Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Pudełkowy Borderlands nie jest SteamWorks.

Jeśli chodzi o instalowanie z pudełkowej wersji, do Steama, to ja z tego co wiem są różne problemy, Steam się po prostu blokuje, wykrywa pliki, których brakuje, albo trzeba aktualizować, ale po pewnym czasie się blokuje i nie wiadomo ocb. :/ Ale próbować zawsze można. ;)

Edytowano przez TTTr96
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Indie Royale Winter Bundle, zawartość:

  • Greed Corp
  • Hamlet
  • BIT.TRIP RUNNER
  • Conquest of Elysium 3
  • Leave Home
  • They Breathe

Bundle in a Box: Eclectic Delights, zawartość:

za co najmniej $0.99:

  • Shadows of the Vatican, Act I
  • Delve Deeper + DLC
  • War of the Human Tanks
  • Eversion
  • Fibrillation

BTA:

  • The Adventures of Shuggy
  • Stay Dead
  • The 4th Wall
  • Flibble

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystartował nowy http://www.indieroyale.com/ a w nim:

1. Greed Corp steam (pc),

2. Hamlet steam (pc),

3. BIT.TRIP RUNNER steam (pc, mac), windows, mac, linux, desura,

4. Conquest of Elysium 3 steam (pc, mac), windows, mac, linux, desura,

5. Leave Home windows, desura (+OST),

6. They Breathe windows, desura (+Music & Art),

Obecna cena: 3,48 Euro

A na Steam: Polish Bundle za 14,99 Euro. W zestawie Anomaly: Warzone Earth, Call of Juarez, Hard Reset Extended Edition, Two Worlds II, Zombie Driver HD.

Edytowano przez piotrmadeja
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z wyprzedażą na steamie zastanawiam się czy by nie kupić Portala 2 za 3,74 euro lub Braida za 2,25 euro. Jak myślicie, opłaca się coś z tego wziąć, czy lepiej poczekać na świąteczne wyprzedaże (Portala 2 bym wziął bez namysłu, gdyby nie to, że pieniądze na gry mi się właśnie kończą, a z tego co słyszałem długo w niego nie pogram)?

Edytowano przez Bodder
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Portal 2 pojawia się na każdej wyprzedaży i zawsze jest mocno przeceniany. Jeśli wytrzymasz do Winter Sale to nie ma się co napalać, cena będzie ta sama, jeśli nie niższa. Braida posiadam z HIB zatem każda cena za tą grę wydaje mi się wygórowana ;)

Od siebie polecam Sine Mora przecenione na -66% na Steam, właśnie na taką ofertę czekałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie bierz portal 2. Braid był w cdaction, może nie wiesz że go masz:) Bardzo mi się podoba dzisiejsza promocja Polish bundle. Nie chodzi mi o cenę, ale o pomysł. Na steamie coś takiego jest nie opłacalne to nie to co humble bundle ale w następnej paczce bym widział :Bulletstorm,wiedźmin,painkiller,xpand,call of juarez 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadome już jest, jakie gry będą mocno przecenione na ,,Mikołajki"? I czy zapowiada się promocja jakichś gier z LEGO? Ostatnio mnie wciągnęło. :P Najbardziej interesuje mnie LEGO Batman 2, lecz jeśli zapowiadają się inne gry LEGO, to bardzo bym prosił o odpowiedź

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mihashek@ http://store.steampowered.com/app/213330/ Łap tutaj link na steam jest mocno przeceniona gra o którą pytasz :)

Nie wiem czy w najbliższym czasie trafi się lepsza oferta na Lego Batman 2.

Tutaj masz link do reszty wyprzedaży w tym Lego harry potter 1-4 i 5-7 oraz Lego Star Wars :)

http://store.steampowered.com/sale/big_picture_release

Pozdrawiam!

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden Stalker nie jest podpinalny do Steama. Natomiast ogólnie, to gry mają tam informację (a przynajmniej wersje Digital) o zastosowanym DRMie.

Jeśli zaś chodzi o wersje pudełkowe, to tu trzeba szukać informacji w internecie, bo na muve raczej nie znajdziesz informacji o tym.

Jednakże wydaje mi się, że będą sprzedawane cyfrówki, więc kłopotów z rozeznaniem się, która ma jaki DRM, to nie będziesz miał :)

Edytowano przez Exclusive
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Bluecoats: North Vs. South za 9.99 zł (rabat "-50 %") na CDP.pl: https://cdp.pl/gry/the-bluecoats-north-vs-south?utm_source=Mailing%2B06.12&utm_medium=Newsletter&utm_campaign=Newsletter%2BInternal .

Strategia dla casuali, ale strasznie wciągająca. Ten kto miał Amigę i kultowe North Vs. South (wtedy jeszcze wydane pod szyldem Infogrames), ten wie o czym mowa i doskonale sobie zdaje sprawę, jaki potencjał ma ta niby trywialna gierka.

P.S. Chciałbym ją mieć w bibliotece steamowej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...