linka. Jak ja tego szukałem w takiej cenie :) .

Również dziękuję za zwrócenie uwagi na ten błąd. Aż sobie pana Miodka posłuchałem, żeby się upewnić, że masz rację ;) .

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście odradzam Section 8: Prejudice. Interesujący jest tylko tryb kooperacji. Ewentualnie kampania. Niestety to gra na krótką metę. Kupiłem jakiś czas temu w promocji i po tygodniu serwery były praktycznie puste aż do późnego wieczora.

@DOWN:

Mogę polecić:

garrys mod

ss the random encounter 1,99 E

hydrophobia phropecy 2,38 E

the binding of issac 2,49 E

toki tori 1,12 E

W inne nie grałem. BTW. Znaczek EURO (?) robi się poprzez prawy ALT+U :)

---

Renegade Ops w okolicach 3?.

http://www.gamersgate.com/DDB-ROPS4P/reneg...t-2-free-bundle

Kupujesz dwie gry, dostajesz dwie gratis.

Jeżeli ktoś by zbierał ludzi na tego Renegade Opsa to ja się piszę! Proszę tylko o info ;)

Edytowano przez pi1erQ
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie rozczarowały dwa ostatnie dni :/ . Ale i tak zbiory dobre były.

Portal 2, Orcs Must Die, Fallout New Vegas, GTA IV i Monkey Island to całkiem niezła kolekcja jak na te kilka dni :) .

PS. Ktoś wie kiedy Steam organizuje podobne promocję? Chcę się na nie przygotować finansowo :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...