Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Major Domo

Okazyjne ceny gier w różnych sklepach

Polecane posty

Też mam nadzieję na lepsze promocje ze strony gram.pl, a empik.com to sobie jaja robi z " wyprzedażami " . Pierwsze z brzegu to zawyżona cena Risena 2 . Przed wyprzedażą był jeśli się nie mylę po 99,99 zł a teraz jest promocja że tylko 125,99 zł. Bardzo ciekawa oferta dla mniej kumatych, no naprawdę. A wracając do tematu ciekawa oferta : Wiedźmin 2 edycja premierowa bardzo bogata w objętość jedynie za 44,99 zł na wirtus.pl

http://sklep.wirtus.pl/produkt/618271

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie Empik to robi praktycznie co kilka tygodni. Sam zajrzałem zobaczyć jakie te szalone wyprzedaże mają i się załamałem. F1 2012 kosztował przed świętami 79zł (trzymałem pudło w ręku i miałem iść już do kasy). Teraz ma przylepione "-20%" i 89zł. Ręcę opadają. Gdyby nie całkiem fajny pomysł na wykup używanych konsolówek to nic bym tam nie kupił. Szkoda, że i to się kończy, bo Empik zrobił update cennika, gdzie nie ma wielu gier, a za pozostałe płacą połowę dotychczasowej ceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już 14 stycznia kolejny rzut gier w biedronce:

http://gazetki.biedronka.pl/g52,tworz_baw_sie_odkrywaj.html#/Twórz%20baw%20się,%20odkrywaj/18

Cena 9,99 zł/szt

Oto lista gier

- Alvin i Wiewiórki

- Airline Tycoon

- Cars

- Cars: Mater National Championship

- Chrome: SpecForce

- Cities in Motion - Symulator tworzenia infrastruktury

- Call of Juarez

- Drakensang

- Faces of War: Oblicza Wojny

- Józefinka: Londyńska zagadka

- Józefinka: Matematyczny wyścig

- Kajko i Kokosz

- King's Bounty: Wojownicza Księżniczka

- Legend: Hand of God

- Off-Road Drive

- Piłka Ręczna 12: Wydanie Specjalne

- Polskie Imperium: Od Krzyżaków do Potopu

- Ratatouille

- SpongeBob SquarePants: Lights, Camera, Pants!

- Tomb Raider: Underworld

- Xpand Rally Xtreme

- Winx Club: Magiczny Bal

- Winx Club: Wymarzona Randka Stelli

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie Empik to robi praktycznie co kilka tygodni. Sam zajrzałem zobaczyć jakie te szalone wyprzedaże mają i się załamałem. F1 2012 kosztował przed świętami 79zł (trzymałem pudło w ręku i miałem iść już do kasy). Teraz ma przylepione "-20%" i 89zł. Ręcę opadają. Gdyby nie całkiem fajny pomysł na wykup używanych konsolówek to nic bym tam nie kupił. Szkoda, że i to się kończy, bo Empik zrobił update cennika, gdzie nie ma wielu gier, a za pozostałe płacą połowę dotychczasowej ceny.

Empik i tak zawyża ceny używek, na gametrade.pl te same tytuły są o połowę tańsze (jeśli nawet nie trzy razy tańsze). Empik i tak i tak zdziera pieniądze. W Realu jest podobna ilość gier do wyboru, ale ceny znacznie bardziej przystępne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gr22

Przyznam że rzut szału nie robi, ale kilka perełek można znaleźć. Ot choćby Cities in Motion, Faces of War, czy Off-road Drive.

Osobiście planuję zakupić Off-Road Drive i Polskie Imperium, niestety 14 wypada w poniedziałek a wtedy kończę lekcje po 16, więc obawiam się że zanim dotrę do sklepu to dzieciaki z okolicznych szkół zgarną najciekawsze pozycje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślałem przy okazji ostatniej wrzutki gier do biedronki, tymczasem jeszcze 2 tygodnie po promocji na półkach plątały się batmany, riseny... bądź dobrej myśli :) gry nie są specjalnie popularne więc myślę że jest duża szansa zakupu :)

Tymczasem w nowej gazetce tesco pojawiła się informacja o promocji gier w cenie 9,99 zł m. in.:

Spiderman 2: The Game

CSI 5: Mordercze zamiary

Hell's Kitchen

Thief Collection

Transformers The Game

X-Men: The Official Game

Jutro prawdopodobnie zawitam do tesco więc postaram się poszerzyć tę listę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SerwusX

Ani się waż kupować KiK. Chyba, że chcesz sobie zafundować powrót do przeszłości w najgorszym możliwym tego słowa znaczeniu. Ta gra zawodzi mniej-więcej w tych samych aspektach, co stary KiK, ale obecnie rażą one jeszcze bardziej (język w ogóle nie pasujący do postaci stworzonych przez Christę, coś takiego jak filmiki przerywnikowe czy intro/outro praktycznie nie istnieją, szczątkowe animacje).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie i tak nie kupiłbym tego, bo mam dość daleko do Tesco, a nie wybiorę się specjalnie, żeby kupić KiKa.

Mimo wszystko chciałbym zagrać w Krainę Borostworów, bo tych gier o KiKu wychodziło z tego co wiem dość dużo, ale często je w kioskowych wydaniach widziałem i wątpię, żeby te gry były czegoś warte.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep grymel.pl od teraz skupuje używane gry. Wysyłamy na e-maila stan techniczny, opis, oni przysyłają nam wycenę z którą się zgadzamy lub nie. Jeśli się zgadzamy to wysyłamy im gry poleconym, i składamy zamówienie na nowe gry. Kiedyś robiłem u nich zakupy i wszystko było OK, także żaden krzak to nie jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nabyłem w Carrefour z kolekcji XK Test Drive: Unlimited za 9,99 zł :) ponadto były m. in. Overlord 2, Pure, Fuel, Race Driver: Grid (wykupione), Dawn of War 2 Złota Edycja, Company Of Heroes z dodatkiem, Gothic 3 i jeszcze pare innych których nazw już nie pamiętam icon_rolleyes.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...