Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Darmowy okres gier ciągle trwa, tym razem:

- Untold Stories w Epic Games Store, następna darmówka to Rime

- w Humble Bundle Guacamelee

- Uplay daję Steep

Co do wyprzedaży, na Epic Games Store, gdzie nikt nie kupuję gier:tongue: trwa wyprzedaż, z ciekawszych okazji:

- Heavy Rain i Beyond Two Souls po 29 zł

- Metro Last Light Redux 17,99 zł

- Shadow Complex Remastered 8,74 zł

- Subnautica Below Zero Wczesny Dostęp 31,99 zł

- Phoenix Point 99 zł

- Outward 73,60 zł

- Metro Exodus 116,75 zł

- World War Z 29,82 zł

- Detroit Become Human 99 zł

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja na gry 2K w serwisie 2game. Z ciekawszych ofert : Bioshock The Collection (w skład, którego wchodzą zremasterowane dwie "podwodne" odsłony oraz Infinite razem z dodatkami) za około 35zł, w podobnej cenie XCOM 2 a pierwsza cześć w wersji Complete Edition już poniżej 20zł. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z okazji targów E3 Ubisoft rozpoczął wyprzedaż na Uplay, oprócz tego na Steamie można dostać za neicałe 27 zł Borderlands Handsome Collection, w skład kórego wchodzi Borderlands 2 ze wszystkimi DLC + Borderlands: The Presequel.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klucz na Steam gry  Beholder w Gamersgate za 4,26 zł czyli w cenie dużej butelki coli ;) (ewentualnie na GOGu za 6,19), a mimo że gra nie wielka to posiada przytłaczający klimat państwa totalitarnego. Jesteśmy zarządcą budynku i "dbamy" o mieszkańców. Możemy im pomagać lub pisać donosy, po których "tajemniczo znikają". Cena niewielka, a kilka godzin zabawy dostarczy, a i od coli zdrowsza.

Pierwsza Mafia za 2,49 euro, czyli około 10 zł w Humble Store. Jedynie póki co pisze że brakło kluczy, ale gdy doidzie nowa transza to będą wysyłać. Klucz Steam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@goliat

Dzięki za info o Toonstruck :).

 

DLH.net rzekomo* rozdaje klucze na Guacamelee! Super Turbo Championship Edition.

 

* - nie mam jak sprawdzić, od miesięcy nie mogę na swoje konto tam wbić (zbanowali mnie za AdBlocka?), mail z linkiem do resetu hasła nie dochodzi, z administracją strony kontaktu nie ma, ogólnie strona coś mi zalatuje od jakiegoś czasu (pisałem o tych niepewnych moim zdaniem kluczach do W10Pro za 19,99€ od nich), więc generalnie zalecam ostrożność (żal mi dlh bo to zasłużona "marka"...).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W serwisie Gamivo do dorwania seria Stalker w postaci kodu na gog za 7,62 zł. 

A z najciekawszych moim zdaniem tytułów, które warto kupić na wyprzedaży Steam to:

- Age of Empires 2 HD - 17,99 zł

- Age of Empires 3 Complete Collection - 35,74 zł

- Apotheon - 13,49 zł

- Broken Age - 8,09 zł

- Castle of Illusion - 13,49 zł

- Darksiders 3 - 73,09 zł (chociaż warto zauważyć, że na gamivo można dorwać gifta Steam za około 68 zł)

- Day of Tentacle Remastered - 8,09 zł

- Dead Rising - 25,20 zł

- Deus Ex: Mankind Divided Deluxe Edition (wersja ze wszystkimi DLC) - 29, 78 zł

- Galaxy on Fire II - 8,98 zł

- Guilty Gear Xrd -Sign- - 21,59 zł

- Halo Wars: Definitive Edition - 29,99 zł

- Killer Instinct - 35,74 zł

- Lara Croft and the Guardian of Light - 5,39 zł

- Lara Croft and Temple of Osiris - 10,79 zł

- Life is Strange: Before the Storm -  18,29 zł

- SOULCALIBUR VI - 82,46 zł

- South Park: The Fractured But Whole - 24,99 zł

- The Talos Principle - 21,44 zł

- Thief (2014) - 18,75 zł

A co do samej wyprzedaży na Steam, ceny muszę przyznać, że są kijowe, jeśli się je zestawi z inny platformami, jak Origin, Gog, Uplay, czy też ostatnio Epic Games Store. Jeśli macie jakiś tytuł na liście życzeń Valve radzę sprawdzić w serwisie Gamivo lub CD Keys, czy nie mają tego taniej, bo w wielu przypadkach tak jest. Jak dla mnie najlepszą wyprzedaż na Steam ma Square Enix, chociaż pewne jego tytuły można znaleźć taniej choćby w gamivo lub cdkeys.

