Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

W sklepie sferis.pl sporo promocji na gry cyfrowe, większość to steam - LINK "POPULARNE"

Połączyli się z gram.pl, więc większość gier z ich sklepu. 

M.in -  Cities: Skylines - Deluxe Edition  33 złzł/ na steam 143 zł

Gothic II Gold Edition lub Gothic 3 - 7,48 zł / na steam 40 zł

Painkiller Overdose - 5 zł / na steam 20 zł

Wiadomo, nie są to najnowsze gry, ale może komuś brakuje do kolekcji na steam. 265 tytułów na przecenie.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na gogu wyprzedaż z okazji 10 - lecia istnienia serwisu. Poza tym można zagłosować na darmową grę, do wyboru Shadow Warrior 2, Superhot oraz Firewatch. Warto zauważyć, że do oferty tego sklepu dołączono gry z serii Soldier of Fortune (ach ta fizyka rozczłonkowania ciał na kawałki).

Edytowano przez goliat
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sklepie internetowym RTV Euro AGD jest roczna subskrypcja PS Plus za 180 zł. To nawet taniej niż w promocji w PS Store (192 zł), a porównaniu do standardowej ceny, 240 zł, to super tanio. 

A no i jest już sporo promocji na Black Friday, m.in. w PS Store właśnie i w sklepie Ubisoftu. Mi się spodobał Far Cry 4 za 30 zł, na którego od dawna polowałem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli na GOG-u ma się na liście życzeń jakąś grę Telltale Games, to warto sprawdzić maila i bibliotekę na GOG-u, bo istnieje duża szansa, że dostaniecie za friko którąś z nich. Ja na przykład miałem Batman - The Enemy Within na gogowskiej liście życzeń i dostałem ją jako prezent.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś serwisy dystrybucji cyfrowej szaleją z darmowymi grami, na Humble Bundle Lego Hobbit w formie kluczyka Steam, na gogu Full Throttle, zaś od jutra na Epic GameStore Subnautica do pobrania. Święta dla graczy przyszły do nich zdecydowanie wcześniej.

  • Thanks 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hitman 2 (2018) w dobrej cenie na cdkeys - nie zapomnijcie o kodzie zniżkowym, obecna cena to 88,29 zł.

A co do wyprzedaży w serwisie gog, radzę porównać ceny na Steamie i gogu, w wielu przypadkach polski serwis oferuję lepsze ceny. Przykłady to Zaginięcie Ethana Cartera, Psychonauts, Toonstruck, Prisoner of Ice, Shadow of Comet, Necrovision wraz z dodatkiem, prawie 20 tytułów usunąłem z listy życzeń z platformy Valve i dodałem trochę gier do whislist goga, bo Polacy dają atrakcyjniejsze ceny.

Edytowano przez goliat
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Byłoby dziwnie jakby było inaczej :). Ceny w złotówkach robią swoje, odpada kwestia kosztów przewalutowania (ostatnio jak sprawdzałem na PP, to ich kurs dolara był dokładnie 4 zł gdy oficjalny wg. NBP był 3,79, banki też zresztą nieźle łupią na konwersji walut), ja od czasu wprowadzenia na GOGu złotówek płacę tam cały czas kartą, żeby pośrednicy jak najmniej wzięli a GOG jak najwięcej :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...