Jump to content

ehazard72

Forumowicze
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About ehazard72

 • Rank
  Goblin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Potrzebuje spolszczenia do steamowej wersji Arma II
 2. Kupiłem dzisiaj w wyprzedaży na steamie gre Splinter Cell Chaos Theory jednak gra jest po Angielsku. Czy można gdzieś jeszcze ściągnąć spolszczenie do tej gry?
 3. Po zrobieniu i zapaleniu kręgu kiedy muszę chronić króla Henselta, Geralt wykonuje polecenia z opóźnieniem. Kiedy chcę zrobić unik moja postać stoi i dopiero po paru sekundach robi unik. Tak samo jest z poruszaniem się, tylko walka mieczem chodzi normalnie. Sama gra chodzi bardzo płynnie na ultra. Czy to może być wina klawiatury? Gre mam z GOG'a a klawiatura to Mad Dog GK700 RGB.
 4. Potrzebuje tylko procesora do RX570 i płyty głównej. Reszta podzespołu jest dobra.
 5. Siema szukam dobrej karty graficznej do karty graficznej Asus ROG Strix Radeon RX 570 Gaming OC 8GB
 6. Szukam spolszczenia do gry Stardew Valley na steam'a.
 7. Szukam spolszczenia do gry Stardew Valley na steam'a.
 8. Szukam dobrego spolszczenia do obu części Amnesia'i (The Dark Descent i A Machine of Pigs)
 9. Mam problem z mikrofonem ponieważ jest cichy i bardzo słabo go słychać. Czy jest jakiś sposób żebym mógł go jakoś podgłośnić na win 10 ? Dodatkowo korzystam z karty dźwiękowej USB 7.1 Channel Sound kupionej na Allegro.
 10. Ogółem mam plan żeby sprzedać cały mój sprzęt i zainwestować w nowy komputer, bo boje się podmieniać tylko podzespoły do mojego RX570 i obudowy bo obawiam się, że po jakimś czasie wszystko się rozpadnie więc jak już wspomniałem wole zainwestować w jakiś nowszy sprzęt, bo będę miał gwarancje, że wytrzyma wiele lat.
 11. Potrzebuje porady do zakupu kompa za cenę max 3000 zł + obudowa za ok 100 zł. Pisałem już kiedyś w tej sprawie ale niestety mój cały sprzęt się powoli sypie,bo ma z 10 lat poza kartą, którą wymieniłem jakieś 1,5 roku. Sprzętu potrzebuje do codziennego użytku w tym gier.
 12. Potrzebuje klawiatury do codziennego użytku (w tym do gier) za cenę nie większą niż 100 zł. Musi to być klawiatura, w której klawisze nigdy się nie zetrą.
 13. Potrzebuje ładowarki Quick Charge 4.0 do telefonu Xiaomi Redmi Note 7 w niedużej cenie
 14. ehazard72

  XIII SPOLSZCZENIE

  Szukam spolszczenie do gry XIII w wersji 1.0 update. Gre zakupiłem na GOGU.
×
×
 • Create New...