Jeśli ktoś lubi izometryczne RPG-i w stylu Baldura to zapraszam na goga, tam są obniżki cen gier ze świata Zapomnianych Krain. Tytuły ze stajni Ubisoftu polecam kupować już na samym Uplayu, można zastosować kod na 20% zniżki, którego można użyć podczas różnego rodzaju promocji. A jeśli chodzi o wyprzedaże w tym roku to muszę szczerze przyznać, że Gog i Epic oraz Origin mają lepsze wtedy ceny niż Valve

A sama wyprzedaż Steam rozczarowała mnie, dobrze, że główna strona wyprzedaży jest bardziej minimalistyczna, ale nie ma już kart do kolekcji. Poza tym niektóre tytuły nie biorą udział w wyprzedaży, chociaż wcześniej pojawiały się na niej regularnie, np. Alien Isolation, Bulletstorm: Full Clip Edition, Castlevania: Lords of Shadow 2, Civilization V, Deadly Premonition, Dear or Alive 5: Last Round, Devil May Cry HD Collection, NieR Automata, Metal Gear Solid V Ground Zeros i Phantom Pain, kilka tytułów ze stajni Koei Tecmo. W dodatku w przypadku niektórych tytułów ceny na poprzednich promocjach były niższe, więc ktoś tu sobie leci czasami w kulki, przykłady - Arx Fatalis - 9,99 (wcześniej można go było go dorwać za niecałą piątkę), Final Fantasy X i XII wcześniej były przecenione nawet o połowę, teraz to tylko 20%, w dodatku jakoś obniżek w przypadku pewnych tytułów jest mocno dyskusyjna, jak np. Wolfenstein 2: New Collossus w wersji podstawowej kosztuję prawie 87 zł,  zaś w cdkeys bez problemu można znaleźć klucz ponad 30 zł tańszy. 

Jak dla mnie najsłabsza wyprzedaż w historii Valve. 

 

 

 

Edytowano przez goliat
  • Like 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do listy @goliat dodałbym jeszcze:

- 60 seconds! - 2.99

- Just Cause 3 - 11,10 / XXL Edition ze wszystkimi DLC - 28,25

- Postal 2 - 3,59 / z dodatkiem Lost Paradise - 7,40

- Rise of the Tomb  Rider - 32,34

- Sleeping Dogs DE - 7,50

- Valve Complete Pack (wszystkie gry od Valve) - 39,86

I to racja, że nie poszaleli, ale tak jest chyba od roku lub dwóch. Widać tu olewkę, wyprzedaże robią bo taka tradycja, a brakuje trochę szaleństwa. Co dziwne, bo przecież Epic depcze po piętach Valve i jeszcze są sklepy odsprzedające klucze taniej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Despero23

O ile podstawowa cena Just Cause 3 jest na Steamie atrakcyjna to już wersję XXL taniej można dorwać na cd keys za 21,99 lub gamivo 17 zł. Co do Rise of Tomb Raider, bardziej opłaca się nabyć wersję 20th Anniversary Edition za 26,33 zł w gamivo.

A samo Valve zaczyna coraz mniej poważnie podchodzić do wyprzedaży, wystarczy popatrzyć, jak robi to gog, nierzadko można w nich zdobyć darmowe gry, a w dodatku różnice w cenach są nawet w tym okresie o połowę niższe na korzyść goga, nie mówiąc o polskich wersjach danej gry. Ja sam ostatnio bardziej spoglądam w kierunku polskiego sklepu niż Steama, bo warto zauważyć, że podczas ostatnich wyprzedaży po wydaniu określonej kwoty dostawało się za darmo w postaci kodu gry Everspace oraz Fantasy General, w międzyczasie chapnąć można było za darmo Toonstruck, Obduction, Soma, Full Throttle Remastered i to tylko wszystko w okresie dwóch ostatnich wyprzedaży.

A co do Epic Games Store, dużo się tam dzieję ostatnio. Pojawiło się tam pecetowe demo Beyond Two Souls, Last Day of June za friko, zaś następną darmówką będzie Overcooked. 

Edytowano przez goliat
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...