Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 12/2009 zawartość

Polecane posty

hehe mialem przeczucie ze bedzie DMC4(powaznie :D)

fajnie ze bedzie te 16 stron wiecej oraz kalendarzyk gracza i te karty...Super :D(dlaczego tak sie excytuje ?i dlaczego mialem tez przeczucie ze bedzie wiecej stron?pewnie dlatego ze to nr grudniowy :])

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze - tak dobrego numeru jeszcze nie było - przynajmniej nie pamiętam kiedy był takowy. Obowiązkowo lecę zakupić. :) Szykują się recenzje świetnych i wielkich gier, fajne prezenty.. i pełniak, który zaskoczył mnie jeszcze bardziej niż i tak bardzo dobrze przyjęty Dark Sector. Przyznam, umiecie zaskakiwać!

Prequel i nie ma przebacz

O ile się nie mylę, prequel to coś, co dzieje się PRZED wydarzeniami np. gry. A przecież prequelem było Czyste Niebo, zaś wydarzenia Zewu Prypeci dzieją się po Cieniu Czarnobyla - czyli jakby sequel. Nic nie rozumiem..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej! What the... Recenzja Stalkera...? Mousepad...? DMC 4 (choć to było wiadome już wcześniej;)...? Że napiszę taki skrót - OMG! Święta! Tylko śniegu nie ma... :(

U mnie, w Norwegii, śnieg jest, ale za to mam teraz -15 stopni, więc też nie do końca fajnie. A ja na dodatek muszę zamówić prenumeratę do tego zimnego kraju. D:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, wszystko pięknie ale DMC4 mam i już dawno przeszedłem :P Dlatego wolę kiedy CDA daje starze, albo mało znane gry albo takie które w Polsce nie wyszły. Koniec marudzenia. Teksty będą świetne, dużo ciekawych testów i recenzji i to jest najważniejsze, bo mousepad mnie nie interesuje, heyah też, a nad tą 2 kartą pomyślę xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, że o to pytam, ale nie jestem pewien. Otóż czy ten numer przyjdzie mi w prenumeracie czy mogę sobie z czystym sumieniem we wtorek koczować pod kioskiem :P?

A tak by the way, numer świetny i od tego 2007 roku, kiedy kupuje to chyba najlepszy. Chociaż może to tylko kumulacja razem z taką powoli zaczynającym się świątecznym klimatem :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się ponownie pisać tego samego, więc wkleję mój komentarz do newsa:

Moge powiedzieć tylko jedno - Devil May Cry 4 PL plus zawartość (AC 2 na Xa, MW2, Forza, DJ Hero, WCG i tak dalej juz mi sie nie chce wymieniac ;p) = prawdopodobnie najlepszy numer tego roku. Oby takich jak najwięcej, choć wiem, że prawdopodobnie to dlatego, że idą święta. ;] Gratulajce, a to że tam zapłacę 2 zł więcej to nic w porównaniu z tym co otrzymam. :*

I dodam coś jeszcze. Nawet gdyby ten numer kosztował 20 zł, opłacało by się (i to jak!). Przecież ile sam DMC 4 kosztuje w sklepie... a tu jeszcze masa ciekawych tekstów i kalendarz, który zawiśnie nad moim łóżkiem prawdopodobnie. Gratuluje i oby więcej takich numerów!

BTW Niedawno myślałem, czy nie kupić DMC4. Widzę, że już nie będzie to konieczne. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SUUUUUUPPPPPPPPPEEEEEEEERRRRRRR.

Boże jak ja kocham CDA, dzięki.A co do moich parametrów to powinno pójść na minimalnych chociaż co?Proszę o odp. tym razem Smuggler'a. Please.

Procesor AMD 2800+ 1,61 GHZ

512 RAM

256 Grafika

kurde, człowieku!!! myslisz ze ludzie nie maja co robic w zyciu tylko podawac ci wszystko na tacy??? i tak wymagania juz byly podane, sprawdz sobie z nimi. jak nie to je wygoogluj. jak ci procek mocno nie styka, to nie pojdzie, ale tak czy siak sobie sporbujesz za kilka dni. to ze bedziesz teraz widziec cie nie zbawi, przeciez nie kupisz nowego kompa ni nic

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...