Jump to content

leon.33

Forumowicze
 • Content Count

  94
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About leon.33

 • Rank
  Ork

Recent Profile Visitors

2,473 profile views
 1. leon.33

  Steam Błąd

  Format to nie rozwiązanie. Czasem wystarczy zainstalować Steam na innej partycji.
 2. leon.33

  Supreme Commander

  Przetestuj Planetary Anihilation. Zapewnia sporo zabawy
 3. leon.33

  CD-Action 07/2017 zawartość

  Błąd jest też na 112 i 114. Dla Zotac GTX 970 i 1070 podają takie same wartości FPS
 4. Od tego jest żar. Chyba, że od Yoel of Londor użyłeś darmowych poziomów. Wtedy dostajesz Dark Sigil i wyglądasz jak zasuszony trup. Leczy się u Fire Keeper lub w kapliczce w kanałach w wiosce robotników.
 5. leon.33

  Rozwiązany: Plants vs Zombies GW2

  Wygląda na to, że przeinstalowanie Origin na inną partycję pomogło. Temat do zamknięcia.
 6. leon.33

  Rozwiązany: Plants vs Zombies GW2

  Pozostałem gry działają. Odinstalowałem nawet antyvirusa podejrzewając konflikt, ale to nic nie zmieniło. Windows 7 64 bit. Obecnie odinstalowałem Origin. Wyczyściłem rejestr. I będę instalował na innej partycji.
 7. leon.33

  Rozwiązany: Plants vs Zombies GW2

  Zapomniałem dodać, iż te procesy są nawet w wyjątkach antywirusa. Sprzęt zdecydowanie powyżej wymagań; CPU i7-4770K, MoBo Z87 deluxe, RAM 8GB Kingston, GPU GTX 970
 8. leon.33

  Rozwiązany: Plants vs Zombies GW2

  Też to próbowałem, zainstalowałem nawet dla pewności jeszcze raz direct i vcredist gdyby wersja nie pasowała. Z menu gry również sprawdzałem czy gra jest aktualna. Testowałem również opcje "Wyłącz funkcje <Origin w grze> dla tej gry" Podczas próby uruchamiania pojawiają się na 3 sekundy 2 procesy w menedżerze. - ActyvationUI.exe - GW2.Main_Win64_Retail.exe Po czym znikaja i komunikat błędu
 9. leon.33

  Rozwiązany: Plants vs Zombies GW2

  Pisałem w pierwszym poście, że grę 2x reinstalowałem. Również zmieniałem język gry z polskiego na angielski i na odwrót.
 10. leon.33

  Rozwiązany: Plants vs Zombies GW2

  Niestety nic z tego. Kod błędu wybitnie wskazuje plik startowy gry. Nazwa zdarzenia problemu: APPCRASH Nazwa aplikacji: GW2.Main_Win64_Retail.exe Wersja aplikacji: 1.0.4.0 Sygnatura czasowa aplikacji: 5734d6f0 Nazwa modułu z błędem: GW2.Main_Win64_Retail.exe Wersja modułu z błędem: 1.0.4.0
 11. Gra kupiona na Origin. Po zainstalowaniu uruchamiam, nic się nie dzieje, po czym komunikat, że program przestał działać. Sterowniki najnowsze, gra 2x reinstalowana, directX też najnowszy. Support gry nie odpowiada.
 12. A czyli to ta jaskinia w jeziorze. Ok to tam już bywałem Dzięki.
 13. Mam zagwozdkę. W lokacji Catacomb of Carthus przed bossem, przebiega się przez most. Można go skrócić aby zejść na poziom niżej. Po zejściu jak z drabiny widzimy na dole jezioro z rycerzem i klika ogników dusz. Jak się tam dostać?
 14. leon.33

  Wiedźmin/Witcher (seria)

  I to bardzo przewidywalny Pozostawało tylko czekać, jak sprawę rozwiążą, aby nie było za banalnie.
 15. leon.33

  Wiedźmin/Witcher (seria)

  Niestety mam to samo, napisy lecą a głosów brak. Kilkakrotnie też się mi to zdarzyło w podstawce. edit. CDP wrzucil paczki językowe. Trzeba je ściągnąć i zainstalować.
×