Skocz do zawartości

ehazard72

Forumowicze
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna
 1. ehazard72

  Assassin's Creed (seria)

  Jak dla mnie najlepszą częścią Assassins Creed była, jest i będzie trylogia z Ezio Auditore czyli ACII, Brotherhood i Revelations ze względu na klimat i historie Ezia. Mimo, że Ubisoft zrobił wiele odsłon tej gry, które były lepsze lub grosze (bardzo lubię IV część Black Flag) żałuje do dziś, że nie mają one scenariusza i postaci jak w 2 części.
 2. Tak jak w opisie. Poszukuje starych gier, które kiedyś były w CD-Action jak np. (XIII, Psychotoxic, Stolen, Conflict Vietnam, Psi-Ops: The Mindgate Conspiracy itp.). Ogółem chodzi mi o gry, których nie można kupić w żadnej dystrybucji cyfrowej.
 3. ehazard72

  CD-Action 04/2019

  Ja niestety mimo, że uwielbiam CD-Action, to przestałem go kupować. Ostatnimi numerami jakie kupiłem były 3/18, 12/17 i 10/17. Z ostatnich pełnych wersji zadowolony byłem tylko z South Parka i gier z serii Assassins Creed (które mi się już przejadły). Niestety nowsze numery jakoś mnie nie przekonywały, żebym je kupił, nawet jak miały jakieś fajne recenzje lub artykuły. Czasami mam wrażenie, że jeszcze trochę i CD-Action podzieli losy reszty magazynów z grami i upadnie. Tęsknie za czasami, gdzie CD-Action rozdawał takie gry jak Dead to Rights II, Dead Island, Deus Ex'y, Fable, XIII, Bioshock, Gothiki czy Kroniki Riddicka.
 4. Podczas gry zdarza się że, kiedy poruszam myszką lub klikam klawiaturą postać nie reaguje (Myszka i klawiatura są sprawne, w innych grach nie mam z nimi problemu) lub się zacina np. idzie lub strzela non stop. Jedyne co moge zrobić to wyjść do menu jednak kiedy zminimalizuje gre przez kilkadziesiąt minut gra chodzi bez szwanku. Posiadam steamową wersję DOOM'a 3. P.S. Nie instalowałem żadnych patchy czy spolszczenia do tej gry.
 5. ehazard72

  Crusader Kings II nie działa

  Posiadam Crusader Kings II na steamie. Za każdym razem jak ją uruchomie, w czasie ładowania gra się zamyka
 6. zainstalowałem spolszczenie z tej strony. Początkowo miałem mały problem bo wyskakiwał mi błąd o wersji 1070 ale wystarczy przenieść na jakiś inny folder te pliki Arcanum.exe Arcanum4.dat Arcanum PATCH0 Arcanum.txt Sierra.inf SierraUp.cfg WorldEd.exe Zainstalować spolszczenie przenieść z powrotem pliki
 7. Niestety spolszczenie jest do wersji 1.0.7.0 a ja posiadam wersje 1.0.7.4
 8. Potrzebuje spolszczenia do gry Arcanum. Gre kupiłem wczoraj na steamie. Wersja gry 1.0.7.4
×