Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Renegade Ops w okolicach 3?.

http://www.gamersgate.com/DDB-ROPS4P/reneg...t-2-free-bundle

Kupujesz dwie gry, dostajesz dwie gratis.

Jeżeli ktoś by zbierał ludzi na tego Renegade Opsa to ja się piszę! Proszę tylko o info ;)

Jestem chętny na tego 'Renegade Opsa'. Tak się składa, że na PSC zostało mi jakieś 20 zł, zatem idealnie dam radę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam jeszcze nad Demolition Inc., grał ktoś? Wiem, że jest demo, właśni mi się ściąga, z prędkością nie przekraczającą w szczytowych momentach 40KB/s :/ (to <5% możliwości mojego łącza). Zmiana regionu nic nie da, bo równolegle Steam mi coś jeszcze ściąga z w miarę normalną prędkością, więc to nie tu tkwi problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO to bierz Toki Tori i tyle :) Bardzo fajna gra, którą miło mi się przechodziło. Poziomy są i proste i trudne, więc gra idealna do treningu mózgu. Możesz też wstrzymać się z kupowaniem i poczekać na grudzień na kolejne promocje (chyba na mikołajki powinno też coś być).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renegade Ops w okolicach 3?.

http://www.gamersgate.com/DDB-ROPS4P/reneg...t-2-free-bundle

Kupujesz dwie gry, dostajesz dwie gratis.

Jeżeli ktoś by zbierał ludzi na tego Renegade Opsa to ja się piszę! Proszę tylko o info ;)

Jestem chętny na tego 'Renegade Opsa'. Tak się składa, że na PSC zostało mi jakieś 20 zł, zatem idealnie dam radę.

Jeszcze dwie osoby potrzebne w tym ktoś kto zapłaci. No panowie, ktoś chętny na taniego Renegade Opsa? Zostało tylko 14h!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas leci, a szkoda, żeby zmarnowała się taka okazja na 'Renegade Opsa'. W steamowej wyprzedaży był, ale po nieco za wysokiej cenie i z bólem serca musiałem spasować - tutaj można wyrwać za lekko ponad 3 euro, no ludzie?! W ostateczności mogę kupić pakiet, ale zainteresowani muszą mi wcześniej przelać pieniądze na konto, bo po weekendzie zostały mi grosze i na cały pakiet niestety nie wystarczy :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech... Odłożyłem na bok New Vegas z Old World Blues mimo tego, że miałem je w koszyku licząc na coś na co z większą chęcią przeznaczę 7,5? i dziś tego żałuję. ;d Wyrwałem tylko Limbo, a liczyłem, że znajdę jeszcze jakąś bombę. Trzeba było brać NV jak miałem okazję. :\

Hehe a ja się nawet przez chwilę nie wahałem i wziąłem komplet (plus The Tiny Bang Story) Nad Limbo też myślałem, ale poczekam na promocje na PSN'e (albo kolejną na Steam'e

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym IGN Prime jest coś nie tak. Wziąłem 7-dniowy trial za 0zł, dziś pobrali 62zł z karty, a wczoraj 15. Można coś z tym zrobić? Napisać do nich, że nie chcę dalej korzystać czy coś?

EDIT/

http://screenshooter.net/3131327/hguflwx Pobierają kwartalną opłatę od razu po zakończeniu okresu próbnego. Dzięki wielkie.

I tak spróbuję napisać, tylko na jaki adres?

Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...