Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Pankamilek, no jak to nie jest grą dla samotników? Ja tam kupiłem z kumplem Magickę Complete kilka miechów temu, ale on jeszcze nie ma sprawnego PC i musiałem sam grać. Przeszedłem grę 2 razy, robiąc wszystkie osiągnięcia z singleplayera :)

Może i we wspólnej grze jest łatwiej, ale samotnie to też frajda.

Co do pakietu, to ja bym się zastanowił. Poprzednio było 75% upustu, więc albo czekać na sobotę-niedzielę, albo do grudnia (bo pewnie wtedy z okazji wyjścia nowego DLC może być spora przecena, oczywiście o ile to DLC fabularne wyjdzie).

Edytowano przez Exclusive
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kolejna partia promocji, tym razem już nie powalająca mnie na kolana. Jedynie Fallout New Vegas za 5 euro jest dobrą propozycją. Jedyne co zauważyłem, to ostatnie gry jakie kupiłem, teraz są na jeszcze większej promocji - Fallout NV 5 euro, kupiłem za 10, Portal 2 był za 7 euro, kupiłem za 11 :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dzień promocji i kolejne hity:

Total War: Mega Pack, czyli Medieval II + Rome + Empire + Napoleon i do tego każda pozycja ze wszystkimi dodatkami / DLC za ?12.49, czyli około 57 złotych - dla tych, co się jeszcze nie zapoznali z tymi tytułami, a chcą "liznąć" tą wspaniałą serię, to niezły interes. Oczywiście wersje polskie do wyboru :) .

Link: http://store.steampowered.com/sub/11657/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś, czy New Vegas w przecenionej wersji posiada polskie napisy? W karcie produktu nie ma naszego języka, ale nigdy nie wiadomo, czy chodzi im jeno o dubbing. Chcę być pewny na 100%, bo w sumie ta oferta mnie najbardziej interesuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym nikomu F:NV nie polecał. Nie wiadomo, czy wszystkie DLC pojawią się w Polsce. Niedługo pojawi się Ultimate Edition, więc tym bardziej szkoda kupować teraz.

@Yaper

Przecież jest wielgachny napis o polskim języku w naszym regionie...

Edytowano przez buggeer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś, czy New Vegas w przecenionej wersji posiada polskie napisy? W karcie produktu nie ma naszego języka, ale nigdy nie wiadomo, czy chodzi im jeno o dubbing. Chcę być pewny na 100%, bo w sumie ta oferta mnie najbardziej interesuje.

Pozwole sobie wkleic tekst ze steama z karty o New Vegas: "Uwaga: W twoim regionie wspierane są następujące języki: angielski, polski, rosyjski i czeski. " :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie chcę kupić DLC do NV to wyskakuje mi błąd, iż muszę posiadać inny produkt. PRzecież mam jużNV, więc zwalam to na karb przeładowanych serwerów, niemniej trochę to idiotyczne.

Na Steam są dwie wersje F:NV. Może masz podstawkę z gifta/allegro/gamersgate?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, doczytałem tą adnotację o wspieraniu PL i jestem zadowolony. Umieszczono ją po prostu w innym miejscu, a ja odruchową patrzę na bok, gdzie jest generalne info.

Co do pudełkowego 'New Vegas' to nie wspiera ono DLC kupowanych na Steamie - efekt umowy z Cenegą/1C.

IMO za ok. 20 zł jak najbardziej się opłaca, bo w pudełku stoi u nas za ok. 70 zł, a GOTY będzie kosztowało min. 99 zł, a jeśli komuś pilnie nie zależy na DLC to wiele nie straci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie chcę kupić DLC do NV to wyskakuje mi błąd, iż muszę posiadać inny produkt. PRzecież mam jużNV, więc zwalam to na karb przeładowanych serwerów, niemniej trochę to idiotyczne.

Na Steam są dwie wersje F:NV. Może masz podstawkę z gifta/allegro/gamersgate?

Nie kupiłem grę kilka miesięcy temu w przecenie, była chyba po 15 euro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak to będzie ostatecznie, żeby nie zaśmiecać wątku. DLC działają z polską pudełkową, czy nie? Czytałem już tyle opinii, że sam nie wiem...

Jeśli wersja pudełkowa wymaga STEAM-a do gry, to tak, DLC będą działać, ale jeśli kupiłeś grę normalna, która go nie wymaga to zapomnij. No chyba że da się dodać go do biblioteki STEAM, nie wiem jednak jak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z DLC do Fallout NV jest tak: Na Steam paczki DLC: Gun Runners? Arsenal? i Courier?s Stash? są niedostępne w Polsce i reszcie Centralnej/Wschodniej Europy. Nie ważne, czy kupiło się grę w pudełku czy też nie. Tak samo jest z Lonesome Road.

Jedyny sposób, by je kupić, to kupno ZARÓWNO podstawki jak i DLC z zachodu jako gift lub czekanie na GOTY.

rumbur się popisał generalną zasadą nie wiedząc, że są od niej wyjątki i... narażając innych na zmarnowanie kasy.

Edytowano przez buggeer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...