Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Major Domo

Okazyjne ceny gier w różnych sklepach

Polecane posty

up:

Gry są w całej w Polsce. Z własnego doświadczenia- nakład jest dość spory i nie powinno być problemów z zakupem gier.

Dużo zależy w jakim mieście mieszkasz- w centrach miast gry szybciej schodzą.

PS. Obecny rzut w biedronce szału nie robi. Po drugie jest to okres, w których nie ma świąt/wakacji. Gry będą wg mnie długo leżeć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mają ceny promocyjne? Teraz widzę tylko zawyżone sugerowane typu XCOM za 126zł (kupiłem w Empiku w salonie taniej na premierę) czy Far Cry 3 na PS3 za 207.

Amazing Spider Man (sam zastanawiam się czy nie kupić bo cena o wiele niższa niż na muvie czy gramie), Transformers najnowsze, Inversion też taniej niż na muvie jak na razie gry dla dzieciaków po 20 złoty, ogólnie parę fajnych promocji się tam znajdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wirtus.pl pewny sklep?

A nie lepiej po prostu sprawdzić opinie? Z tego co wiem, sklep nie zawsze godny zaufania, ale za to czasami konkurencyjny.

@ Darkmen - długi czas w okolicach świąt taki Inversion był na Muve za bodaj 17,99 zł + darmowy kurier / paczkomat (kto w XXI wieku nie ma konta internetowego w banku?!). Na gramie tej gry nie widzę a i tak pewnie jak wspomniane 18 zł tańsza nie była. CDP.pl (dawniej CD-Projekt) do którego należy sklep gram po prostu zaczyna traktować dystrybucję i sprzedaż nie swoich gier jako sprawę mało priorytetową. Widać bardziej opłaca się tworzyć spółce głównej - CDP Red gry, niż je dystrybuować. Deal with it. Szkoda tylko, że jak zawsze tracimy na tym my, bo na naszych oczach monopol rośnie w siłę (a właściwie to już nie ma jak rosnąć, bo zgarnia większość rynku i np. takiego EA czy Ubi nie zgarnie, bo mają własne oddziały i są ogromnymi korporacjami, więc nie dadzą sobie odebrać dystrybucji w jakimkolwiek kraju).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram zostal lata temu sprzedany do Actiona bodaj. Wirtus jest pewny choc czesto nie maja towaru wystawionego na sprzedaz.

Gram zostal lata temu sprzedany do Actiona bodaj. Wirtus jest pewny choc czesto nie maja towaru wystawionego na sprzedaz.

Gram zostal lata temu sprzedany do Actiona bodaj. Wirtus jest pewny choc czesto nie maja towaru wystawionego na sprzedaz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Darkmen - długi czas w okolicach świąt taki Inversion był na Muve za bodaj 17,99 zł + darmowy kurier / paczkomat (kto w XXI wieku nie ma konta internetowego w banku?!). Na gramie tej gry nie widzę a i tak pewnie jak wspomniane 18 zł tańsza nie była.

Wiem o tym ale właśnie jak sam napisałeś "w okolicach Świąt" bo teraz z tego co ostatnio widziałem jest po 50 złoty.

Co do Wirtusa to ja kupowałem przed Świętami u nich 3 gry i wszystko jest ok :)

Czasem nie mają towaru wystawionego na sprzedaż a i często opis nie do końca zgadza się z rzeczywistością (np. pokazane jest, że edycja premierowa a przyjdzie ci z jakiejś serii typu Platynowa Kolekcja ale mi to nie przeszkadza). Ceny mają bardzo fajne za to :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nabyłem w Carrefour z kolekcji XK Test Drive: Unlimited za 9,99 zł smile_prosty.gif ponadto były m. in. Overlord 2, Pure, Fuel, Race Driver: Grid (wykupione), Dawn of War 2 Złota Edycja, Company Of Heroes z dodatkiem, Gothic 3 i jeszcze pare innych których nazw już nie pamiętam icon_rolleyes.gif

Czy ktoś ma może jaką gazetkę (nic nie mogę znaleźć) albo info do kiedy to jest i co tam dokładnie jest? Byłbym bardzo wdzięczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Dzięki. Jutro spróbuję coś znaleźć czasu (ech te zaliczenia i poprawy) i może się udam do carrfoura... Może jeszcze uda mi się załapać na Test Drive U, Overlorda 2 i Fuel (bądź Pure) i DoW2, o ile jeszcze będą te przeceny tongue_prosty.gif

Overlorda 2 i Fuel'a możesz jeszcze dorwać na muve w tej samej cenie, gdybyś w sklepie nie znalazł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wirtusie

edit@

paczka doszła zdziwiłem się jak dostałem za 10zł homefronta edycje specjalna w big boxie i za 20 czy 30zł war hammera 40k space marine w big boxie a zwykłą za 10zł

może mi nie odpowiedział wirtus na pytanie,ale zaskoczyli pozytywnie

polecam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Space Marine jest bardzo przyjemną sieczką, na szczęście cała fabuła nie jest zbytnio długa ( bodajże w okolicach 10-12 godzin) bo takto cały gameplay nużyłby na dłuższą metę. Ale siekanie orków i wykonywanie tych wszystkich finiszerów jest bardzo przyjemne dla oka i za te symboliczne 9,99 jak najbardziej warto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam widzisz, co człowiek to opinia - generalnie zauważyłem, że fani WH40K patrzą na SM nieco przychylniejszym okiem, więc może za dychacza to nie jest zły biznes - choć jako nie-fana w ogóle mnie ta produkcja nie obeszła :-).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie, czy pudełkowe wydanie nowego Hitmana wymaga Steam? Niby nie ma nic takiego w opisach gry, ale kiedyś się nacięłam, wolę się upewnić. Ta wyprzedaż w wirtusie kusi, oj kusi smile_prosty.gif

A w Confrontation ktoś grał? Warto w ogóle tym zawracać sobie głowę? Pamiętam, że w CDA nie zebrało zbyt wielu pozytywnych opinii...

@down: Dzięki za odpowiedź. Mogliby pisać o takich rzeczach, ech.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...