Jump to content

leon.33

Forumowicze
 • Content Count

  94
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About leon.33

 • Rank
  Ork

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array

Recent Profile Visitors

3,489 profile views
 1. Format to nie rozwiązanie. Czasem wystarczy zainstalować Steam na innej partycji.
 2. Przetestuj Planetary Anihilation. Zapewnia sporo zabawy
 3. Błąd jest też na 112 i 114. Dla Zotac GTX 970 i 1070 podają takie same wartości FPS
 4. Od tego jest żar. Chyba, że od Yoel of Londor użyłeś darmowych poziomów. Wtedy dostajesz Dark Sigil i wyglądasz jak zasuszony trup. Leczy się u Fire Keeper lub w kapliczce w kanałach w wiosce robotników.
 5. Wygląda na to, że przeinstalowanie Origin na inną partycję pomogło. Temat do zamknięcia.
 6. Pozostałem gry działają. Odinstalowałem nawet antyvirusa podejrzewając konflikt, ale to nic nie zmieniło. Windows 7 64 bit. Obecnie odinstalowałem Origin. Wyczyściłem rejestr. I będę instalował na innej partycji.
 7. Zapomniałem dodać, iż te procesy są nawet w wyjątkach antywirusa. Sprzęt zdecydowanie powyżej wymagań; CPU i7-4770K, MoBo Z87 deluxe, RAM 8GB Kingston, GPU GTX 970
 8. Też to próbowałem, zainstalowałem nawet dla pewności jeszcze raz direct i vcredist gdyby wersja nie pasowała. Z menu gry również sprawdzałem czy gra jest aktualna. Testowałem również opcje "Wyłącz funkcje <Origin w grze> dla tej gry" Podczas próby uruchamiania pojawiają się na 3 sekundy 2 procesy w menedżerze. - ActyvationUI.exe - GW2.Main_Win64_Retail.exe Po czym znikaja i komunikat błędu
 9. Pisałem w pierwszym poście, że grę 2x reinstalowałem. Również zmieniałem język gry z polskiego na angielski i na odwrót.
 10. Niestety nic z tego. Kod błędu wybitnie wskazuje plik startowy gry. Nazwa zdarzenia problemu: APPCRASH Nazwa aplikacji: GW2.Main_Win64_Retail.exe Wersja aplikacji: 1.0.4.0 Sygnatura czasowa aplikacji: 5734d6f0 Nazwa modułu z błędem: GW2.Main_Win64_Retail.exe Wersja modułu z błędem: 1.0.4.0
 11. Gra kupiona na Origin. Po zainstalowaniu uruchamiam, nic się nie dzieje, po czym komunikat, że program przestał działać. Sterowniki najnowsze, gra 2x reinstalowana, directX też najnowszy. Support gry nie odpowiada.
 12. A czyli to ta jaskinia w jeziorze. Ok to tam już bywałem Dzięki.
 13. Mam zagwozdkę. W lokacji Catacomb of Carthus przed bossem, przebiega się przez most. Można go skrócić aby zejść na poziom niżej. Po zejściu jak z drabiny widzimy na dole jezioro z rycerzem i klika ogników dusz. Jak się tam dostać?
 14. I to bardzo przewidywalny Pozostawało tylko czekać, jak sprawę rozwiążą, aby nie było za banalnie.
 15. Niestety mam to samo, napisy lecą a głosów brak. Kilkakrotnie też się mi to zdarzyło w podstawce. edit. CDP wrzucil paczki językowe. Trzeba je ściągnąć i zainstalować.
×
×
 • Create New...