Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 12/2009 zawartość

Polecane posty

Wow, ten numer jest przezacny.

CD-A się udało - to NAJLEPSZY numer w roku.

Pełniak gdzie indziej wychwalę (aczkolwiek myślałem, ze skoro taki wielki i jedyny pełniak, to będzie tytuł jego napisany oryginalną czcionką, ale to drobne smaczki), ale najlepszym bym go nie nazwał, takim był Fallout 2.

Beta-testy - czekam na AvP i to bardzo, wiec poczytam

Recenzje:

Bu, nie widzę na okładce 10 - a miało być wystawione DIRT 2 (recenzent się zbuntował?)

S.T.A.L.K.E.R. Zew Prypeci - no, na pewno będzie prz6ynajmniej 8

Divinity 2 - to ten tytuł będzie wgnieciony w glebę zapewne (chlip, a pomyśleć, że dano go d WWWekendowego...)

Modern Warfare 2 - no, za IWNet i bajzel ze Steam'em punkt leci od oceny, kolejny punkt za krótki singiel - wychodzi jakieś 8

The Force Unleashed - Moc będzie wielka!

Ninja Blade - jeśli ta gra ma małe wymagania... fajnie, jakby trafiła do nas, tak jak poprzednie dzieło Rosjan, konwersja DC!

PES 2010 - nie libę piłę nożnych, nie kręcą mnie

NBA 2K10 - nie grałem w kosza na PC, więc nie mogę określić

AC II - 9, nie 10, bo piękniejszy i zacniejszy jest inny tytuł....

UNCHARTED 2 - nie wystawianie temu 10 to już czysta złośliwość, jakby zgodnie z poleceniem "nie będzie 10 w tym roku!"

Forza - 9

Kalendarzopad 2010 - no nie wiem, tamtego nie używałem (jakby ktoś widział, gdzie mam myszkę (komputerową), to by wiedział, że to dla mnie nieopłacalne).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy się tak cieszą tą podkładką, a dla mnie to taki trochę ciulawy prezent :P Wolałbym na przykład jakieś Tipsomaniaka, albo coś innego, równie fajnego, a nie jakiegoś mousa-pada. Oczywiście nie zmienia to faktu, że numer pełen wypas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Szczena mi spadła jak zobaczyłem zapowiedź numeru 12/2009. DMC4 na COVERZE? Do tego pełno bajerów i konkursów (może znów coś wygram :P). Do tego długo wyczekiwana przeze mnie recenzja PES 2010 (choć w zasadzie już nie potrzebna - kupiłem grę i wymiata :P) + sporo innych recek bardzo dobrych gier. Kurde, chyba najlepszy numer jaki będę miał przyjemność czytać. Jedyny bubel to ta podkładka z kalendarzem - jeżeli jest taka jak ta ostatnia to poleci w kąt - tamta rozwalała się niemiłosiernie przy gwałtowniejszych ruchach myszką.

No ale to tam zbędny bajer - numer zapowiada się 10/10!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do samego czasopisma to trochę się zawiodłem gdzie recenzja L4D 2? :rolleyes: no ale o tym mogę zapomnieć gdy tylko przejrzę recenzję nowego Call Of Duty (tyle szumu było że sam jestem ciekaw) no i oczywiście recenzja nowego stalkera! Dodatki nieźle kalendarzyk i podkładka pod mysz w jednym ten stary gdzieś się zapodział więc będzie w sam raz. A co do pełnej wersji no proszę państwa po prostu owację na stojąco zagram na 100 %! :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przystało na grudniowy numer jest genialnie. Super że doczekałem się podkładki pod mysz bo na moją starą nie mogę już patrzeć, a i z logo CDA to zawsze reputacja rośnie :tongue: Super pełniak, masa świetnych recenzji trochę gorzej jeśli chodzi o zapowiedzi, ale bezsprzecznie najlepszy numer roku. Co do ocen szczególnie jestem ciekaw NBA 2k10 i MW2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer zapowiada się świetnie. Pełno ciekawych rzeczy do czytania (recenzja nowego CoDa - pewnie i tak kupię, ale chętnie przeczytam reckę :smile: ) i świetna gra na coverze. Myślę, że nie lubię gier tego typu (oglądałem filmiki) ale zainstaluję i się przekonam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, nareszcie pożyteczny prezent! Poprzedni mousepad-kalendarz nadal jest u mnie w użyciu wyświetlając listopad/ grudzień 2008 i pana ze StarCrafta II. :tongue: za to plus. Tylko mam pytanie, znów będą grafiki wyłącznie z gier jednego dystrybutora? Natomiast dodanie tylko jednego pełniaka, nawet tej klasy i świeżości to chyba jednak nie trafiona decyzja. Czyli jestem chodzącym dowodem na to, że wszystkim nie dogodzisz!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GIT! Dla tych, którym nie podoba się pełna wersja- może najpierw zagrajcie i potem oceńcie?

Mam nadzieję że kalendarzopad będzie troszkę inaczej skonstruowany gdyż stary rozpadł mi się

nowy stalker- nowy tytan benchmarków?( z clear sky mało która karta sobie radzi)

aha no i jest GTA Center ; ))))))))))))))))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna sprawa, okładka super ale trochę na nią napchane. :D W pierwszej chwili nie mogłem uwierzyć że będzie DMC4, zdecydowanie pełniak roku. (btw. w ofercie empiku gra kosztuje 60 zł... ;) )

Co do mousepada - będzie funkcjonował jako kalendarz, bo trochę szkoda Goliathusa chować ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer prezentuje się więcej niż dobrze. Za bardzo nie kojarzę DMC4, może dlatego że takich gier za bardzo nie lubię , ale z tego co czytam to miło, iż taka gra znajdzie się na coverku. Mousepad mam nadzieje, że tak jak Smuggler napisał jest lepszej jakości niż ten poprzednia. Dodam, że ten ostatni w moim zestawie bardzo intensywnie pachniał klejem i niestety się rozklejał. :wink: Najważniejsze, że będzie co czytać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełniak.

*kłania się nisko*

Brawo. Świetna robota panowie ;)

Co do prezentów: Cóż, nie skorzystam z kalendarza. Pewnie zrobię tak, jak ostatnio. Wrzucę gdzieś pod łóżko i tyle z tego będzie. Ale za prezent dzięki.

Recki.

Stalker? Świetnie. Będzie co czytać.

ACII? Normalnie bym to zignorował. Ale od września wiadomo co u Nicka jest...;)

Co do okładki. Namber łan w tym roku ;]

Kolejne 17 złotych idzie w błoto

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeżeli te 16 stron to reklamy, to naprawdę nie macie się czym chwalić.

Ale wtedy nie będzie reklam na innych stronach... Pomyśl dwa razy zanim coś napiszesz.

Kto powiedział, że na innych stronach nie będzie reklam? Myślisz, że pieniądze na pełniaka spadają same z nieba? Przecież skadś je muszą brać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...