Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Na stronie Fanatical za około 25zł przez 7 dni można nabyć zestaw Star Wars Unleashed Bundle w skład, którego wchodzi bardzo dobry STAR WARS – The Force Unleashed Ultimate Sith Edition oraz klasyki Jedi Outcast II, Jedi Academy i dwie części Knights of The Old Republic.

The Deus Ex Collection do zgarnięcia na steamie za 38,41zł. W skład wchodzą wszystkie gry z tej serii od klasyków po najnowsze Mankind Divided. Jeśli ktoś nie ma co ze sobą zrobić czekając na Cyberpunk 2077 to jest to dobre rozwiązanie :D. Samą najnowszą odsłonę (Mankind Divided) można zgarnąć za 16,04zl.

• Upvote 1

Na Steamie można za darmo zagrać w pierwszy poziom gry Hitman 2. Jeśli ktoś wacha się z zakupem to dobra okazja by sprawdzić czy warto kupić pełną wersję. Natomiast na gamivo można zgarnąć Injustice 2 za 18,87 zł po wpisaniu kodu zniżkowego INJ2GAMIVO.  Jeśli płaci się przez paypal to nie ma dodatkowo prowizji za płatność.

Edytowano przez Arlekin

LEGO: The Hobbit za 39 groszy do dostania na GAMIVO. Do ceny zakupu doliczyć trzeba koszty prowizji za płatność. Oferta ważna jeszcze około 28 godzin lub do wyczerpania zapasów.

Na Originie rozpoczęła się wyprzedaż, do zgarnięcia m.in. Way Out za niecałe 72 zł, Burnout Paradise Remastered za niecałe 35 zł, Star War Battlefront 2 niecałe 24 zł, pełna lista przecenionych tytułów pod tym linkiem - https://gg.deals/pl/deals/?dealsDate=last24h&onlyBestDeal=1&sort=title&store=5.

W Humble Bundle za darmo GRID 2 z dodatkowymi trasami

Dla zainteresowanych moje kody bo zapomniałem że grę już mam :cat2: (podebrałem tylko jeden zestaw tras)
GRID 2 - 47MPM-9RVHE-07A4F
Spa-Francorchamps Track Pack - 4FAMZ-3JIEG-JPKRD

Edytowano przez Despero23
  • Upvote 1

Ja swój egzemplarz Grid 2 przygarnąłem, chociaż trzeba było poczekać, bo serwery Humble Bundle wolno działały. Na Steamie jest weekend Segi, warto rzucić okiem na oferty, a są to m.in. Bayonetta 21,49, Vanquish 21,49, Castle of Illusion 13,49, Sonic Mania 29,23.

• Upvote 1

Na cdkeys promocja na różne gry PC. Między innymi Metal Gear Solid V: The Phantom Pain i  Call of Duty Infinity Warfare po 12.89 zł.

@Arlekin Oferta już nieaktualna, ludzie wszystko wykupili. A jeśli chodzi o ciekawe oferty na Steamie, pierwsze cztery odsłony serii Monkey Island w pakiecie za niecałe 42 zł. I nie narzekać, że po angielsku, bo po sieci hulają fanowskie spolszczenia do nich. Sam przyznam, że skusiłem się na taki zestaw.

Ponownie Huble Bundle. Za darmo tym razem pierwszoosobowy symulator spacerowicza/przygodówka w klimacie sci-fi Tacoma. Wersja DRM-Free (kolekcjonerzy gier Steam smuteczek ;( )

Na gogu rozpoczęła się wiosenka wyprzedaż, warto zwrócić okazję na błyskawiczne okazję, bo w nich m.in. Hellblade Senua's  Sacriface 43,29, Dragon's Dogma 25,09, Ceasar 3 14,79.

@Despero23

Co do Tacomy, tu nie ma co się dziwić, że nie Steam. Dużo wydawców ucieka z tej platformy, Epic pięknie się rozwija, podpisał umowę z Humble Bundle na sprzedaż kluczy, a poza tym ogłoszenie, że gry Quantuum Dream trafią na ich platformę plus parę ciekawych gier na wyłączność to już nie lewy sierpowy, ale nokauty z efektem parokrotnego padnięcia na deski. 

PS. Oxenfree do pobrania z Epic Games Store, ja swoją kopię mam już z gog, następnym tytułem za darmochę będzie The Witness (gra autorstwa twórcy Braid).

Edytowano przez goliat

19 hours ago, Despero23 said:

Ponownie Huble Bundle. Za darmo tym razem pierwszoosobowy symulator spacerowicza/przygodówka w klimacie sci-fi Tacoma.

Ten tytul dobrze ukazuje, jak poszczegolne gaming magi moga sie roznic w odbiorze gry. :-]

Ponizej widok pogladowy (tekst nieczytelny celowo, by sie nie narazac) recenzji gry Tacoma z mego ulubionego (niestety anulowanego) magazynu - GamesTM, w ktorym wystawiono grze najwyzsza ocene (posrod tych magow, ktore czytuje).

2SAtm.png

Oceny z magow, ktore czytuje:

2SAtq.png2SAto.png2SAtp.png2SAtk.png

CDA tym tytulem jakby "wzgardzil". :-]

Edytowano przez Coenn

Prawdziwa gratka dla tych, którym marzy się powrót do jednego z największych klasyków gatunku rpg ale brakuje im motywacji. Tylko dzisiaj można na stronie Bethesdy dostać za darmo Morrowind w wersji GOTY. Wystarczy zalogować się (lub zarejestrować w wypadku braku konta) i skorzystać z kodu TES25TH-MORROWIND .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.