Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Major Domo

Okazyjne ceny gier w różnych sklepach

Polecane posty

Na gram.pl Grim Fandango za dychę oraz wydanie specjalne Krateru za trzy dychy!

W wirtusie:

Legendy RPG za 9,99

Torchlight za 9,99

Warhammer 40000: Space Marine edycja specjalna za 29,99

Demigod za 4,99

S.T.A.L.K.E.R. Czyste niebo za 6,99

S.T.A.L.K.E.R. Zew Prypeci za 6,99

Jest tego więcej, radzę pogrzebać w dziale "Wyprzedaż"!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wiecie gdzie mogę kupić myst antologie ,sklep mam na myśli.

Produktu faktycznie trudno dostępny. Sprawdzałem w kilku sklepach i braki na stanie. Jeśli nie robi ci to różnicy, na allegro jest jedna oferta używana za ok. 12 zł. IMO jeśli gra cię interesuje, to radzę brać, póki jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się właśnie wyciąłem na Falloucie 3 Goty. Nie kupujcie bo pod siódemką nie działa. Czasami dojdzie do momentu po tworzeniu postaci, a raz nie zobaczycie niczego. Kto XP to może ryzykować, na nim podobno działa. Osobiście polecam Batmana Arkham City który również jest w tej promocji. Ach jest też Deus EX: human revolution.

PS: Co do Fallout: New Vegas. Chyba nie ma z nim problemów bo go ponoć nie spartolili, jak F3, więc jak ktoś chce to niech bierze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W całym? Jak sprawdzałem osobiście w Saturnie w Arkadii (Warszawa), to PG jest po 70 zł. Sprawdziłem też przez stronę internetową i promocja jest tylko i wyłącznie dla krakowskiego oddziału, bo według strony, w oddziałach w innych miastach płacimy pełną cenę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Guild 2 Gold za 4,99.

Co do działania lub nie Fallout 3 pod Windows 7 to polecam wiki. U mnie to rozwiązało problemy właśnie na Win7 x86, choć jako posiadacz premierówki miałem kilka bonusowych od firmy, której nazwy nawet nie chcę wspominać.

Fallout NV działa świetnie pod 7.

Klucze aktywacyjne Windowsa 7 32bit działają z Windowsem 7 64bit, więc jeśli ktoś chce, to pożyczając od kogoś oryginalny nośnik, może sobie zainstalować dowolną wersję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ kisiel231

Na 7 chodzą wszystkie gry nawet te z win 98, wystarczy kliknąć na ikonkę prawym, właściwości i zgodności. Wtedy se ustawiasz czy ma uruchomić daną grę jako XP czy 98.

Proszę cię... To rzadko kiedy coś pomaga, ale przyznaję, były pewne problemy z uruchomieniem F3.

@Up

To prawda, ale wydana w Polsce pudełkowa wersja Fallouta 3 była zbugowana/zepsuta/whatever i niestety miała focha na 7. Cenega obiecywała patcha chyba, ale czy się wywiązali to nie wiem.

Ten patch wyszedł, ale nie rozwiązał niczego. Ale wiesz, istnieją pewne sposoby... Jednym z tych, za które nie dostaje się bana na tym forum, było użycie bodajże menadżera modów do F3, gdy przez niego uruchomiłem fallouta, to działało. Drugi to zmienienie czegoś w pewnych plikach gry, if ya know what I mean.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...