Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Major Domo

Okazyjne ceny gier w różnych sklepach

Polecane posty

Na 64 bity chodzi, czytałem na innym forum. Jakbyś mógł rozwinąć pomysł menadżera byłbym wdzięczny. Chyba że to wszystko.

Na 64 bity chodzi, czytałem na innym forum. Jakbyś mógł rozwinąć pomysł menadżera byłbym wdzięczny. Chyba że to wszystko.

@Quetz, wybacz ale nie mogę się powstrzymać :) Kto ci takich głupot nagadał, odnośnie tego że wystarczy tryb zgodności ustalić? To nigdy nie działa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile pamiętam, była taka aplikacja "mod manager" do uruchamiania modów w grach Oblivion, F3 i F:NV, chyba coś zostało przez nią zmienione w plikach gry i dzięki temu dawało się ją uruchomić.

BTW może to, że parę modów od razu walnąłem do gry, żeby grafikę trochę podkręcić i inne takie coś zmieniło. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Media Markt w całej Polsce trwa wyprzedaż do 31 stycznia można nabyć gry po 9,99. Ja nabyłem F1 2010, Singularity, Star Wars The Force Unleashed II, James Bond 007: Blood Stone i X-men Origins Wolverine. Ponadto do kupienia są:

- Worms Reloaded,

- The Mark,

- James Bond Quantum of Solace,

- Prototype,

- Blur,

- Transformers War for Cybertron,

- Transformers Revenge of the Fallen.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha dałem się skusić. Jadąc przez nasz piękny kraj zajechałem do Biedronki żeby coś sobie kupić, przy okazji kupiłem Airline Tycon 2 za całe 10zł... przyjeżdzam do domu po 400km otwieram ładnie zafoljowane opakowanie a w środku... brak płytki ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, warto. Ja kupiłem Warfightera premierowo i nie żałuję. Kupiłem również BOII na premierę i już w to nie gram. PDW + laser i nawet nie musisz celować, 90% graczy to nooby, które nie wiedzą co to jest PTFO. W Warfightera teraz się gra bardzo przyjemnie, ci, którzy grają są ogarnięci. Najlepiej o BOII świadczy to, że o 20:00 w piątek jest online tylko 35tyś typa na PC. Śmiech na sali. Jednak żeby nie było nie na temat - w Tesco w Bielanach Wrocławskich są promocje gier z Nowej Ekstra Klasyki, np: Trine, Titan Quest Złota Edycja, Gothic 3. Ja kupiłem Titan Quest'a za 3,15zł. :D Inne gry w tej samej cenie - oczywiście, jeżeli jeszcze są.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie jest zainteresowanie Mohem? Call of Duty to ogromna produkcja, która zarabia wielkie pieniądze. Pamiętam, że w tym samym czasie po premierze w piątki, weekendy o 20 na PC w MW2 było 100tyś osób online. W BOII jest tylko marne 35tyś. To najlepiej świadczy o tej części CoD'a. Co do promocji - w MM we Wrocławiu są gry z TS za 19,99zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zły dział, proszę usunąć/przenieść.

Pierwszy raz zamówiłem grę na ultima. pl (L.A. Noire) z odbiorem w paczkomacie. Wczoraj wieczorem zamówiłem i przelałem im pieniądze. Dziś mam status zamówienia "Zostało zaakceptowane". Czyli już je realizują, ale jeszcze nie "wysłali"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walentynkowa promocja na muve.pl!

http://sklep.muve.pl/promocje/walentynki

Wiele ciekawych propozycji godnych uwagii np:

Kolekcjonerka Maxa Payne'a 3 w wersji na X360,PS3 ( na pc już nie ma) za 99,99

Kolekcjonerka Risen 2 na PC za 99,99

Kolekcjonerka Alan Wake na PC za 39,99

Kolekcjonerka The Settlers 7 na PC za 39,99

Są też przecenione filmy na blu ray i przecenione zestawy z PS3.

Ja dla siebie wziąłem Maksia na X360 :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...