Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 12/2009 zawartość

Polecane posty

I jeżeli te 16 stron to reklamy, to naprawdę nie macie się czym chwalić.

Ale wtedy nie będzie reklam na innych stronach... Pomyśl dwa razy zanim coś napiszesz.

Kto powiedział, że na innych stronach nie będzie reklam? Myślisz, że pieniądze na pełniaka spadają same z nieba? Przecież skadś je muszą brać.

Na tych dodatkowych stronach bedzie pewnie "Gadzet 2009".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up No co Ty nie powiesz... ;)

Na początku mówiłem, że nie kupię, bo pełniaka już mam. Ale... numer jest naprawdę świetny, nie mogę sobie go podarować. Recenzje w tym numerze są jakby specjalnie dla mnie :D Mousepad - akurat miałem kupować Goliathusa (podkładka od Razera) ale... jednak się powstrzymam, CDA mnie taniej wyjdzie. Poza tym chcę wesprzeć takie akcje jak ta, tzn. jeden pełniak, a dobry. Mi to odpowiada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

A mi na AMD 2800+ 1,61 GHZ.

W minmalnych trzeba mu 3GHZ ale tyle samo potrzebował NFS UNDERCOVER którego przeszedłem u siebie na minimalno - średnich detalach.I sie rzadko przycinało.RZADKO.Dark sector również na średnich.W CALL OF DUTY 4 MW na średnio - maksymalnych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko da rade jak się uprzesz ;) Tyle, że byłby to trochę mały kalendarz jak na ścianę.

Co do karty, wg mnie: "możliwość płatności w necie" pewnie wydrukowany na niej jakiś specjalny kod dzięki, któremu przy zakupie np gry zamiast płacić za nią ty, zapłaci CD-A ;) jakoś tak.

A ta druga to już kiedyś była podobna. Tez Heyah tyle, że aktywna cały czas, a po wykonaniu pierwszego połączenia, ważna przez 30 dni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, nowy Stalker, Force Unleashed, Modern Warfare 2, Uncharted 2, Assassin's Creed II... No i DMC4... Nieźle! :D

Okładka genious, jak większość w tym roku (nie wliczając oczywiście tej badziewnej z 10/2009), a mousepad/kalendarz - bardzo miły dodatek. No i karta, wreszcie nie będę musiał prosić rodziców o przelew na pre-paida do WoW :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no, no...widzę żeście się postarali. [beeep]isty pełniak, dobre recki, kalendarz(jednak wolę na ścianę, jak ten na rok 2005) i całkiem niezła okładka. Karty mi się nie przydadzą. Nie kupuję w necie i nie zadaję się z heyah. Numer dużo lepszy niż ten rok temu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się tylko że okładkę zdominował nowy STALKER, a przecież wiadomo że najważniejszą premierą tego roku jest Modern Warfare 2.

Ktory maja wszyscy na okladkach i w pismie. A Stalkera na okladce i w pismie mamy TYLKO my. Warto sie wyrozniac z tlumu, prawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień wydania dobry, będzie jakiś powrót do normalności po próbnej maturze z polskiego :D

Aha...jakiej to miejscowości nazwa stanowiła tę pośrednią wskazówkę do odgadnięcia pełniaka?

Hel(l) ->pieklo -> diabel :)

Choc Malbork -> Kawalerzy Miecza tez moze byc.

Wow, ten numer jest przezacny.

CD-A się udało - to NAJLEPSZY numer w roku.

Pełniak gdzie indziej wychwalę (aczkolwiek myślałem, ze skoro taki wielki i jedyny pełniak, to będzie tytuł jego napisany oryginalną czcionką, ale to drobne smaczki), ale najlepszym bym go nie nazwał, takim był Fallout 2.

Jasne, ale mysmy powiedzieli NAJWIEKSZY, a nie NAJLEPSZY. Bo ma prawie 9 GB :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie świetny numer :D. W wyciekach nie mogłem uwierzyć, że dacie DMC4 ale teraz się okazało, że to prawda :). Chyba pierwszy raz interesują mnie wszystkie recenzje :). Szczególnie Star Wars: the Force Unleashed (właśnie czytam książkę) i CoD MW2. Normalnie przeszliście samych siebie :biggrin: .

PS Obrazki z okładkami mi się otwierają, ale z kalendarzami już nie. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorac pod uwage pelniaka, mogliscie dorzucic jeszcze pada hehe : D Ale serio, naprawde swietny numer, zreszta jak zwykle w grudniu postaraliscie sie wyjatkowo. Czekam na dzien wydania, bede musial chyba kupic dosc wczesnie, bo rok temu po przyjsciu ze szkoly nie bylo juz zadnego... co nie znamczy, ze go nie zdobylem hehe :diabelek:

A no i bardzo fajnie, ze kalenarz jest biurkowy, a nie do powieszenia na scianie, dzieki temu nie bede musial zwieszac mojego kalendarza 2009 z Tomkiem Kotrychem : )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wytrzymam i się udzielę. DMC4! Chyba mniej bym się zdiwił gdyby mój komputer podniósł się z biurka i wyrżnął mi z monitora w czółko! Padam na twarz i jednocześnie przeklinam was za to, że prawdopodobnie będę musiał przechodzić tę grę kolejne X razy aby zaliczyć ją w jak największym stopniu (choć jeszcze 100% nie uciułałem :))....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ się temat rozrósł. To chyba rzadkość, że na drugi dzień jest już tyle odpowiedzi. pewnie dlatego, że numer trochę inny, tzn. większy, lepszy. No właśnie, czy lepszy? Większy i droższy raczej tylko przez masę dodatków i pełną wersję, na którą licencja była pewnie droższa niż zazwyczaj.

Pierwszy dodatek - podkładka. Jak badziewiem takie podkładki były, tak badziewiem pozostaną. Być może tylko u mnie się ta poprzednia cała rozpadała, ale nie sądzę. A to uniemożliwia w zasadzie normalne używanie. Takie podkładki nadają się raczej tylko do biur. Bo właśnie do takich klientów firma, w której kiedyś pracowałem, tego typu prezenty rozdawała hurtowo. Tak więc choćby była i jeszcze lepszej jakości to pewnych rzeczy nie przeskoczysz. O wiele lepiej sprawdzają się podkładki za "czypiędziesiąt" z marketu.

Karty. Hmm... Dokładnie tak, jak napisałeś Smuggler, są ładne graficznie :laugh: A czy coś więcej? Się przekonamy. Choć znając życie rabat 5% na zakupy w megadrogim komputroniku przy zakupie powyżej 500 zł. :laugh:

Fajnie, że sama zawartość jest jak w większości przypadków zdecydowanie warta swej ceny. Z gier totalnie nie obchodzą mnie w zasadzie sportówki (piłka i kosz), oraz naturalnie menagery. A tak poza tym, każdy tytuł wart poczytania o nim.

Potem standardowo zaśmiecenie pisma konsolami (coraz bardziej poważnie zaczynam rozważać regularne kupowanie).

A w dziale sprzętowym widzę pewien powiew świeżości.

sprawdziliśmy sklepy internetowe, i wybraliśmy te, gdzie nie kantują na cenach

taa, współpraca z Komputronikiem chyba jednak się skończyła. A więc myliłem się co do karty rabatowej? :wink:

No i na koniec też sobie ponarzekam na "większą ilość stron". No cóż. Wielka szkoda, że okazały się niczym więcej, jak wkładką reklamową. Życie... echhh... :rolleyes:

A i tak, jak zwykle jest dużo ciekawych rzeczy do poczytania. Jednym słowem dla każdego coś miłego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...